ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4709, 25 września 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


10 sierpnia 2020r. godz. 10:54, odsłon: 7990, Kazimierz Marczewski
- Im więcej badań, tym więcej chorych - prezydent Piotr Roman
Bolesławiec - Informacje: Czy uczniowie w Bolesławcu powrócą do szkół? Prezydent Bolesławca Piotr Roman udziela wywiadu (fot. Bolec.Info)

Zapytaliśmy prezydenta Bolesławca Piotra Romana czy bolesławieckie szkoły są przygotowane na powrót uczniów do szkoły 1 września. Prezydent odpowiadając na nasze pytanie stwierdził, że szkoły są przygotowane 50/50 procent. Na zdalne nauczanie lub na powrót uczniów do szkół. Według prezydenta wytyczne ministra zdrowia dotyczące pracy szkół w nowych warunkach są mało precyzyjne i dalej nie wiadomo jak  w czasie epidemii wyglądać ma nauczanie w szkołach.Samorząd nie dostaje dodatkowych pieniędzy na przygotowanie szkół do bezpiecznego nauczania w czasie epidemii, na przykład na zakup środków dezynfekujących. Nie ma także dodatkowych środków na  wzrost płac dla nauczycieli. Oceniając sytuacje epidemiologiczną prezydent mówi.

- Im więcej badań, tym więcej chorych.   Na szczęście w Bolesławcu nie mamy praktycznie zakażeń koronawirusem. - dodaje

Zobaczcie cały wywiad z prezydentem Piotrem Romanem:

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4

~~Pistacjowa Macierzanka   11 sierpnia 2020r. o 15:51

~~Pistacjowa Macierzanka

Postów:

Lekarze i naukowcy o COVID-19: Jesteśmy oszukiwani ! Wypowiedzi ponad 40 lekarzy i naukowców z całego świataNie wierzmy we wszystko, co mówi Nam władza ! Wspierajmy się. Bądźmy Razem. Niech w Życiu prowadzi Nas Wspólne Dobro, Prawda i Miłość.
– Nie ma żadnej pandemii !
– Wskaźnik śmiertelności na COVID-19 – poniżej zwykłej grypy !
– Ilość zgonów na COVID-19 jest nieprawdziwa !
– Testy na SARS-CoV-2 są wadliwe !
– Nie wszyscy powinni podlegać izolacji !
– Maseczki i rękawiczki nie chronią przez zakażeniem, wręcz szkodzą !
– Kwarantanna nie jest potrzebna – wręcz szkodzi zdrowiu !
– Dzieci i młodzież powinna chodzić do szkół !
– Gospodarka powinna normalnie funkcjonować !
– Decyzje rządów powodują ekonomiczny kryzys !

W ten i podobny sposób wypowiadają się dziesiątki wybitnych specjalistów z dziedziny wirusologii, pulmonologii, epidemiologii, mikrobiologii, biochemii, prawa konstytucyjnego, prawników i innych naukowców z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch, Francji, USA, ,Danii, Izraela, Rosji, Kanady, Grecji oraz Polski. Ich wypowiedzi często nie są nagłaśniane w mass-mediach (budżety reklamowe od Big- Pharma) lub wręcz moderatorowane z popularnych platform społecznościowych (ta sama przyczyna).


https://politykapolska.eu/2020/06/20/lekarze-i-naukowcy-o-covid-19-jestesmy-oszukiwani-wypowiedzi-ponad-40-lekarzy-i-naukowcow-z-calego-swiata/

Zastosowana autokorekta
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Żółtobrązowa Kosodrzewina   11 sierpnia 2020r. o 18:56

~~Żółtobrązowa Kosodrzewina

Postów:

roman na senatora dumy
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Żółtobiała Ułudka   12 sierpnia 2020r. o 1:09

~Żółtobiała Ułudka

Postów:

ktoś miał wolne? Bo ja pracowałam, a słyszę ciągle zawistne : nauczyciele siedzieli w domu. Miałam lekcje online, 3razy więcej sprawdzania i małe dziecko obok. Korzystałam ze swojego sprzętu, internetu i prądu. Ja wiem, dzieci też, ale mam dość hejtu. Tak jak nauczycieli wielu do Biedronki wysyła, tak ja Wam powiem:Zazdrościsz, przekwalifikuj się i zostań nauczycielem.Moja odpowiedź... No co pan(i) mówi?! A ja mam trojke dzieci. Pod czas zdalnego nauczsnia dziecko na rękach najmlodsze i od 8.30 do 23.00,a czasami nawec do 02.00 w nlcy siedzialam z dziwcmi i wszystko musialam im tłumaczyć, uczyć ich, pomagać...bo niektórzy nauczycieli myślą sobie że mozna napisac zadanie domowe, klasowe i jeszcze do tego wszystkiego rysowania po 4 w tygodniu. Albo flef.... Do lasu iść... Tak że jak będą dalej uczyc sie dzieci proszę o online lekcje z kazdego prszedmiotu A jak nie to żądam wyaty za to że pracuje w domu od 8.30 i do samego wieczoru.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Kruczoczarny Szarłat   12 sierpnia 2020r. o 1:21

~Kruczoczarny Szarłat

Postów:

No właśnie. Niech będzie zdalne ale niech pracują nauczycieli. To przeciąż to samo co w szkołach by miały dzieci. A że pisać muszą do dziennika to kiedyś ręcznie wszytko pisali nauczyciela i nikt nie umarł od tego.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Koralowa Tygrysówka   12 sierpnia 2020r. o 10:33

~~Koralowa Tygrysówka

Postów:

Prezydent jak zwykle, kiedy jest problem to winny jest rząd. Kiedy jest sukces między innymi dzięki dotacji rządowej to oczywiście On może czasami starosta, no cóż ten typ tak ma. Zobaczymy na kogo zrzuci winę gdy od stycznia wejdą strefy płatnego parkowania, niemal w całym mieście i dla przyjezdnych i dla mieszkańców i dla osób prowadzących działalność gospodarczą?
W temacie szkoły myślę, że dzieci powinny wrócić do niej od września. Proszę zwrócić uwagę, że teraz się spotykają w grupach po kilka osób.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4

reklama Zapraszamy
Święto Ceramiki NA ŻYWO z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.)
"W samo południe" - gościem Wiesław Ogrodnik

Dziś o 12:00 wydanie specjalne programu Bernarda Łętowskiego.