ISSN 2082-2553. Wydanie nr 3879, 18 czerwca 2018r.
zaloguj się
zarejestruj się
REKLAMA Bricomarche zaprasza
REKLAMA

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

REKLAMA Zespol Prestiz zaprasza

Bolesławiecki Katalog firm

REKLAMA Lakfarb zaprasza
REKLAMA Piramida zaprasza

BolecForum - Ogłoszenia

REKLAMA Zapraszamy

BolecAlbum

REKLAMA Zapraszamy

BolecForum

Bolecnauci
Spomasz Bolesławiec Smulders group

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 39 40 41 42 43 44

~Różowawy Kokorycz   5 kwietnia 2018r. o 10:06

~Różowawy Kokorycz
Zdjęć: 0
Postów:

Panowie. Zal czytac. Przecież tam juz mało kto pracuje. Ci co bronią to garstka ktorej się trafiła fucha życia. Tyle lat w cieniu aż trafiło się ślepej kurze ziarno. Ludzie którzy uczyli się kilka lat fachu na offshor są nękani do granic wytrzymałości aż krew z ucha leci. Kto zna temat widzi co się dzieje i tu nie ma o czym mówić. Brygada która liczyła 80 pracowników była kompletna i przyszłość zakładu była kolorowa, dziś na hasło 100%UT panika bo kilku chłopaków zostało kto jeszcze się na tym zna choć chyba też nie długo tam wytrzymają. Żal, żal ludzi którzy poodchodzili a tym bardziej tych którzy zostali. Żenujące jest patrzeć jak wijecie się z żalu. Co do psychiki kolegi to można dużo powiedzieć o jego ocenie ale szkoda słów bo całokształt jest fatalny. Zakład Bolesławiec poważnie krwawi i nikt tego nie zatrzyma. Szkoda słów. Pozdrawiam tych którzy nie bali się wyrwać z tamtąd. Byłem tam pracowałem tam, może nie długo ale co trzeba widziałem. Nie straszcie ludzi tekstem że nie ma pracy bo to bzdura, lepiej zarabiać mniej żyć czuć się jak niewolnik.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Różowawy Kokorycz   5 kwietnia 2018r. o 10:08

~Różowawy Kokorycz
Zdjęć: 0
Postów:

Panowie. Zal czytac. Przecież tam juz mało kto pracuje. Ci co bronią to garstka ktorej się trafiła fucha życia. Tyle lat w cieniu aż trafiło się ślepej kurze ziarno. Ludzie którzy uczyli się kilka lat fachu na offshor są nękani do granic wytrzymałości aż krew z ucha leci. Kto zna temat widzi co się dzieje i tu nie ma o czym mówić. Brygada która liczyła 80 pracowników była kompletna i przyszłość zakładu była kolorowa, dziś na hasło 100%UT panika bo kilku chłopaków zostało kto jeszcze się na tym zna choć chyba też nie długo tam wytrzymają. Żal, żal ludzi którzy poodchodzili a tym bardziej tych którzy zostali. Żenujące jest patrzeć jak wijecie się z żalu. Co do psychiki kolegi to można dużo powiedzieć o jego ocenie ale szkoda słów bo całokształt jest fatalny. Zakład Bolesławiec poważnie krwawi i nikt tego nie zatrzyma. Szkoda słów. Pozdrawiam tych którzy nie bali się wyrwać z tamtąd. Byłem tam pracowałem tam, może nie długo ale co trzeba widziałem. Nie straszcie ludzi tekstem że nie ma pracy bo to bzdura, lepiej zarabiać mniej niż czuć się jak niewolnik.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Niebieskawozielony Suchodrzew   12 czerwca 2018r. o 17:24

~~Niebieskawozielony Suchodrzew
Zdjęć: 0
Postów:

Panowie, spokojnie.

Wczoraj byliśmy świadkami, jak Mati z mistrzem rozmawiał i mówił, że dyr. prod. chce zastąpić dyra technicznego nim - może się go pozbędziemy.
Tylko nie która rola gorsza - miękka rączka w roli kierownika czy w roli dyrektora a endrju kierownik...
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Jasnogranatowa Wiśnia   13 czerwca 2018r. o 14:59

~Jasnogranatowa Wiśnia
Zdjęć: 0
Postów:

Jakieś parmezany walicie. Ściema jakaś pewnie wyszła prosto z biura albo z magazynu
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 39 40 41 42 43 44