ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4035, 21 listopada 2018r.
zaloguj się
zarejestruj się

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecForum

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 54 55 56 57 58 59

~~Miętowa Śnieguliczka   12 listopada 2018r. o 21:17

~~Miętowa Śnieguliczka

Postów:

~~Przekrwiona Pysznogłówka napisał(a):
~~Miętowa Śnieguliczka napisał(a): Szczepionki to normalna profilaktyka ,stosowana przez cywilizowane społeczeństwa -w celu zabezpieczenia się przed epidemią .Mówienie czegoś innego to ciemnogród i zacofanie.

Podaj chociaż jedną chorobę wyeliminowaną przez szczepionki.
Dane ilościowe mile widziane

Czytać ze zrozumieniem "MAJĄ ZABEZPIECZYĆ PRZED EPIDEMIĄ "TERAZ Z ZA BUGA JEŻELI NIE POJMUJESZ
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Kasztanowoczerwony Wielosił   12 listopada 2018r. o 21:26

~Kasztanowoczerwony Wielosił

Postów:

Człowiecze przed jaką epidemią?!?!? Hahahhahahahhaha setki tysiące imigrantów w Europie gdzie w 20 krajach jest dobrowolność , i większość nie szczepi się , i nie ma żadnych epidemi , a zachorowań jest nawet do kilku ty rocznie , np w Norwegii około 5 tys zachorowañ na krztusiec a nikt ludzi nie straszy! To jest możliwe tylko w Polsce . Polacy jednak zanim samodzielnie zaczną myśleć to musi minąć z 200 lat. We wszystkich krajach Europy nie ma przymusu szczepieñ Tylko w Polsce i jeszcze w 3 krajach
W dobie migracji , przemieszczania się po Europie to jest śmiech na sali żeby tak prymitywnie straszyć epidemiami! Przepraszam ale większość ludzi to niestety oddzielnie jak barany na rzeź. Jak to mówi dr Hubert Czerniak Włączycie myślenie
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Miętowa Śnieguliczka   12 listopada 2018r. o 21:27

~~Miętowa Śnieguliczka

Postów:

~Kasztanowoczerwony Wielosił napisał(a): Przestańcie pieprzyć na Ziębę a zajmijcie się zbrodniarzami którzy co roku zabijają chemioterapią miliony ludzi! Terapie witaminowe znane są od dziesiątek lat w cewilizowanych krajach. Robią to od dawna sportowcy ,celebryci i ludzie bogaci. Tylko takie prowincjonalne ciemniaki wierzą w to co w tvnie zareklamują i w tv śniadaniowej powiedzą! Tv która promuje i żyje z reklam farmaceutyków.
Prawda jest taka i o tym Zięba mówi że medycyna np urazowa jest bardzo zaawansowana i robią naprawdę dobrą robotę , ale jeśli chodzi o choroby przewlekłe to pozostawia wiele do życzenia jest poprostu nie skuteczna.
Komuś się uda przetrzymać np chemioterapię bo ma silny organizm to powiedzą że mu pomogła , ktoś umrze to powiedzą no za późno zdiagnozowane. Jest to kompletnie nie weryfikowalne.
A wracając do leczenia witaminami osobiście znam człowieka który z paskudnego nowotworami chłoniaka , rozsianego po całym brzuchu wyleczył się odpowiednia dietą i witaminami! Możecie się śmiać ile chcecie. W Bolesławcu właśnie otworzyli klinikę witaminową i super!
25 lat temu podawanie w szpitalu askorbinianu sody czyli Wit c dożylnie było czymś normalnym i oczywistym , ale teraz tępoki robią z tego szrlataństwo hahahah

Jeżeli nie znasz historii Jacka Kaczmarskiego(znanego barda "SOLIDARNOSCI") to ją przeczytaj - był chory na raka wykończyła go terapia bioenergoterapeuty z pod Łodzi dawał mu cudowny lek.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Kasztanowoczerwony Wielosił   12 listopada 2018r. o 21:29

~Kasztanowoczerwony Wielosił

Postów:

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Bioenergoterapia nie ma nic wspólnego z leczeniem witaminami i dietą. Nie wiem w jakim ty świecie żyjesz
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Kasztanowoczerwony Wielosił   12 listopada 2018r. o 21:38

~Kasztanowoczerwony Wielosił

Postów:

A ty nie znasz historii setek osób które wyleczyły się dożylnym podawaniem Wit c. Moja znajoma z Niemiec miała raka piersi , oczywiscie o czasie wykryty rzekomo. Jak zaczęli grzebać to rozniosło się po całym ciele. Pierwsze co jak poszła do lekarza to kazał jej robić wlewy dożylne z Wit c i witd3 . Robiła sama bo jest pielęgniarką. I wiesz co się stało? Jest zdrowa zero przerzutów lekarze ją rozcięli a tam zero guzów! Była wzięta na oddział w celu powycinania i doznali szoku sami stwierdzili że to jest jakiś cud. Więc zacznij słuchać najlepiej ludzi którzy się w ten sposób wyleczyli to doznasz szoku , bo ja w swojej pracy spotykałam takich na codzieñ. Zacznij słuchać prawdy a nie manipulacji. To że ktoś umarł tak jak Kaczmarski co !a do tego? A powiedz ile rocznie ludzi wykañcza chemioterapia ?
To jest tak, wykryją raka , męczą człowieka chemią pożyje 5lat i umrze. A oni powiedzą że przedłużyli mu życie! Inny człowiek z takim samym rakiem nie wykrytym też może żyć tyle samo obaj mogą umrzeć w jednym czasie ale
ale tamtemu co podali chemię powiedzą że przedłużyli życie. Tak właśnie robi się statystyki .
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

qwax_   12 listopada 2018r. o 22:57

qwax_

Postów: 439

~~Rdzawobrązowa Kolczurka napisał(a):
Ospa prawdziwa

"To choroba, która pojawiła się około 16 tys. lat temu w Afryce. Od czasów starożytnych mordowała ludzi z wielką regularnością oraz bezwzględnością. Objawia się charakterystyczną wysypką, wysoką gorączką, wymiotami i bólem. Zabija 30 proc. zarażonych. U reszty zostawia blizny.

Epidemię ospy uważa się m. in. za jedną z przyczyn upadku Imperium Rzymskiego – tzw. "Plaga Antoninusa", która pojawiła się tam w II wieku n. e. i trwała przez 15 lat i zabiła od trzech do siedmiu milionów ludzi. Czarna ospa to także choroba, która złamała imperia Majów, Inków i Azteków. Przez stulecia była też najgroźniejszym zabójcą Europy oraz świata. Szacuje się, że jeszcze w połowie XX wieku, 150 lat po pojawieniu się szczepionki, każdego roku na świecie umierały z jej powodu około 2 milionów ludzi. Dzięki zakrojonemu na szeroką skalę programowi szczepień ostatni przypadek zarejestrowano w 1977 roku.

W 1979 Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła, że ją zwalczyliśmy."


"Epidemię ospy uważa się m. in. za jedną z przyczyn upadku Imperium Rzymskiego..."
Skąd wziąłeś te przypuszczenia? Bo to przecież nie sią fakty. Nawet na wikipedii nie ma takich bzdur
Powiadasz, że szczepionki wyeliminowały ospę prawdziwą? A taką np. dżumę, cholerę tyfus też wyeliminowały szczepionki?
Bo przecież nie ma już tych epidemii...
A jaki wpływ w tym zaniku epidemii miała higiena
Brak rynsztoków? Dostęp do świeżej wody? Dostęp do kanalizacji? Odpowiednie odżywianie? Miały wpływ, czy nie

A wracając do szczepionek i epidemii ospy, to słyszałeś zapewne takie pojęcie walki z ospą prawdziwą jak "Metoda Leicester"?
Według opisu wyglądało to tak:
"Gdy tylko wystąpi przypadek ospy prawdziwej, lekarz i właściciel domu, w którym zamieszkuje chory pod groźbą kary grzywny muszą zgłosić nowe ognisko władzom miasta. Na miejsce przyjeżdża wezwany zespół, odpowiadający zajmowaniem się przypadkami ospy i w ciągu kilku godzin pacjent jest już bezpieczny w szpitalu. Rodzina zabranego pacjenta i współlokatorzy domu są poddawani kwarantannie w wygodnych kwaterach a dom zostaje dokładnie zdezynfekowany. Skutek tych działań jest taki, że w każdym przypadku choroba zostaje szybko i całkowicie zduszona w zarodku stosunkowo niewielkim kosztem. "
Izolacja chorych bez żadnych szczepień
Efekty?
Np. podczas wybuchu epidemii ospy prawdziwej w Anglii w 1893 r.:
„ …. Leicester, którego populacja w grupie wiekowej poniżej 10 lat praktycznie jest nieszczepiona, miała wskaźnik śmiertelności z powodu ospy prawdziwej wynoszący 144 przypadki na milion mieszkańców; podczas gdy miasto Mold (w Flintshire, w Anglii) w którym wszyscy urodzeni mieszkańcy w ciągu ostatnich 18 lat byli zaszczepieni miało wskaźnik śmiertelności wynoszący 3.614 zgonów na milion.”
https://szczepienia.wybudzeni.com/2017/07/23/metoda-leicester-ospa-prawdziwa-i-nieszczepieni/

A odnośnie samej szczepionki, to w 1971 roku Anglia i USA w ogóle przestały szczepic przeciwko ospie prawdziwej, gdyż ryzyko ciężkich powikłań znacznie przekraczało przypuszczalne korzyści. W USA przy faktycznym braku samej choroby w latach 1959-1968 szczepienia przeciw niej stały się przyczyną oficjalnie zarejestrowanych 68 zgonów.


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 54 55 56 57 58 59

Wybory samorządowe 2018 w powiecie bolesławieckim
Cezary Przybylski nadal marszałkiem Cezary Przybylski nadal marszałkiem

Umowa koalicyjna w Sejmiku została podpisana. Prawo i Sprawiedliwość będzie rządzić na Dolnym Śląsku.

Bolesławieckie Święto Ceramiki (15-19.08.2018r.) - raport specjalny
Zbierali pieniądze dla Klekusiowa Zbierali pieniądze dla Klekusiowa

Udało się podczas podróży zebrać Ceramicznym Expressem kwotę 2194,34 zł.