ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4423, 14 grudnia 2019r.
reklama
Ubezpieczenia OC i AC - najatrakcyjniejsze oferty tylko na mFind.pl!
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Mrowka zaprasza
reklama Zapraszamy
reklama Krajowy Fundusz Szkoleniowy

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecForum


Wideo14 marca 2019r. godz. 11:04, odsłon: 5014, KPP w Bolesławcu/Bolec.info
39-latek na razie dostał areszt na 3 miesiące, grozi mu jednak do 10 lat za kratkami, miał przy sobie broń i narkotyki.
Bolesławiec - Informacje: Chciał ukraść bankomat, miał broń Zatrzymany złodziej bankomatu (fot. KPP w Bolesławcu)

Bolesławieccy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę usiłowania kradzieży z włamaniem do bankomatu. Podejrzany usłyszał łącznie 5 zarzutów. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd wobec zatrzymanego zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie kradzieży z włamaniem do bankomatu oraz cztery inne przestępstwa. W nocy z 10 na 11 marca br. w centrum Bolesławca miało miejsce usiłowanie kradzieży z włamaniem do bankomatu. Kiedy na miejsce przestępstwa nadjechał patrol policyjny, sprawcy zaczęli uciekać dwoma pojazdami. Jednym z nich był ciągnik rolniczy, który w trakcie jazdy uderzył w budynek, a jego kierowca kontynuował ucieczkę na pieszo. W wyniku pościgu mężczyzna został zatrzymany.

Po zatrzymaniu mężczyzny policjanci zabezpieczyli broń oraz środki odurzające w postaci amfetaminy. W wyniku dalszych czynności mundurowi ustalili, że traktor użyty do popełnienia przestępstwa, został skradziony kilka dni wcześniej na terenie powiatu polkowickiego. Odzyskany pojazd został już przekazany właścicielowi.

39-letni mieszkaniec powiatu bolesławieckiego usłyszał 5 zarzutów. Mężczyzna odpowie za usiłowanie kradzieży z włamaniem, posiadanie broni i środków odurzających, paserstwo pojazdu pochodzącego z przestępstwa oraz ucieczkę przed policjantami. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd wobec zatrzymanego zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Burozielona Kalina   14 marca 2019r. o 19:43

~Burozielona Kalina

Postów:

Dostanie ze 3lata, po połowie kary wyjdzie warunkowo, ale co nakradł to już mu zostanie. Założę się, że bankomat w Nowogrodźcu to również ci sami. Metoda działania podobna, najpierw kradzież ciągnika, a potem bankomat. I tu uwaga łup ponad 300tys. - odsiadka 1,5 roku... Czy ktoś z was tyler zarabia w tak krótkim czasie. Bycie złodziejem jednak popłaca
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Ołowianoniebieska Czarnuszka   15 marca 2019r. o 0:55

~~Ołowianoniebieska Czarnuszka

Postów:

powinien przykładnie zostać ukarany zważywszy ze w regionie były większe włamania kradzieże sprawców lub sprawce nie ustalono dodatkowo powinien miedz dołożone tak zwane krycie kolegów , za każdego kolegę np. 3latka i niech sobie kryje i siedzi za nich
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1