ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4370, 22 października 2019r.
reklama
Ubezpieczenia OC i AC - najatrakcyjniejsze oferty tylko na mFind.pl!
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Hotel Garden zaprasza
reklama Odprawy celne

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecForum


14 maja 2019r. godz. 11:16, odsłon: 7464, Bolec.Info
Kierujący szkołą pijarów przeprasza za homofobiczną wypowiedź.
Bolesławiec - Informacje: Dyrektor Langhammer przeprasza Ojciec Adam Langhammer (fot. Bolec.Info)

Zdaję sobie sprawę, że w moim poście z 12 maja br. pod wpływem emocji użyłem niewłaściwych słów w odniesieniu do osób homoseksualnych, za które przepraszam. - napisał dziś na swoim profilu na Facebooku ojciec Adam Langhammer, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej i Liceum Ogólnokształcącego Zakonu Pijarów im. Ks. Stanisława Konarskiego w Bolesławcu.

Po premierze filmu braci Sekielskich Tylko nie mów nikomu ojciec dyrektor opublikował następujący, przytoczony przez nas w TYM artykule, komentarz: Co sądzicie o zachowaniu dyrektora bolesławieckiej szkoły?

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2 3 4 5 6 7 > >>

~~Jasnozielony Rabarbar   14 maja 2019r. o 12:42

~~Jasnozielony Rabarbar

Postów:

~~Brązowożółta Czubatka napisał(a): Niesamowite. Najpierw Bolec publikuje bez pytania prywatną wypowiedź Langhammera i nie zwraca uwagi na homofobiczny wątek. Gdy istotne robią z tego materiał, to dzisiaj bolec już zarzuca Langhammerowi homofobie i znow publikuje prywatnego posta Langhammera. Nieźle sie przysłużyliscie LanghammerowiBolec już całkiem schodzi poniżej poziomu gówna.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka   14 maja 2019r. o 12:53

~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka

Postów:

~~Brązowożółta Czubatka napisał(a): Niesamowite. Najpierw Bolec publikuje bez pytania prywatną wypowiedź Langhammera i nie zwraca uwagi na homofobiczny wątek. Gdy istotne robią z tego materiał, to dzisiaj bolec już zarzuca Langhammerowi homofobie i znow publikuje prywatnego posta Langhammera. Nieźle sie przysłużyliscie Langhammerowi


Kiniu, idź się poskarżyć Andrzejowi z sanktuarium :)
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Żółtopomarańczowy Zaślaz   14 maja 2019r. o 13:14

~~Żółtopomarańczowy Zaślaz

Postów:

~~Ceglastoróżowy Agrest napisał(a):
~Zzieleniała Kalia napisał(a): Cały obraz tego księdza jak na dłoni.


A zna Pani Ojca Dyrektora osobiście? Dlaczego sugeruje Pani, że jest negatywną postacią? w szczególności dla swoich wychowanków.


Hahahha, chyba dla swoich wyznawców :P Ojciec Dyrektor. Brzmi znajomo. Jak można w ogóle tak skrzywdzić dziecko, żeby wysłać je do szkoły dla takich zacofanych i zaściankowych ludzi., wychowujących kolejne pokolenia marionetek kościoła i jedynej słusznej władzy. Wyniki w nauce to nie wszystko, jeśli oprócz wiedzy, brak człowiekowi inteligencji i umiejętności postępowania zgodnie z własną wolą.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Modry Jastrzębiec   14 maja 2019r. o 13:14

~Modry Jastrzębiec

Postów:

Nie ma jak zwalić na pedałòw czy przykryć prawdę
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

cemoi07   14 maja 2019r. o 13:15

cemoi07

Postów: 153

... to bardzo ładnie, że Pan Langhammer przeprosił... Pan Langhammer powinien korzystać z okazji, z permanentnej okazji i milczeć!

Moim zdaniem jest to człowiek, który , niestety, nie daje rękojmi nalezytego wychowywania dzieci... gdybym był rodzicem małoletniego dziecka, to pięć razy zastanowiłbym się, czy posyłać swe dziecko do "jego" szkoły, w ogóle do katolickiej szkoły... na marginesie przypomnę, że najwięksi nazistowscy zbrodniarze jak A. Hitler, Hans Frank, H. Himmler, R. Hoess... edukację zdobywli właśnie w katolickich szkołach.

Pan Longhammer napisał, co napisał, a napisał dokładnie tylko to i az tyle co mysli... Rudolf Hoess gdy szedł na szafot, to też żałował.

Frederic Martel w swej bestsellerowej i niespełna sprzed miesiąca książce pt SODOMA napisał

- " Homoseksualizm w Kościele to nie margines, ale system, który obejmuje wswzystkie jego struktury, od seminariów, po najbliższe otoczenie papieży. To homoseksualizm kleru jest kluczem, bez którego nie da się zrozumieć pontyfikatów Pawła VI, Jana Pawła II, i Benedykta XVI. A teraz jest monstrualnym problemem, z którym mierzy sie papież Franciszek.
To właśnie w Kościele istnieje największa społeczność homoseksualistów na świecie.

... i dalej

- " Dlaczego homoseksualni duchowni są największymi homofobami?
Dlaczego zależło im zawsze i zależy nadal na zachowaniu w Kościele konserwatywnego status quo? Za co tak nienawidzą papieża Franciszka?"

Pan Langhammer jako duchowny, jako nauczyciel mający kontakt z dziećmi powinien publicznie i "przed Bogiem" odpowiedzieć na pytanie - jest, czy nie jest pedofilem?... powinien odpowiedziec, bo reprezentuje profesję, skażoną jak żadna inna niebotycznymi skandalami związanymi z wykorzystywaniem seksualnym dzieci... Musimy mieć jakąś dozę pewności, że nie okaże się kiedykolwiek, że jest kolejnym księdzem Cebulą, Jankowskim, czy abp Wesołowskim!

Pan Langhammer nie raz dał na fb wyraz swych poglądów - skandaliczny wyraz!

Widać, w jego opinii, że faszystowskie, szowinistyczne i antysemickie marsze i ruchy społeczne zatruwające Polskę są darzone przez Niego sympatią i moralnym wsparciem!

Swego czasu na fb zamieścił wiersz drwiący z innego piętnującego przemarsz brunatnych "prawdziwych Polaków"
(https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=152746902364321&id=100028870359754)

Pan Langhammer może przepraszać, ale to niczego nie zmienia, ten człowiek nigdy nie powinien być wychowawcą dzieci i młodzieży.Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Żółtopomarańczowy Zaślaz   14 maja 2019r. o 13:32

~~Żółtopomarańczowy Zaślaz

Postów:

cemoi07, NIE DA SIĘ TEGO LEPIEJ UJĄĆ.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Ceglastoróżowy Agrest   14 maja 2019r. o 13:59

~~Ceglastoróżowy Agrest

Postów:

Ojciec Langhammer powinien wystąpić z pozwem cywilnym o naruszenie dóbr osobistych przeciwko cemoi07 w myśl art. 23 Kodeksu Cywilnego i żądać zadośćuczynienia lub zapłaty odpowiedniej sumy na wskazany cel społeczny. Moim zdaniem wpis cemoi07 przekracza granice dopuszczalnej polemiki. Z jednej strony zarzuca księdzu homofobię, prezentując fobię antykatolicką. Tekst jest obraźliwy w stosunku do księdza, ale również uczniów Szkoły Pijarów i ich rodziców.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Porcelanowy Dziewięćsił   14 maja 2019r. o 14:15

~Porcelanowy Dziewięćsił

Postów:

A na jaką wartość może przysiądz Pan Cemoi, że nie jest pedofilem?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2 3 4 5 6 7 > >>