ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4215, 20 maja 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
reklama UPC zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

23 kwietnia 2005r. godz. 20:24, odsłon: 914, Bolec.Info
Degradacja TOP-u
Drużyna siatkarzy TOP-u Bolesławiec spada do III ligi. W sobotę, 23 kwietnia, w swoim ostatnim, jak się okazało, meczu play-off bolesławianie ulegli we własnej sali MMKS Maraton Świnoujście 1:3.
Bolesławiec - Informacje: Degradacja TOP-u (fot. Bolec.Info)

Bolesławianie walczyli o siódme miejsce w tabeli II ligi, które dawałoby jeszcze szanse na utrzymanie się (drużyna z 7. miejsca rozgrywa mecz barażowy z drużyną z 2. miejsca w III lidze). Miejsce to jednak, po zwycięstwie w fazie play-off, wywalczyli siatkarze z Pomorza, a TOP za rok występować będzie w III lidze.

Przygoda TOP-u z II ligą trwała zatem tylko rok. W poprzednim sezonie nasi siatkarze wywalczyli awans, zostawiając w pokonanym polu drużynę Juventuru Wałbrzych. Bolesławianie wprawdzie przegrali z wałbrzyszanami, jednak w Juventurze stwierdzono grę dwóch nieuprawnionych zawodników.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


Lombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENAZuraw KlevetDomoExpertAutogazMRparts
reklama UPC zaprasza
Inne informacje z regionu