Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
13 kwietnia 2014r. godz. 11:46, odsłon: 1101, Bolec.Info/BKS Bobrzanie

BKS: Podział punktów w Legnicy

Wynikiem 2:2 (2:0) zakończył się wyjazdowy mecz BKS-u Bobrzanie Bolesławiec z Miedzią II Legnica w XXI kolejce IV ligi.
BKS -logo
BKS -logo (fot. BKS Bobrzanie Bolesławiec)
Pierwsza połowa należała do naszego zespołu. W efekcie dobrej gry naszych chłopaków wyszliśmy na prowadzenie 2:0 i wydawało się, że po raz pierwszy będziemy cieszyć się z wyjazdowej wygranej BKS-u. Niestety w druiej części spotkania Miedź II Legnica poczynała sobie śmielej i częściej gościła pod naszym polem karnym. Rosnący napór gospodarzy uwieńczony został w 90 minucie kiedy to gospodarze strzelili gola na 2:2 i doprowadzając do podziału punktów. Następny mecz BKS zagra z LKS-em Stary Śleszów. Mecz w Bolesławcu (19.04).

Miedź II Legnica - BKS Bobrzanie Bolesławiec 2:2 (0:2)

Bramki: 0:1 Majka (12), 0:2 Bochnia (32), 1:2 Zieliński (53), 2:2 Grittner (90)

BKS: Kowalski – Bryłkowski, Pietrzak (79' Rissmann), Ganczarek (70' Błoński M.(żk), Ziółkowski (90' Kliwak), Dzięgleski, Bochnia, Żmudziński, Bryjak, Ohagwu (11' Janicki), Majka