23 września 2014r. godz. 19:17, odsłon: 2736, Bolec.Info/BKS Bobrzanie

BKS: Przegrana w ostatnich minutach

BKS Bobrzanie przegrał na wyjeździe z LKS Stary Śleszów 2:3 (0:0).
BKS -logo
BKS -logo (fot. BKS Bobrzanie Bolesławiec)
Od 39 minuty po czerwonej kartce dla bramkarza gospodarzy graliśmy z przewagą jednago zawodnika. LKS Stary Śleszów po golu Niełacnego w 55 minucie wyszedł na prowadzenie 1:0 na szczęście dla nas pięć minut później wyrównał Ohagwu. W 76 minucie ponownie na prowadzenie wyszli gospodarze ale znów BKS szybko odpowiedział (gol Rudyka w 76 minucie). W 80 minucie siły na murawie się wyrównały gdyż drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Janicki. Ostatecznie po golu w 92 minucie meczu to gospodarze rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść, a nam pozostało obejść się smakiem i wrócić bez choćby punktu.

LKS Stary Śleszów - BKS Bobrzanie Bolesławiec 3:2 (0:0)

Bramki: Niełacny (55'), Liberek (70'- karny), Siwik (90 +2) - Ohagwu (60'), Rudyk (76')

BKS: Mazur, Pazio, Dudkiewicz, Kapusz, Janicki, Bochnia, Kraśnicki (70 Ziółkowski), Dudka, Kosior (60' Rudyk), Dzięgleski, Ohagwu