Gala wręczania nagród laureatom konkursów powiatowych w roku szkolnym 2015/2016
16 czerwca 2016 r. w Starym Teatrze w Bolesławcu odbyła się gala wręczenia nagród laureatom konkursów powiatowych. Konkursy dla uczniów szkół z terenu Powiatu Bolesławieckiego organizowane są przez PCEiKK od 14 lat.
Udział w konkursach biorą uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych . PCEiKK w roku szkolnym 2015/2016 zorganizowało 19 konkursów powiatowych, w których udział wzięło 3567 uczniów z 48 szkół . Nagrody wręczono 197 laureatom. Listy z podziękowaniami za przygotowanie uczniów do konkursów otrzymali również nauczyciele.
Uroczystość uświetniły występy muzyczne młodzieży z MDK pod kierunkiem Marka Łętowskiego.
Pełna lista nagrodzonych uczniów :
Poznajemy Ojcowiznę - Szkoły Podstawowe |
|
|
|
Imię i nazwisko |
Szkoła |
Miejsce |
Opiekun |
Jagoda Kozdra |
Szkoła Podstawowa w Nowogrodźcu |
I miejsce |
Sylwia Parada |
Klaudia Pyrz |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Bolesławcu |
II miejsce |
Marzena Bronowicka |
Agnieszka Katarzyna Drąg |
Szkoła Podstawowa w Nowogrodźcu |
III miejsce |
Sylwia Parada |
Jan Krupa |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Bolesławcu |
I miejsce |
Marzena Bronowicka |
Nikola Policht |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Bolesławcu |
Wyróżnienie |
Marzena Bronowicka |
Szymon Stojanowski |
Szkoła Podstawowa w Wykrotach |
Wyróżnienie |
Marta Słobodzian |
|
|
|
|
Poznajemy Ojcowiznę - Gimnazja |
|
|
|
Imię i nazwisko |
Szkoła |
Miejsce |
Opiekun |
Jakub Stańczyszyn |
Gimnazjum Samorządowe nr 4 w Bolesławcu |
I miejsce |
Marzena Bronowicka |
Agata Knapik |
II Prywatne Gimnazjum w Bolesławcu |
najlep. multim. |
Maria Czyżowicz |
III Powiatowa Olimpiada Biblijna
|
|
|
|
Imię i nazwisko |
Szkoła |
Miejsce |
Opiekun |
Alicja Ratajczak |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu |
I miejsce |
Maria Tsarakhov |
Karolina Chwała |
Szkoła Podstawowa w Kruszynie |
II miejsce |
Beata Chmielik |
Milena Konieczna |
Szkoła Podstawowa w Nowogrodźcu |
III miejsce |
Mirosław Kalisz |
Paulina Parobczak |
Szkoła Podstawowa w Osiecznicy |
Wyróżnienie |
Elżbieta Kozioł |
Krzysztof Ostrowski |
Szkoła Podstawowa w Kruszynie |
Wyróżnienie |
Beata Chmielik |
Karolina Guzowska |
Szkoła Podstawowa nr 3 w Bolesławcu |
Wyróżnienie |
Halina Rudzik |
Wiktoria Szadkowska |
Szkoła Podstawowa w Osiecznicy |
Wyróżnienie |
Elżbieta Kozioł |
Dawid Burdyna |
Szkoła Podstawowa w Nowogrodźcu |
Wyróżnienie |
Mirosław Kalisz |
Emilia Matejewicz |
Szkoła Podstawowa w Osiecznicy |
Wyróżnienie |
Elżbieta Kozioł |
Marta Kozłowska |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu |
Wyróżnienie |
Maria Tsarakhov |
Grzegorz Stankiewicz |
Szkoła Podstawowa nr 3 w Bolesławcu |
Wyróżnienie |
Halina Rudzik |
Katarzyna Klimek |
Szkoła Podstawowa w Nowogrodźcu |
Wyróżnienie |
Mirosław Kalisz |
XII Turniej Ortograficzny „W kręgu baśni braci Grimm”– dla klas III szkół podstawowych |
|
||
Imię i nazwisko |
Szkoła |
Miejsce |
Opiekun |
Jowita Gortych |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu |
I miejsce |
Barbara Blicharska |
Michał Bonk |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu |
I miejsce |
Barbara Tarnowska |
Jagoda Chrobot |
Szkoła Podstawowa OXPRESS w Bolesławcu |
II miejsce |
Joanna Chapińska |
Maksymilian Żukowski |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bolesławcu |
II miejsce |
Jolanta Borysiuk, Joanna Sołkiewicz |
Milena Konieczna |
Szkoła Podstawowa w Nowogrodźcu |
III miejsce |
Justyna Mazur |
Anna Jędzierowska |
Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów |
III miejsce |
Barbara Brzozowska |
Bartosz Dimitrov |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu |
IV miejsce |
Jolanta Rzeźwicka |
Martyna Dębiec |
Szkoła Podstawowa w Bożejowicach |
V miejsce |
Lidia Dąbal |
Krzesimir Piotrowski |
Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów |
V miejsce |
Barbara Brzozowska |
Michał Jednoróg |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Bolesławcu |
V miejsce |
Danuta Dereszyńska |
Bartosz Pastusiak |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu |
VI miejsce |
Barbara Blicharska |
XII Turniej Ortograficzny „W kręgu poezji Juliana Tuwima” – dla klas IV-VI szkół podstawowych |
|||
Imię i nazwisko |
Szkoła |
Miejsce |
Opiekun |
Magdalena Sudół |
Szkoła Podstawowa w Tomisławiu |
I miejsce |
Daria Smolarczyk-Cichy |
Maja Reguła |
Szkoła Podstawowa w Brzeźniku |
II miejsce |
Danuta Sicińska-Burzawa |
Krzysztof Ostrowski |
Szkoła Podstawowa w Kruszynie |
III miejsce |
Małgorzata Hlastawa-Wojtowicz |
Konrad Andruchów |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu |
III miejsce |
Barbara Zarzycka |
Szymon Kozina |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Bolesławcu |
IV miejsce |
Maria Przewoźnik |
Piotr Siarkowski |
Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów |
IV miejsce |
Anna Wiśniewska |
Antoni Łasica |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu |
V miejsce |
Monika Grygorcewicz |
Kornelia Przybylska |
Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów |
V miejsce |
Anna Wiśniewska |
Oliwia Kurti |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Bolesławcu |
V miejsce |
Lidia Pałka |
Zofia Wojtowicz |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Bolesławcu |
V miejsce |
Maria Przewoźnik |
Julia Nowacka |
Szkoła Podstawowa w Bożejowicach |
VI miejsce |
Agnieszka Witnik |
Marta Kozłowska |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu |
VII miejsce |
Monika Grygorcewicz |
Emilia Orzechowska |
Szkoła Podstawowa w Osiecznicy |
VII miejsce |
Barbara Piękny |
Oskar Ciochoń |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu |
VII miejsce |
Monika Grygorcewicz |
Kornelia Zbęk |
Szkoła Podstawowa w Nowogrodźcu |
VIII miejsce |
Monika Rutyna |
XIV Powiatowy Konkurs Języka Polskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych
„Od podania ludowego do legendy literackiej”
Imię i nazwisko |
Szkoła |
Miejsce |
Opiekun |
Alicja Ratajczak |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu |
I miejsce |
Monika Grygorcewicz |
Marta Kozłowska |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu |
II miejsce |
Monika Grygorcewicz |
Antoni Łasica |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu |
III miejsce |
Monika Grygorcewicz |
Karolina Grabas |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu |
VI miejsce |
Monika Grygorcewicz |
Oskar Ciochoń |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu |
V miejsce |
Monika Grygorcewicz |
Joanna Ośko |
Szkoła Podstawowa OXPRESS w Bolesławcu |
VI miejsce |
Anna Kaluzka |
Aleksandra Gortych |
Szkoła Podstawowa w Brzeźniku |
VII miejsce |
Danuta Sicińska-Burzawa |
Estera Zamojska |
Szkoła Podstawowa w Ocicach |
VIII miejsce |
Edyta Sienkiewicz |
Igor Wiśniewski |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu |
IX miejsce |
Monika Grygorcewicz |
Zofia Kołodziej |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu |
IX miejsce |
Monika Grygorcewicz |
|
|
|
|
XIV Bolesławiecki Konkurs Matematyczny – dla klas III szkół podstawowych
Imię i nazwisko |
Szkoła |
Miejsce |
Opiekun |
Zofia Kozieł |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Bolesławcu |
I miejsce |
Ewa Śnigór |
Michał Jednoróg |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Bolesławcu |
II miejsce |
Danuta Dereszyńska |
Krystian Tykarski |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bożejowicach |
III miejsce |
Lidia Dąbal |
Oskar Abram |
Szkoła Podstawowa w Tomisławiu |
IV miejsce |
Beata Pokładek |
Szymon Olechnowicz |
Szkoła Podstawowa nr 3 w Bolesławcu |
IV miejsce |
Hanna Paliga |
Amelia Rutkowska |
Szkoła Podstawowa OXPRESS w Bolesławcu |
V miejsce |
Beata Boczula |
Dominika Momot |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bolesławcu |
VI miejsce |
Jolanta Borysiuk, Joanna Sołkiewicz |
Wiktoria Jałowiecka |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bolesławcu |
VI miejsce |
Jolanta Borysiuk, Joanna Sołkiewicz |
Dawid Zawada |
Szkoła Podstawowa nr 3 w Bolesławcu |
VII miejsce |
Hanna Paliga |
Filip Sygut |
Szkoła Podstawowa w Parowej |
VIII miejsce |
Jadwiga Babiarz |
Jakub Chochel |
Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi |
VIII miejsce |
Artur Kril |
Sara Stec |
Szkoła Podstawowa w Nowogrodźcu |
VIII miejsce |
Lidia Dul |
Marcel Żak |
Szkoła Podstawowa nr 3 w Bolesławcu |
VIII miejsce |
Hanna Paliga |
Gabriel Domzalski |
Szkoła Podstawowa w Warcie Bolesławieckiej |
VIII miejsce |
Katarzyna Pyrka |
XIV Bolesławiecki Konkurs Matematyczny – dla klas IV-VI szkół podstawowych
Imię i nazwisko |
Szkoła |
Miejsce |
Opiekun |
Wojciech Szymula |
Szkoła Podstawowa w Brzeźniku |
I miejsce |
Joanna Kolasa |
Mikołaj Węglarz |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Bolesławcu |
I miejsce |
Izabela Forczak |
Mateusz Heryć |
Szkoła Podstawowa w Iwinach |
I miejsce |
Małgorzata Dusza |
Magdalena Sudół |
Szkoła Podstawowa w Tomisławiu |
I miejsce |
Karolina Gołuszko |
Krzysztof Ostrowski |
Szkoła Podstawowa w Kruszynie |
I miejsce |
Klaudia Medyńska |
Amelia Modzelewska |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu |
I miejsce |
Joanna Raszczuk |
Emilia Piecek |
Szkoła Podstawowa w Raciborowicach |
I miejsce |
Bożena Marszałek |
Jan Izdebski |
Szkoła Podstawowa w Żeliszowie |
I miejsce |
Agnieszka Kamińska |
Konrad Andruchów |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu |
I miejsce |
Joanna Raszczuk |
Wiktor Nowak |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu |
II miejsce |
Joanna Raszczuk |
Paweł Błażejowski |
Szkoła Podstawowa w Nowogrodźcu |
III miejsce |
Beata Górska-Herdzik |
VIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II
Imię i nazwisko |
Szkoła |
Miejsce |
Opiekun |
Katarzyna Marusiak |
I Prywatne Gimnazjum w Bolesławcu |
I miejsce |
Paweł Niemiec |
Michał Jóźków |
Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu |
II miejsce |
Ewa Chrobot |
Magda Sawin |
Gimnazjum Samorządowe nr 1 w Bolesławcu |
III miejsce |
Danuta Musialik |
Ewelina Wołoszyn |
Gimnazjum Samorządowe nr 3 w Bolesławcu |
Wyróżnienie |
Piotr Chmielik |
Jakub Osip |
Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu |
Wyróżnienie |
Ewa Chrobot |
Jacek Konefał |
Gimnazjum Zakonu Pijarów w Bolesławcu |
Wyróżnienie |
o. Piotr Wiśniowski |
XV Powiatowy Konkurs Języka Polskiego dla Uczniów Szkół Gimnazjalnych
„Motywy biblijne w polskiej poezji współczesnej"
Imię i nazwisko |
Szkoła |
Miejsce |
Opiekun |
Katarzyna Rozmus |
Gimnazjum Samorządowe nr 1 w Bolesławcu |
I miejsce |
Wioletta Chlastawa |
Agnieszka Kipigroch |
Gimnazjum Samorządowe nr 4 w Bolesławcu |
II miejsce |
Teresa Hryńczak |
Marzena Bancewicz |
Gimnazjum w Osiecznicy |
III miejsce |
Barbara Piękny |
Angelika Zielińska |
Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu |
IV miejsce |
Aleksandra Szylin |
Przemysław Sulich |
I Prywatne Gimnazjum |
IV miejsce |
Małgorzata Zielińska |
Wojciech Orleski |
Gimnazjum OXPRESS |
V miejsce |
Anna Kaluzka |
Magda Sawin |
Gimnazjum Samorządowe nr 1 w Bolesławcu |
VI miejsce |
Małgorzata Giedrojć-Sypień |
Julia Klementowska |
I Prywatne Gimnazjum |
VI miejsce |
Małgorzata Zielińska |
Katarzyna Marusiak |
I Prywatne Gimnazjum |
VII miejsce |
Małgorzata Zielińska |
Mateusz Cygan |
Gimnazjum Samorządowe nr 4 w Bolesławcu |
VIII miejsce |
Teresa Hryńczak |
Dominika Kulczycka |
Gimnazjum Samorządowe nr 3 w Bolesławcu |
VIII miejsce |
Katarzyna Urban |
XII Turniej Ortograficzny „W kręgu poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego” – dla uczniów gimnazjów
Imię i nazwisko |
Szkoła |
Miejsce |
Opiekun |
Marzena Bancewicz |
Gimnazjum w Osiecznicy |
I miejsce |
Barbara Piękny |
Marika Zdunek |
Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu |
II miejsce |
Małgorzata Janowska |
Dominika Kulczycka |
Gimnazjum Samorządowe nr 3 w Bolesławcu |
II miejsce |
Katarzyna Urban |
Angelika Zielińska |
Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu |
III miejsce |
Aleksandra Szylin |
Dominika Perdon |
Gimnazjum Samorządowe nr 1 w Bolesławcu |
III miejsce |
Wioletta Chlastawa |
Katarzyna Rozmus |
Gimnazjum Samorządowe nr 1 w Bolesławcu |
III miejsce |
Wioletta Chlastawa |
Miłosz Zarzycki |
Gimnazjum OXPRESS w Bolesławcu |
III miejsce |
Anna Kaluzka |
Kaja Szylar |
Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu |
IV miejsce |
Ewa Ołewicz-Bernacka |
Magdalena Kiedel |
I Prywatne Gimnazjum w Bolesławcu |
V miejsce |
Małgorzata Zielińska |
Joanna Goliczewska |
Gimnazjum w Gromadce |
V miejsce |
Magalena Malina |
XIV Bolesławiecki Konkurs Matematyczny – dla klas I gimnazjum
Imię i nazwisko |
Szkoła |
Miejsce |
Opiekun |
Szymon Biegała |
Gimnazjum Samorządowe nr 1 w Bolesławcu |
I miejsce |
Joanna Kuriata |
Alicja Kolasa |
Gimnazjum Zakonu Pijarów w Bolesławcu |
I miejsce |
Andrzej Raszczuk |
Zofia Reguła |
Gimnazjum Samorządowe nr 4 w Bolesławcu |
I miejsce |
Barbara Ostrowska |
Kacper Jaworski |
I Prywatne Gimnazjum w Bolesławcu |
II miejsce |
Małgorzata Piotrów |
Magdalena Kudlewska |
Gimnazjum w Świętoszowie |
III miejsce |
Aneta Kopaniecka |
Kacper Kobyłecki |
Gimnazjum OXPRESS w Bolesławcu |
IV miejsce |
Jerzy Zarzycki |
Kamil Wróblewski |
Gimnazjum Samorządowe nr 4 w Bolesławcu |
IV miejsce |
Roman Kornosz |
Karol Bober |
Gimnazjum w Nowogrodźcu |
V miejsce |
Andrzej Filistyński |
Jakub Koman |
Gimnazjum w Nowogrodźcu |
V miejsce |
Andrzej Filistyński |
Martyna Mrozik |
Gimnazjum w Gromadce |
V miejsce |
Andrzej Raszczuk |
Jakub Nieradka |
Gimnazjum w Nowogrodźcu |
V miejsce |
Andrzej Filistyński |
Ida Sałek |
Gimnazjum Samorządowe nr 1 w Bolesławcu |
V miejsce |
Zenona Słobodzian |
XIV Bolesławiecki Konkurs Matematyczny – dla klas II-III gimnazjum
Imię i nazwisko |
Szkoła |
Miejsce |
Opiekun |
Wojciech Sęk |
Gimnazjum Zakonu Pijarów |
I miejsce |
Lilla Kleszczyńska |
Mateusz Burdyna |
Gimnazjum w Nowogrodźcu |
II miejsce |
Joanna Czerniawska |
Wojciech Kukieła |
Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu |
III miejsce |
Ewa Szajwaj |
Marcelina Kuźnik |
Gimnazjum Zakonu Pijarów w Bolesławcu |
III miejsce |
Lilla Kleszczyńska |
Alicja Basińska |
Gimnazjum Zakonu Pijarów w Bolesławcu |
IV miejsce |
Lilla Kleszczyńska |
Dominik Pieniądz |
Gimnazjum Zakonu Pijarów w Bolesławcu |
IV miejsce |
Lilla Kleszczyńska |
Dawid Strojek |
Gimnazjum Samorządowe nr 1 w Bolesławcu |
V miejsce |
Joanna Kuriata |
Filip Zakrzewski |
Gimnazjum w Nowej Wsi |
VI miejsce |
Artur Kril |
Michał Stempak |
Gimnazjum Samorządowe nr 4 w Bolesławcu |
VII miejsce |
Marta Pabisz |
Daria Konefał |
Gimnazjum Zakonu Pijarów w Bolesławcu |
VIII miejsce |
Lilla Kleszczyńska |
Jakub Kopystiański |
Gimnazjum w Gromadce |
VIII miejsce |
Andrzej Raszczuk |
XIV Bolesławiecki Konkurs Matematyczny – dla klas ponadgimnazjalnych
Imię i nazwisko |
Szkoła |
Miejsce |
Opiekun |
Rafał Felczyński |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 |
I miejsce |
Małgorzata Piotrów |
Marcin Wieczorek |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 |
I miejsce |
Małgorzata Piotrów |
Paulina Jarosz |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 |
II miejsce |
Małgorzata Piotrów |
Barbara Banaszak |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 |
III miejsce |
Małgorzata Piotrów |
Monika Marusiak |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 |
III miejsce |
Cezary Czernatowicz |
Magdalena Janczak |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 |
IV miejsce |
Małgorzata Piotrów |
Konrad Bratek |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 |
V miejsce |
Tomasz Hoszowski |
Jan Krzywdziński |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 |
VI miejsce |
Małgorzata Piotrów |
Tomasz Marut |
Technikum Mechaniczne |
VI miejsce |
Przemysław Filipek |
Kamil Biegała |
II Liceum Ogólnokształcące |
VII miejsce |
Dorota Kurowska |
Przemysław Wołyniak |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 |
VII miejsce |
Małgorzata Piotrów |
IV Konkurs Fizyczny dla uczniów szkół gimnazjalnych
Imię i nazwisko |
Szkoła |
Miejsce |
Opiekun |
Wojciech Sęk |
Gimnazjum Zakonu Pijarów w Bolesławcu |
I miejsce |
Zdzisław Zarzycki |
Paweł Kozicki |
Gimnazjum Zakonu Pijarów w Bolesławcu |
II miejsce |
Zdzisław Zarzycki |
Katarzyna Marusiak |
I Prywatne Gimnazjum w Bolesławcu |
III miejsce |
Irena Kilimiak |
Kacper Awłasewicz |
I Prywatne Gimnazjum w Bolesławcu |
IV miejsce |
Irena Kilimiak |
Dawid Strojek |
Gimnazjum Samorządowe nr 1 w Bolesławcu |
IV miejsce |
Wojciech Potoczniak |
Tomasz Janeczek |
II Prywatne Gimnazjum w Bolesławcu |
V miejsce |
Zdzisław Zarzycki |
VIII POWIATOWEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO „DEUTSCHMEISTER”
Imię i nazwisko |
Szkoła |
Miejsce |
Opiekun |
Urszula Borucińska |
I Prywatne Gimnazjum w Bolesławcu |
I miejsce |
Małgorzata Pędlowska |
Dominik Paszko |
Gimnazjum w Iwinach |
II miejsce |
Barbara Leśniak |
Olaf Kramarski |
I Prywatne Gimnazjum w Bolesławcu |
III miejsce |
Małgorzata Pędlowska |
Michał Stempak |
Gimnazjum Samorządowe nr 4 w Bolesławcu |
Wyróżnienie |
Agnieszka Mikiciuk |
Sebastian Groth |
II Prywatne Gimnazjum w Bolesławcu |
Wyróżnienie |
Magdalena Zakrzewska |
Dominik Pieniądz |
Gimnazjum Zakonu Pijarów |
Wyróżnienie |
Agata Kozicka |
Aleksandra Maksymów |
Gimnazjum Samorządowe nr 3 w Bolesławcu |
Wyróżnienie |
Magdalena Rydz |
Marika Zdunek |
Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu |
Wyróżnienie &Gala wręczenia nagród~ginger niezalogowany 23 czerwca 2016r. o 15:08 A zgody na publikację danych to oni mają? ~ niezalogowany 23 czerwca 2016r. o 23:23 ~ginger napisał(a): A zgody na publikację danych to oni mają? spadaj dziadu ~ niezalogowany 13 lipca 2016r. o 15:54 ~ napisał(a):~ginger napisał(a): A zgody na publikację danych to oni mają? Wypowiedz się:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku.
Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat! Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: [email protected].Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę). Gazeta Bolec.InfoDwutygodnik nr 1 w powiecie bolesławieckim. Reklama i ogłoszenia w gazecieREKLAMA
Okruszki historii |