ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4276, 20 lipca 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

5 kwietnia 2017r. godz. 13:32, odsłon: 10376, Bolec.Info/KPP Bolesławiec
Groził śmiercią
Napił się, groził, narozrabiał i miał w domu narkotyki
Bolesławiec - Informacje: Groził śmiercią Radiowóz (fot. Gmina Wiejska Bolesławiec)

30 marca dyżurny z bolesławieckiej jednostki odebrał zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z mieszkań na terenie gminy Bolesławiec. Na miejsce zostali skierowani dzielnicowi, którzy potwierdzili zdarzenie. Nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę w stosunku do swojej matki i groził jej pozbawieniem życia, przy czym groźby te wzbudziły u zagrożonej uzasadnioną obawę ich spełnienia. Podczas interwencji agresja u mężczyzny narastała. Policjanci podjęli decyzję o jego zatrzymaniu. Dodatkowo w czasie przeszukania osoby jak i jego miejsca zamieszkania mundurowi ujawnili kilkanaście porcji środków odurzających w postaci marihuany. 

Dzięki zdecydowanej interwencji policji, mężczyzna spędził kolejne dni w policyjnym areszcie. Następnie usłyszał zarzut znęcania nad matką i decyzją prokuratora ma ustanowiony między innymi policyjny dozór oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Za znęcanie się nad bliskimi grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Będzie również odpowiadał za posiadanie środków odurzających. Ten czyn zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Policja przypomina: Dotyka Cię przemoc w rodzinie? Jesteś świadkiem takiej przemocy? Zgłoś to! Możesz to zrobić pod TYM LINKIEM.

 

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


Duet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENAZuraw KlevetNajlepszeDomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy Duzy
reklama VW zaprasza
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy