ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4367, 19 października 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony10 kwietnia 2017r. godz. 14:46, odsłon: 2669, Marpol
Wiosenno-letnie trendy 2017
Tegoroczne wiosna i lato będą bardzo zróżnicowane pod względem formy jak i koloru. Wraca moda na szalone 80 lata.
Bolesławiec - Informacje: Wiosenno-letnie trendy 2017 Co jest modne (fot. Marpol)

Tegoroczne wiosna i lato będą bardzo zróżnicowane pod względem formy jak i koloru. Wraca moda na szalone lata 80. Szerokie ramiona, oversizowe bluzy czy soczyste kolory to tylko kilka wiodących trendów, które pojawiają się w modzie.

Projektanci zachęcają do zabawy formą i różnych połączeń. Jednak nie tylko ta dekada była inspiracją dla domów mody. Przykładem jest trend, który z pewnością bardzo szybko zostanie
wykorzystany przez młodsze pokolenie , a mianowicie t-shirty z nadrukami. Każdy chce być wyjątkowy i zauważony, a wybrana stylizacja może mu to ułatwić.

Stąd moda na różnego rodzaju nadruki na każdym elemencie ubioru. Może to być sukienka, kurtka czy właśnie zwykły biały t-shirt. Najczęściej są to krótkie sentencje czy hasła, z którymi „nosiciel” się solidaryzuje. W dzisiejszych czasach nie traktuje już on ubioru jako coś praktycznego
czy ładnego. Poprzez niego może wyrazić siebie, swoją osobowość czy zdanie na dany temat.

Kwadraty, prostokąty, romby czy inne figury geometryczne to kolejny przykład trendu, który widać w wiosennych kolekcjach np. Chloe.
Geometria pojawiła się na wszystkich elementach garderoby. Z pewnością nie może jej zabraknąć w wiosenno-letnich stylizacjach. Nie mogę tutaj nie wspomnieć o paskach, które są tegorocznym hitem. Paski mają być o różnej szerokości.

Projektanci kolejny sezon zabierają nas na safari i prezentują kolekcje wpisujące się w krajobraz sawanny. Khaki jest ich wiodącym kolorem, ale i beż nie jest pominięty. Łącząc te kolory uzyskamy doskonały efekt i z pewnością zostaniemy zauważeni.


Przemysław Kowalski - Specjalista branży modowej oraz producent sesji i pokazów mody na stałe współpracujący z polskimi projektantami, PR Manager Pracowni Jagi Hupało Born To Create, dziennikarz modowy.*

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

DomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENAZuraw KlevetNajlepsze
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy