ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4243, 17 czerwca 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Efekt-Okna zaprasza
reklama Hotel Garden zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony11 kwietnia 2017r. godz. 09:21, odsłon: 730, Kazimierz Marczewski/Zbigniew Boczar
X Mistrzostwa Tytana
Podczas zawodów rozegrane były po raz trzeci w Polsce mistrzostwa Monstera
Bolesławiec - Informacje: X Mistrzostwa Tytana MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI WPF&PUTS oraz X MISTRZOSTWA TYTANA (fot. Zbigniew Boczar)

„MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI WPF&PUTS" raz X MISTRZOSTWA TYTANA


 
W dniu 8 kwietnia 2017 roku odbył się „MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI WPF&PUTS" oraz X MISTRZOSTWA TYTANA” w Siedlcach koło Warszawy. W zawodach tych udział brał mieszkaniec Lwówka Śląskiego a zarazem żołnierz 23 Śląskiego Pułku Artylerii w Bolesławcu st. kpr. Zbigniew Boczar.

Podczas tej wspaniałej imprezy, w jakiej miał okazję brać udział zdobył 2 srebrne medale. Pierwszy z nich wywalczył w Międzynarodowym Pucharze Polski WPF&PUTS a drugi w X Mistrzostwach Tytana przegrywając jedynie z kolegą z klubu.

X Mistrzostwa Tytana były wyłącznie dla zawodników należących do klubu TYTAN TEAM Łódź, do którego Zbigniew Boczar należy od tego roku. Były to już 4 z rzędu, rozgrywane tydzień po tygodniu i oddalone o kilkaset kilometrów od miejsca zamieszkania zawody, na których mimo dużego zmęczenia i ograniczonego czasu na treningi oraz regenerację udało się wywalczyć i przywieźć aż 2 srebrne medale.

Podczas zawodów rozegrane były po raz trzeci w Polsce mistrzostwa MONSTERA. Monster jest to specjalistyczna katapulta stosowana przez wielu zawodników do treningów w wyciskaniu sztangi leżąc raw i koszulach specjalistycznych. Daje ona możliwość adaptacji włókien mięśniowych i ścięgien do dużych ciężarów.

W trakcie Mistrzostw MONSTERA były wyciskane ogromne ciężary przekraczające magiczne 300kg. Tutaj już nie udało się wywalczyć medalu bo udział brali najlepsi w Polsce użytkownicy Monstera. Mimo zajęcia 7 lokaty na 9 zawodników jest to osobisty sukces, ponieważ udało się nawiązać walkę.

Specjalistyczna katapulta Monster występuje w 4 kolorach dając różne przełożenie (wspomaganie) do wyciskania. Występują od najsłabszego w kolorze czerwonym, czarnym, niebieskim oraz pomarańczowym najmocniejszym w wersji limitowanej ( pojawi się znów na początku 2018 roku wyłącznie na zamówienie i dostępna będzie dla nielicznych).

Podczas boju udało się dzięki życzliwości kolegów używając najmocniejszej wersji wycisnąć sztangę o wadze 235kg lecz niestety mimo chwilowej utraty kontaktu pośladków z ławeczką bój stosunkiem głosów 2:1 nie ostał zaliczony.

Jeszcze w tym roku jak zdrowie pozwoli to podczas jesiennej edycji Monstera będzie atak na 250kg.  
- Mam nadzieję, że krótkie relacje z zawodów uświadomią wielu osobom, że korzystanie z usług pseudo trenerów, którzy w życiu nic nie osiągnęli nie jest warte uwagi i pieniędzy. - mówi Zbigniew Boczar. - Mimo, iż sam jestem trenerem trójboju siłowego to korzystam z rad bardziej doświadczonych - dodaje

 

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


Lombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusAroni HydraulikMORENAZuraw KlevetDomoExpertAutogazMRparts
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy