ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4186, 21 kwietnia 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama KOMFORT zaprasza
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony11 kwietnia 2017r. godz. 09:21, odsłon: 725, Kazimierz Marczewski/Zbigniew Boczar
X Mistrzostwa Tytana
Podczas zawodów rozegrane były po raz trzeci w Polsce mistrzostwa Monstera
Bolesławiec - Informacje: X Mistrzostwa Tytana MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI WPF&PUTS oraz X MISTRZOSTWA TYTANA (fot. Zbigniew Boczar)

„MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI WPF&PUTS" raz X MISTRZOSTWA TYTANA


 
W dniu 8 kwietnia 2017 roku odbył się „MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI WPF&PUTS" oraz X MISTRZOSTWA TYTANA” w Siedlcach koło Warszawy. W zawodach tych udział brał mieszkaniec Lwówka Śląskiego a zarazem żołnierz 23 Śląskiego Pułku Artylerii w Bolesławcu st. kpr. Zbigniew Boczar.

Podczas tej wspaniałej imprezy, w jakiej miał okazję brać udział zdobył 2 srebrne medale. Pierwszy z nich wywalczył w Międzynarodowym Pucharze Polski WPF&PUTS a drugi w X Mistrzostwach Tytana przegrywając jedynie z kolegą z klubu.

X Mistrzostwa Tytana były wyłącznie dla zawodników należących do klubu TYTAN TEAM Łódź, do którego Zbigniew Boczar należy od tego roku. Były to już 4 z rzędu, rozgrywane tydzień po tygodniu i oddalone o kilkaset kilometrów od miejsca zamieszkania zawody, na których mimo dużego zmęczenia i ograniczonego czasu na treningi oraz regenerację udało się wywalczyć i przywieźć aż 2 srebrne medale.

Podczas zawodów rozegrane były po raz trzeci w Polsce mistrzostwa MONSTERA. Monster jest to specjalistyczna katapulta stosowana przez wielu zawodników do treningów w wyciskaniu sztangi leżąc raw i koszulach specjalistycznych. Daje ona możliwość adaptacji włókien mięśniowych i ścięgien do dużych ciężarów.

W trakcie Mistrzostw MONSTERA były wyciskane ogromne ciężary przekraczające magiczne 300kg. Tutaj już nie udało się wywalczyć medalu bo udział brali najlepsi w Polsce użytkownicy Monstera. Mimo zajęcia 7 lokaty na 9 zawodników jest to osobisty sukces, ponieważ udało się nawiązać walkę.

Specjalistyczna katapulta Monster występuje w 4 kolorach dając różne przełożenie (wspomaganie) do wyciskania. Występują od najsłabszego w kolorze czerwonym, czarnym, niebieskim oraz pomarańczowym najmocniejszym w wersji limitowanej ( pojawi się znów na początku 2018 roku wyłącznie na zamówienie i dostępna będzie dla nielicznych).

Podczas boju udało się dzięki życzliwości kolegów używając najmocniejszej wersji wycisnąć sztangę o wadze 235kg lecz niestety mimo chwilowej utraty kontaktu pośladków z ławeczką bój stosunkiem głosów 2:1 nie ostał zaliczony.

Jeszcze w tym roku jak zdrowie pozwoli to podczas jesiennej edycji Monstera będzie atak na 250kg.  
- Mam nadzieję, że krótkie relacje z zawodów uświadomią wielu osobom, że korzystanie z usług pseudo trenerów, którzy w życiu nic nie osiągnęli nie jest warte uwagi i pieniędzy. - mówi Zbigniew Boczar. - Mimo, iż sam jestem trenerem trójboju siłowego to korzystam z rad bardziej doświadczonych - dodaje

 

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


KlekusiowoDomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENAZuraw Klevet
reklama MAXI BUSY!
Inne informacje z regionu
reklama Praca