ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4277, 21 lipca 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamt
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Sprawy Bolecnautów1 lutego 2018r. godz. 15:08, odsłon: 6989, Bolec.Info
Impuls Miasta wymusił zmianę decyzji TBS
Po interwencji radnych Impulsu Miasta TBS wycofuje się z oburzającego zarządzenia.
Bolesławiec - Informacje: Impuls Miasta wymusił zmianę decyzji TBS Nowootwarty budynek przy ul. Gdańskiej (fot. UM Bolesławiec)

Na początku stycznia 2018r. TBS zarządzający wspólnotami mieszkaniowymi wprowadził nietypowe zarządzenie. Każdy mieszkaniec, który chciał skopiować sobie dokumenty współnoty musiał zapłacić 5 złotych... za każdą stronę.

Takie zarządzenie prezesa TBS Emila Zająca wywołało oburzenie niektórych mieszkańców. Sprawę zbyt wygórowanej opłaty za kopiowanie dokumentów wspólnot podnieśli na sesji Rady Miasta radni Impulsu Miasta.

- Miło nam poinformować, że wskutek naszej publikacji, należąca do miasta spółka TBS zrezygnowała z kuriozalnego cennika (5,- zł za jedną stronę) kserokopii dokumentów dla członków wspólnot mieszkaniowych zarządzanych przez tę spółkę - czytamy na stronie internetowej Impulsu Miasta.

- Jesteśmy w trakcie przygotowania zmiany zarządzenia - mówi w rozmowie z Bolec.Info Prezes TBS Emil Zając.

- Cieszę się, że mogliśmy pomóc. Wierzę, że ta sytuacja będzie impulsem dla pana prezydenta, aby jednak z większą uwagą przyglądał się niektórym obszarom działania spółek będących własnością miasta oraz innym jednostkom. Tym bardziej, że mieszkańcy już wcześniej zgłaszali podobne problemy w ratuszu - mówi w rozmowie z Bolec.Info Maciej Małkowski z Impulsu Miasta.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2 3 4 5 6 > >>

~~Stalowoniebieska Borówka   1 lutego 2018r. o 16:21

~~Stalowoniebieska Borówka

Postów:

~Ziemistoszara Sasanka napisał(a): Żagwin, a co to ma wspólnego z tym tematem? Lansowanie się przy okazji zbrodni to nie tu.
W innych Wspolnotach Mieszkaniowych kserowanie dokumentow czlonkow jest bezplatne!
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Ciemnofioletowa Acidantera   1 lutego 2018r. o 16:32

~~Ciemnofioletowa Acidantera

Postów:

pani Barbaro, Panie Sebastianie, warto działać i się nie poddawać, " zajęczy pasztet" to dobra przekąska przy opijaniu sukcesu przeciwdziałania "swoistemu podatkowi" którym chciał obciążyć prezes Zająć mieszkańców wspólnot zarządzanych przez TBS, pozdrawiamy Impuls Bolesławca
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Czarnofioletowa Kosodrzewina   1 lutego 2018r. o 16:40

~~Czarnofioletowa Kosodrzewina

Postów:

I ja dziękuję... Moją wspólnota zarządza TBS i płacę niemałe pieniądze za zarządzanie i jeszcze miałabym płacić tyle za kserokopię dokumentów które tak naprawdę należą do mojej wspólnoty? Co na to prezydent?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Bladożółty Pigwowiec   1 lutego 2018r. o 16:58

~Bladożółty Pigwowiec

Postów:

Drukarnia bierze 1/10 z tego za stronę.
Ktoś jest oderwany od rzeczywistości.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Ciemnofioletowa Acidantera   1 lutego 2018r. o 17:13

~~Ciemnofioletowa Acidantera

Postów:

~~Czarnofioletowa Kosodrzewina napisał(a): I ja dziękuję... Moją wspólnota zarządza TBS i płacę niemałe pieniądze za zarządzanie i jeszcze miałabym płacić tyle za kserokopię dokumentów które tak naprawdę należą do mojej wspólnoty? Co na to prezydent?

- byłem obecny w Ratuszu jak pan Mucha w naszej obecności poprosił pana prezydenta o zajęcie się tą sprawą i przeciwdziałanie temu podatkowi 5zł od strony , pan Prezydent zakomunikował, że sprawę i już się tym zajął i przekonał prezesa do zmiany decyzji. A zatem prezydent pozytywnie odebrał IMPULS do działania
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Bławatna Dabecja   1 lutego 2018r. o 17:17

~~Bławatna Dabecja

Postów:

Chyba odtrąbiliście zwycięstwo przedwcześnie! Czy znana jest NOWA cena kserokopii A4 u zarządcy TBS? Nie. Poczekajcie zatem , na NOWE zarządzenie Prezesa TBS-- Emila Zająca. To trochę potrwa .. Przypominam ,że nowa, niższa stawka to np. 4,99 zł lub 4,80 zł,4,50zł..etc
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Oranżowy Tojeść   1 lutego 2018r. o 17:33

~Oranżowy Tojeść

Postów:

Nie sądzę Dabecjo, to byłby spory blad., Bo temat by wrócił.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Błękitnoszara Rogownica   1 lutego 2018r. o 18:39

~~Błękitnoszara Rogownica

Postów:

~Beżowobrązowy Żagwin napisał(a): Panowe redaktorzy potraficie tylko psuć opinie wszystkim ludziom jak tylko natrafi się okazja dla czego nie piszecie o sukcesach obrońców Dominika który jest na wolności. Głupio wam teraz ze jednak się udało zebrać dużo podpisów co w jakimś stopniu pomogło w podjęciu decyzji o wypuszczenie Dominika. A wasza redakcja nawet się nie przyczyniła do tego żeby co kolwiek zrobić w tej sprawie. wstyd jeszcze raz wstyd szkoda was wogole czytać i oglądac Sepy dalej szukajcie tematów o ludziach którzy mają problemy żeby ich dobić! Porażka


To, że wyszedł z aresztu, wcale nie oznacza, że jest "na wolności"- gdyż ma dozór-a to wolnością jeszcze wcale nie jest. To po 1. Po drugie dopiero na rozprawie sądowej będzie wydany właściwy wyrok i nie liczcie tu na całkowite jego uwolnienie. Żadne podpisy tu nie pomogą! Przynajmniej mam taką nadzieję, bo faktem jest, choć smutnym i strasznym we wszystkich tych okolicznościach, że zabił człowieka- a to jest w naszym kraju karalne i to wysoko. Więc radzę uspokoić nieco emocje, bo wcześniej czy później trafi za kratki.
Warto pamiętać, że pewne okoliczności z jego życia mogą nieco ten wyrok zniwelować- jednak całkowite jego uniewinnienie byłoby po prostu absurdem. Czy wszyscy, którzy mają ciężkie życie, dzieciństwo powinni pozabijać swoich rodziców? To pytanie retoryczne....
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2 3 4 5 6 > >>

DomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENAZuraw KlevetNajlepsze
reklama Promedica zaprasza
Inne informacje z regionu
reklama