ISSN 2082-2553. Wydanie nr 3972, 19 września 2018r.
zaloguj się
zarejestruj się

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum

REKLAMA NC+ zaprasza

Tekst zlecony
Filtry do wody, czyli ekologiczny sposób na wartościową wodę
5 czerwca 2018r. godz. 20:51, odsłon: 920

Woda jest podstawowym składnikiem odżywczym, który jest niezbędny do funkcjonowania ludzkiego organizmu.

Bolesławiec - Informacje: Filtry do wody, czyli ekologiczny sposób na wartościową wodę
(fot. Filtry do wody, czyli ekologiczny sposób na wartościową wodę)

Dostawa wody do prestiżowych to jeden z najważniejszych elementów organizowania zaopatrzenia i wizytówka kierownictwa. Nic dziwnego, ponieważ każdy pracownik i osoba odwiedzająca firmę zwraca uwagę na to, jak pracodawca traktuje pracowników i gości. Coraz częściej dyrektorzy decydują się na ekologiczne dystrybutory filtrujące wodę, ponieważ poprawiają one jakość wody. To rozwiązanie wybierają szczególnie średnie i duże firmy zatrudniające minimum 10 pracowników.

Filtry do wody wyróżniają się bezpośrednim połączeniem z miejską siecią wodociągową i dzięki tym urządzeniom można zrezygnować ze stałych dostaw wody butelkowanej i dystrybutorów butlowych. Takie nowoczesne rozwiązanie umożliwia zdecydowanie obniżyć koszty prowadzenia firmy i jest najlepszym przejawem troski o środowisko naturalne. Poznaj sposób działania filtrów do wody.

Filtry do wody pitnej - hit czy kit?

Zapytaliśmy ekspertów, dlaczego tak duża ilość ludzi decyduje się na filtry na wodę. Specjaliści zajmujący się badaniem składu wody miejskiej twierdzą, że kranówka może zawierać szkodliwe substancje plastiku, które nie ulotnią się nawet pod wpływem wysokiej temperatury! Codzienne kupowanie dużej ilości litrów wody źródlanej w plastikowych butelkach do biura wiąże się z bardzo wysokimi kosztami dostaw. Najlepszym sposobem na ich zredukowanie są filtry do wody pitnej. Tego typu działanie pozwala również zadbać o środowisko naturalne. Specjaliści podkreślają, że filtry na wodę są ewidentnie hitem współczesnej cywilizacji i pozwalają dostarczyć wodę w sposób ekologiczny i ekonomiczny.

Jakie zanieczyszczenia usuwają z wody filtry?

W wodzie, która płynie z kranów są obecne różne bakterie, wirusy i związki chemiczne, niekorzystnie wpływające na nasze zdrowie. Niektóre z nich mogą wywoływać bardzo poważne problemy. Filtry do wody usuwają  ponad 90% niepożądanych związków, ponieważ są zbudowane z półprzepuszczalnej błony membrany z mikrootworami, które są mniejsze od większości zanieczyszczeń, bakterii i wirusów, i skutecznie je zatrzymują. Urządzenie filtrujące redukują m.in. chlor oraz żelazo, nie zatrzymując soli mineralnych oraz innych pierwiastków potrzebnych do odpowiedniego funkcjonowania organizmu. Obecnie zanieczyszczenie środowiska jest tak bardzo duże, że uzyskiwanie wody przy pomocy filtrów jest wręcz niezbędne.

Korzyści z stosowania filtrów do wody

Jedną z podstawowych funkcji wody w organizmie jest transport składników odżywczych i usuwanie zbędnych produktów naszej przemiany materii. Woda pomaga również likwidować toksyny i nadmiar soli, czyli korzystnie wpływa na pracę serca i ciśnienie krwi. Warto podkreślić, że ze względu na swoje wysokie ciepło właściwe, które trudno zmienić, woda pomaga nam także w utrzymywaniu stałej temperatury ciała. Co najważniejsze, woda działa stymulująco na nasz mózg i efektywność zawodową – zapewniając odpowiedni poziom nawilżenia mózgu i zwiększając jego wydajność.

Walory smakowe to najważniejsza kwestia, którą  wyróżniają się filtry do wody. Poza tym z wody filtrowanej możemy skorzystać w każdym momencie, ponieważ nie wymaga przegotowania, aby bakterie i inne szkodliwe substancje zostały zlikwidowane. Urządzenia filtrujące doskonale  eliminują osady z kamienia i nie osadzają się w czajniku lub ekspresie do kawy. Wysoką jakość wody, przekładająca się na lepszy stan zdrowia i dobre samopoczucie, to istotny atut filtrów do wody.(Zlecony tekst)


Podziel się:
Facebook nk.pl
REKLAMA
Daj nam cynk! Zgarnij Kubek Bolecnauty!
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy?
Zaproponuj swój BolecCynk - przekazana przez Ciebie informacja, po zaakceptowaniu, zostanie wyświetlona na stronie głównej portalu, a Ty otrzymasz nagrodę.
Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.
Na informacje od Ciebie czekamy też pod numerem telefonu: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


  Inne informacje z Bolesławca:
  - 19.09.2018, Doświadczenie ma tu duże znaczenie
  - 19.09.2018, Człowiek z Impulsem
  - 19.09.2018, Za wskazanie sprawcy wysoka nagroda
  - 19.09.2018, Ogólnodostępny alkomat w Bolesławieckiej komendzie
  - 18.09.2018, Bursa Szkolna "2x TAK"
  - 18.09.2018, Będę walczył o prezydenturę
  - 18.09.2018, "Miłośnik zakazów" wjechał na rondo pod prąd
  - 18.09.2018, Korowód z Glinoludami w Zielonej Górze
  - 18.09.2018, Gdzie udać się po darmową pożyczkę?
  - 17.09.2018, Złodziej paliwa zatrzymany
  Zobacz także: ARCHIWUM INFORMACJI BOLEC.INFO

REKLAMA Netia zaprasza
Wybory samorządowe 2018 w powiecie bolesławieckim
Doświadczenie ma tu duże znaczenie Doświadczenie ma tu duże znaczenie

Mirosław Haniszewski: Stawiam na rozwój przedsiębiorczości w gminie.

Bolesławieckie Święto Ceramiki (15-19.08.2018r.) - raport specjalny
Zbierali pieniądze dla Klekusiowa Zbierali pieniądze dla Klekusiowa

Udało się podczas podróży zebrać Ceramicznym Expressem kwotę 2194,34 zł.