ISSN 2082-2553. Wydanie nr 3973, 20 września 2018r.
zaloguj się
zarejestruj się

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum

REKLAMA Aktivmed zaprasza

Tekst zlecony
Promocja na torbę
13 czerwca 2018r. godz. 08:30, odsłon: 1506

Nieprzypadkowo zrodziło się popularne powiedzenie, że „je się oczami”...

Bolesławiec - Informacje: Promocja na torbę
(fot. Promocja na torbę – o skutecznej reklamie za pośrednictwem gadżetów)

Nieprzypadkowo zrodziło się popularne powiedzenie, że „je się oczami”, które niekoniecznie traktować należy wyłącznie dosłownie. W dzisiejszym świecie bardzo istotne znaczenie ma kwestia opakowania, podania, zaserwowania, przygotowania. Dlatego też nie powinno dziwić, jak ogromną funkcję potrafią pełnić banalne z pozoru akcesoria promocyjne jakich świetnym przykładem są zwykłe torby pakunkowe.

Sprytny upominek

Organizacja imprezy firmowej to doskonały moment na to, aby sporządzić dla swych pracowników niewielkie podarunki, które nawet jako symboliczne gadżety trzeba jednak odpowiednio zapakować. W tym celu niezbędne jest zwłaszcza postawienie na brand’owe torby z nadrukami promującymi prowadzoną przez nas działalność, a także logo podmiotu, który reprezentujemy. Poprzez tak niewielki element jak wyżej wymieniona torba jesteśmy w stanie zapaść w pamięć nie tylko osób, które obdarujemy upominkami. W jaki sposób? Załóżmy, że jako przedsiębiorcy zamówimy kilkadziesiąt sztuk toreb firmowych u profesjonalnego wykonawcy typu Flasz, który ma ogromne doświadczenie w dziedzinie produkcji tego rodzaju akcesoriów reklamowych, a następnie wręczymy je na przygotowywanym przez nas wydarzeniu wewnątrzfirmowym. Z solidnych i trwałych toreb bardzo prawdopodobne, iż nasi obdarowywani będą korzystać częściej niż w drodze z imprezy do domu. To z kolei oznacza, że mamy okazję zasłynąć wśród rozleglejszej społeczności, a w konsekwencji tego nasza marka stanie się bardziej rozpoznawalna.

Co z oczu, to w pamięci

Rola tak nieskomplikowanego artykułu promocyjnego jakim jest torba reklamowa może być naprawdę duża chociażby z tego względu, że w ludzkiej świadomości z reguły najsilniej tkwi to, co rzuca się w oczy, a więc wyróżnia się. Obecnie sposobów na przyciągnięcie uwagi jest cała masa – kolorystyka, niestandardowa grafika, nietypowy napis, wyrazisty logotyp. Na torbie, z którą ktoś przewinie się chociażby przypadkiem – na ulicy, na przystanku, w sklepie, tego typu symbole jak najbardziej są akcentowane, dlatego mimowolnie zostają przez nas zapamiętane, a wraz z nimi firma, do której nawiązują. Większa jest zatem szansa na to, że potencjalny Kowalski, potrzebując jakiejś usługi, czy określonych produktów przypomni sobie o marce, którą poznał dzięki wyżej wymienionemu gadżetowi reklamowemu i właśnie z jej oferty skorzysta. Jak więc widać, drobny ale przemyślany i odpowiednio zaprojektowany artykuł promocyjny potrafi znacząco wpłynąć na zyski oraz rozkręcić biznes, dlatego warto korzystać z wiedzy i kreatywności fachowców z firm typu Flasz, specjalizujących się w tego typu działalności.(Zlecony tekst)


Podziel się:
Facebook nk.pl
REKLAMA
Daj nam cynk! Zgarnij Kubek Bolecnauty!
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy?
Zaproponuj swój BolecCynk - przekazana przez Ciebie informacja, po zaakceptowaniu, zostanie wyświetlona na stronie głównej portalu, a Ty otrzymasz nagrodę.
Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.
Na informacje od Ciebie czekamy też pod numerem telefonu: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


  Inne informacje z Bolesławca:
  - 20.09.2018, Sukcesy bolesławieckich karateków
  - 20.09.2018, Platforma wzywa na ring wyborczy
  - 19.09.2018, Doświadczenie ma tu duże znaczenie
  - 19.09.2018, Człowiek z Impulsem
  - 19.09.2018, Za wskazanie sprawcy wysoka nagroda
  - 19.09.2018, Ogólnodostępny alkomat w Bolesławieckiej komendzie
  - 18.09.2018, Bursa Szkolna "2x TAK"
  - 18.09.2018, Będę walczył o prezydenturę
  - 18.09.2018, "Miłośnik zakazów" wjechał na rondo pod prąd
  - 18.09.2018, Korowód z Glinoludami w Zielonej Górze
  Zobacz także: ARCHIWUM INFORMACJI BOLEC.INFO

REKLAMA Netia zaprasza
Wybory samorządowe 2018 w powiecie bolesławieckim
Platforma wzywa na ring wyborczy Platforma wzywa na ring wyborczy

Cezariusz Rudyk i Karol Stasik zapraszają konkurentów politycznych na rozmowy o przyszłości Bolesławca.

Bolesławieckie Święto Ceramiki (15-19.08.2018r.) - raport specjalny
Zbierali pieniądze dla Klekusiowa Zbierali pieniądze dla Klekusiowa

Udało się podczas podróży zebrać Ceramicznym Expressem kwotę 2194,34 zł.