ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4001, 18 października 2018r.
zaloguj się
zarejestruj się

Reklama - zainstaluj Flasha

Wiesław Ogrodnik - kandydat na Prezydenta Bolesławca Kabaret Jurki

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum

REKLAMA Netia zaprasza

Tekst zlecony
Mocne spodnie robocze do pracy - co warto zamówić?
3 lipca 2018r. godz. 08:23, odsłon: 1358

Mocne spodnie robocze to dla wielu stanowisk pracy konieczność.

Bolesławiec - Informacje: Mocne spodnie robocze do pracy - co warto zamówić?
(fot. Mocne spodnie robocze do pracy - co warto zamówić?)

Zapewnienie odpowiedniej ochrony i bezpieczeństwa pracowników poprzez zapewnienie odpowiedniej odzieży roboczej jest obowiązkiem pracodawcy, który zależnie od warunków panujących na danych stanowiskach pracy powinien dobierać odzież spełniającą odpowiednie normy. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia nie tylko stanowisk obsługujących maszyny i urządzenia, ale i wszystkich tych, gdzie pracownik będzie miał kontakt z niebezpiecznymi lub potencjalnie brudzącymi substancjami są mocne i niezawodne spodnie robocze. Jakie modele są obecnie popularne wśród robotników z różnych gałęzi przemysłu i które spodnie warto zamówić?

Mocne spodnie robocze to dla wielu stanowisk pracy konieczność. Zapewnienie odpowiedniej ochrony i bezpieczeństwa pracowników poprzez zapewnienie odpowiedniej odzieży roboczej jest obowiązkiem pracodawcy, który zależnie od warunków panujących na danych stanowiskach pracy powinien dobierać odzież spełniającą odpowiednie normy.

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia nie tylko stanowisk obsługujących maszyny i urządzenia, ale i wszystkich tych, gdzie pracownik będzie miał kontakt z niebezpiecznymi lub potencjalnie brudzącymi substancjami są mocne i niezawodne spodnie robocze. Jakie modele są obecnie popularne wśród robotników z różnych gałęzi przemysłu i które spodnie warto zamówić?

Spodnie ogrodniczki kwasoługoochronne 412/b PROS AJ GROUP

Te eleganckie i wytrzymałe spodnie-ogrodniczki z regulowanymi szelkami i elastyczną, szeroką gumą z tyłu to prawdziwy hit branży chemicznej. Pracownicy, którzy są na co dzień narażeni na kontakt z niebezpiecznymi, żrącymi substancjami chemicznymi z pewnością docenią bezpieczeństwo i komfort pracy, jaki zapewni im wspomniany model.


Spodnie zostały wyprodukowane z wodoodpornej i kwasodługoodpornej tkaniny Plavitex Acid, która zapewnia ochronę przed działaniem wszelkich kwasów, zasad oraz wodorotlenków, w tym także NaOH, KOH, HNO3 i H2SO4, czyli najpopularniejszymi związkami chemicznymi stosowanymi w przemyśle.

Z tego też względu ogrodniczki sprawdzą się w różnego rodzaju zakładach wykorzystujących podczas produkcji substancje chemiczne, zakładach produkujących owe substancje oraz różnego rodzaju miejscach, w których występuje zagrożenie chemiczne.

O dodatkową wytrzymałość spodni zadbano dzięki technice obustronnego zgrzewania brzegów, które są uzupełnieniem dla standardowych szwów. Warto pamiętać, że zapewnienie bezpieczeństwa we wskazanych warunkach wiąże się z koniecznością zapewnienia nie tylko spodni roboczych, ale i kapuzy 412/C oraz kurtki 412/A.

Zakupy całych zestawów dostarczanych przez jedną firmę to jedno z najlepszych rozwiązań w kontekście kompatybilności odzieży roboczej. Spodnie ogrodniczki kwasoługoochronne 412/B PROS-AJ GROUP spełniają normy EN ISO 13688, EN 343, oraz EN 14605.

Ogrodniczki robocze wzmacniane DuraTwill Snickers

Kolejna propozycja z zakresu spodni-ogrodniczek, tym razem od marki Snickers Workswear – jednego z najbardziej rozpoznawalnych producentów odzieży BHP. Zastosowana do produkcji spodni wytrzymała tkanina DuraTwill, wzmocniona dodatkowo materiałem Cordura sprawia, że spodnie te są jednymi z najmocniejszych tego typu spodni na rynku. Czym jest tkanina DuraTwill?

To niezwykle miękka bawełna pokrywająca wewnętrzną stronę odzieży roboczej połączona z impregnowaną tkaniną od strony zewnętrznej, zapewniająca dodatkową ochronę przed różnymi czynnikami. We wskazanym modelu zastosowana została charakterystyczna dla marki Snickers technologia KneeGuard, polegająca na umieszczeniu kieszeni nakolannikowych zapewniającymi dodatkową i niezawodną ochronę kolan zgodnie z normą EN 14404.


Jako spodnie przeznaczenia roboczego, wskazane między innymi do stosowania dla wszelkiego rodzaju mechaników, techników i serwisantów, ogrodniczki robocze Snickers zostały wyposażone w kieszenie z dodatkowymi przegródkami na małe narzędzia i długopisy, idealne do przechowywania podręcznych narzędzi pracy. Ekstra kieszenie zostały umieszczone również na wysokości klatki piersiowej i zostały zabezpieczone tak, by zapewnić niewypadanie przedmiotów przy kącie nachylenia nie przekraczającym 45 stopni.

Niewątpliwą zaletą spodni są elastyczne plecy oraz szerokie, regulowane szelki pozwalające na optymalną swobodę ruchu a jednocześnie zapewniające komfort pracy nawet przy dość dużym obciążeniu kieszeni.

Spodnie robocze Canvas+ Snickers

Nie każdy pracownik lubi korzystać z ogrodniczek i zależnie od wykonywanego zawodu – nie każdy musi. Spodnie Canvas+ od niezawodnej marki Snickers to produkt idealny dla mechaników, techników i wszelkiego rodzaju specjalistów, którzy podczas swojej pracy potrzebują przede wszystkim dostępu do wielu drobnych narzędzi, a nie mogą pozwolić sobie na ciągłe korzystanie ze skrzynki narzędziowej.


Profilowane nogawki spodni wykonane w systemie Twisted Leg z dodatkowym rozszerzeniem Snickers Workwear Gusset w kroku zapewniają pełną wygodę i stuprocentową swobodę ruchu. Kieszenie spodni zostały tu rozmieszczone w bardzo strategicznych miejscach, w tym między innymi w okolicy kolan. Wszystkie zostały wzmocnione wytrzymałym materiałem Codura, by umieszczane w nich narzędzia nie rozrywały kieszeni przy każdym gwałtownym ruchu.

Spodnie zostały wyposażone również w funkcjonalną kieszeń Cargo do przechowywania telefonu oraz długopisów, zapobiegającą wypadaniu przedmiotów podczas pracy. Do spodni doszyta została też specjalna kieszeń na miary składane.

 Więcej informacji na temat wytrzymałych spodni roboczych znajdziesz w sklepie internetowym BHP Gabi.(Zlecony tekst)


Podziel się:
Facebook nk.pl
REKLAMA
Daj nam cynk! Zgarnij Kubek Bolecnauty!
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy?
Zaproponuj swój BolecCynk - przekazana przez Ciebie informacja, po zaakceptowaniu, zostanie wyświetlona na stronie głównej portalu, a Ty otrzymasz nagrodę.
Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.
Na informacje od Ciebie czekamy też pod numerem telefonu: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


  Inne informacje z Bolesławca:
  - 18.10.2018, Mosty w Świętoszowie otwarte!
  - 18.10.2018, Nie dla sportowców, a dla urzędników
  - 18.10.2018, Dolnośląski Festiwal Nauki w Bolesławcu
  - 18.10.2018, Przedwyborcze łatanie drogi
  - 18.10.2018, Poznajecie go?
  - 18.10.2018, Dołącz do branży IT
  - 17.10.2018, Walili młotem w mur
  - 17.10.2018, Platforma Samorządowa koncertuje w rynku
  - 17.10.2018, Małkowski: Potrzebna jest zmiana pokoleniowa
  - 17.10.2018, Otwarcie ronda w Kruszynie
  Zobacz także: ARCHIWUM INFORMACJI BOLEC.INFO

REKLAMA NC+ zaprasza
Wybory samorządowe 2018 w powiecie bolesławieckim
Platforma Samorządowa koncertuje w rynku

Na bolesławieckim rynku koncert zorganizowany przez Platformę Samorządową Powiatu Bolesławieckiego. NA ŻYWO

Tekst zlecony
Bolesławieckie Święto Ceramiki (15-19.08.2018r.) - raport specjalny
Zbierali pieniądze dla Klekusiowa Zbierali pieniądze dla Klekusiowa

Udało się podczas podróży zebrać Ceramicznym Expressem kwotę 2194,34 zł.