ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4187, 22 kwietnia 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Hotel Garden zaprasza
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Święto Ceramiki18 sierpnia 2018r. godz. 00:33, odsłon: 1478, Wojtek Szoka
"Przed i Po"
Wernisaż wystawy poplenerowej 53. Międzynarodowego Pleneru Ceramiczno-Rzeźbiarskiego
Bolesławiec - Informacje: Wernisaż "Przed i Po" (fot. Wojtek Szoka)

Tradycją Bolesławieckiego Święta Ceramiki jest wernisaż wystawy poplenerowych prac z roku poprzedniego. Nie inaczej jest w tym roku i w holu Ratusza można zobaczyć pracę uczestników 53. Międzynarodowego Pleneru Ceramiczno-Rzeźbiarskiego, a wśród nich pracę takich artystów jak: Kazimierz Kalkowski, Iga Kazimiera Kalkowska, Jane Jeremyn, Mohamada Soudy czy komisarza pleneru Mateusza Grobelnego.

Wernisaż prac poplenerowych jest to także okazja do przedstawienia artystów, którzy pracują podczas tegorocznego 54. Międzynarodowego Pleneru. W tym roku Mateusz Grobelny zaprosił 11 artystów z całego świata. Artyści pracują w bolesławieckich zakładach oraz kolejny raz w pracowni ceramicznej Bolesławieckiego Ośrodka Kultury - Międzynarodowego Centrum Ceramiki. Wernisaż poplenerowy został zaplanowany na dzień 25 sierpnia o godzinie 17:00 w Galerii "mała Biała" w BOK-MCC

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


AutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENAZuraw KlevetKlekusiowoDomoExpert
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Hotel Garden zaprasza