ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4126, 20 lutego 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


Tekst zlecony
Jest praca przy badaniach!
9 października 2018r. godz. 15:44, odsłon: 5037

Kompleksowe badania marketingowe w autobusach komunikacji miejskiej w Bolesławcu – szansa na ciekawą pracę dorywczą!

Bolesławiec - Informacje: Jest praca przy badaniach!
(fot. Michalbc)

Początek wakacji w tym roku był wyjątkowy dla mieszkańców Bolesławca. Od 23 czerwca wprowadzona została w tym mieście całkowicie bezpłatna komunikacja miejska. Zniesieniu opłat towarzyszyły zmiany w ofercie przewozowej – nowe rozkłady jazdy, zakładające intensyfikację obsługi komunikacyjnej miasta, ze względu na spodziewany wyższy popyt w związku ze zniesieniem odpłatności za przejazdy.

Jednocześnie, z myślą o bezpłatnej komunikacji miejskiej, wprowadzono do eksploatacji 13 fabrycznie nowych autobusów Solaris Urbino 10, które zastąpiły wycofywane pojazdy różnych marek i typów, ale mniej pojemne od nowych pojazdów. Aktualnie we flocie MZK Sp. z o.o. w Bolesławcu jest już 21 takich nowoczesnych autobusów.

Po kilku miesiącach obowiązywania nowej oferty przewozowej – rozkładów jazdy i braku opłat – przyszedł czas na weryfikację wprowadzonych rozwiązań: kompleksowe badania marketingowe wielkości popytu w każdym z kursów na każdej z linii – w dni powszednie, soboty i niedziele. Wszyscy pasażerowie zostaną dokładnie policzeni, a analiza wyników badań pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie oferty przewozowej do oczekiwań pasażerów – mieszkańców Bolesławca.

Badania przeprowadzi firma Marcin Gromadzki Public Transport Consulting z Gdyni, która poszukuje w naszym mieście ankieterów. Badania planowane są w terminie 13-18 października 2018 r. Istnieje możliwość dogodnego doboru dni i godzin pracy w ramach przygotowanych zadań, aczkolwiek najcenniejsze są osoby dysponujące nieograniczonym czasem w każdym z wymienionych dni.

Praca ankietera polegać będzie na liczeniu pasażerów wsiadających, wysiadających i pozostających w autobusie oraz odnotowywaniu czasu przejazdu, zgodnie z otrzymanym harmonogramem badań. Ankieterzy będą pracować wewnątrz pojazdów – nie rekomenduje się więc tej pracy dla osób z chorobą lokomocyjną.

Wymagane są:

  • dyspozycyjność (praca zmianowa w całym przekroju funkcjonowania komunikacji miejskiej albo w godzinach szczytu rannego lub/i popołudniowego, przynajmniej w wybrane dni tygodnia);
  • podstawowa znajomość miasta;
  • umiejętność wykonywania podstawowych operacji matematycznych.

Z ankieterami zawarte zostaną umowy zlecenia, z wynagrodzeniem w kwocie 18 zł brutto za godzinę pracy (minus wszystkie wymagane prawem potrącenia podatkowe i ubezpieczeniowe).

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się poprzez przesłanie CV, zawierającego w szczególności imię i nazwisko, e-mail i telefon kontaktowy na adres: badaniaptc.boleslawiec@gmail.com

Szkolenie ankieterów odbędzie się w dniu 12.10.2018 r. (piątek), w specjalnie podstawionym autobusie na pętli Gałczyńskiego Tesco, o godzinie 13.30. Bezpośrednio po szkoleniu odbywać się będą zapisy na konkretne zadania oraz wydawanie dokumentów i harmonogramów badań. Kontakt z osobą nadzorującą badania ze strony firmy PTC:

Maciej Rodowski, numer telefonu: 509 81 82 99.( Public Transport Consulting)


Podziel się:
Facebook nk.pl
Daj nam cynk! Zgarnij Kubek Bolecnauty!
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy?
Zaproponuj swój BolecCynk - przekazana przez Ciebie informacja, po zaakceptowaniu, zostanie wyświetlona na stronie głównej portalu, a Ty otrzymasz nagrodę.
Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.
Na informacje od Ciebie czekamy też pod numerem telefonu: +48 693 375 790 (przez całą dobę).
  Inne informacje z Bolesławca:
  - 20.02.2019, Praca dla każdego - konsultantka Oriflame
  - 20.02.2019, Dariusz Jancelewicz odwołany
  - 20.02.2019, Oxpress – najbezpieczniejsza szkoła w mieście
  - 19.02.2019, Dziewczyna jechała samochodem, bez uprawnień
  - 19.02.2019, Policjanci zatrzymali poszukiwaną kobietę
  - 19.02.2019, TIR uciekł z miejsca wypadku
  - 19.02.2019, Plaga kleszczy w Trzebieniu Małym
  - 19.02.2019, „Cichość” nagrodzona
  - 19.02.2019, Pozbądź się gruzu z rozbiórki - to ważne!
  - 18.02.2019, Chcesz wyposażyć pokój swojego dziecka?
  Zobacz także: ARCHIWUM INFORMACJI BOLEC.INFO