ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4035, 21 listopada 2018r.
zaloguj się
zarejestruj się
MAXI BUSY! Sylwester

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecPolecamy
Najzdolniejsi uczniowie nagrodzeni
27 października 2018r. godz. 11:29, odsłon: 2823

Powiat Bolesławiecki funduje stypendia i nagradza najlepszych uczniow.

Bolesławiec - Informacje: Najzdolniejsi uczniowie nagrodzeni
Najlepsi uczniowie nagrodzeni (fot. Kazimierz Marczewski)

Uroczysty charakter miała Gala wręczenia statuetek Efeba, nagród dla najzdolniejszych uczniów i absolwentów szkół powiatowych. Gala  odbyła się 26 października  w Teatrze Starym w Bolesławcu a rozpoczęło ją odśpiewanie Gaudeamus igitur.  Uczniom wręczono stypendia ufundowane przez powiat bolesławiecki, nagrody a rodzicom listy gratulacyjne.  Stypendia i nagrody wręczali uczniom między innymi obecny starosta Karol Stasik i prawdopodobnie przyszły starosta Tomasz Gabrysiak.

Uczniowie i absolwenci szkół nagrodzeni przez Starostę Bolesławieckiego
za osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018:

L.p.

IMIĘ
I NAZWISKO

NAZWA SZKOŁY

KRYTERIUM NAGRODY

1.

Ida Sałek

Szkoła Podstawowa nr 1
z oddziałami gimnazjalnymi
im. Janusza Kusocińskiego
w Bolesławcu

najwyższy wynik w powiecie bolesławieckim na egzaminie gimnazjalnym

2.

Julia Magdalena Fulczyńska

II Liceum Ogólnokształcące
im. Janusza Korczaka

w Bolesławcu

 

najwyższy wynik w powiecie bolesławieckim na egzaminie maturalnym dla absolwentów liceum ogólnokształcącego

 

3.

Jakub Przybylski

Zespół Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego

w Bolesławcu

 

najwyższy wynik w powiecie bolesławieckim na egzaminie maturalnym dla absolwentów technikum

4.

Magdalena Golsztajn

Zespół Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych

im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu

 

– najwyższy  wynik na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe dla absolwentów techników,

wybitne wyniki w nauce
– „Laureatka X Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej - 4 miejsce w Polsce”

5.

Aleksandra

Wołoszyn

I Liceum Ogólnokształcące
im. Władysława  Broniewskiego

w Bolesławcu

 „1 miejsce na Mistrzostwach Dolnego Śląska Juniorów Młodszych (U18) w lekkiej atletyce (bieg na 1500 m)”

6.

Eryka Dominika Janiec

I Liceum Ogólnokształcące
im. Władysława  Broniewskiego

w Bolesławcu

„3 miejsce w trójskoku na MKZ LZS w lekkiej atletyce”

7.

Patryk Patreuha

I Liceum Ogólnokształcące
im. Władysława  Broniewskiego

w Bolesławcu

 

„I miejsce turniej par OPEN - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 19-20”

8.

Dominika Kwaszcz

Zespół Szkół Handlowych

i Usługowych

im. Jana Kochanowskiego

w Bolesławcu

 

 „1 miejsce w finale Dolnośląskim Licealiady Młodzieży w Lekkiej Atletyce - skok w dal dziewcząt (5,85 m)”

9.

Gracjan Kozak

I Liceum Ogólnokształcące
im. Władysława  Broniewskiego

w Bolesławcu

 

 „Brązowy medal Mistrzostw Europy U18 w rzucie dyskiem”

10

Tobiasz Artur Burzyński

I Liceum Ogólnokształcące
im. Władysława  Broniewskiego

w Bolesławcu

 

„III miejsce na mistrzostwach krajowego zrzeszenia LZS w biegu na 2000 m z przeszkodami”

11.

Marcelina Drozdek

Zespół Szkół Handlowych

i Usługowych

im. Jana Kochanowskiego

w Bolesławcu

 

 „Wicemistrzyni Polski LZS
w LA w chodzie na 5000 m”

12.

Bartosz Rudziński

Powiatowy Zespół Szkół

i Placówek Specjalnych

w Bolesławcu

„II miejsce na X Ogólnopolskim Turnieju Badmintona Olimpiad Specjalnych”

13.

Tomasz Bochenek

Powiatowy Zespół Szkół

i Placówek Specjalnych

w Bolesławcu

„I miejsce na X Ogólnopolskim Turnieju Badmintona Olimpiad Specjalnych”

14.

Tomasz Hajde

Powiatowy Zespół Szkół

i Placówek Specjalnych

w Bolesławcu

“7th European Youth Games for the Disabled "Emil Open" - Brno - złoty medal w biegu na 800 m”

15.

Piotr Obrzut

Powiatowy Zespół Szkół

i Placówek Specjalnych

w Bolesławcu

„XI Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych - złoty medal w przysiadzie”

 

16.

 

Zbigniew Pokropywny

Powiatowy Zespół Szkół

i Placówek Specjalnych

w Bolesławcu

„7th European Youth Games for the Disabled "Emil Open" - Brno - złoty medal w biegu na 200 m”

17.

Jakub Patreuha

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława  Broniewskiego

w Bolesławcu

 

„I miejsce turniej par OPEN - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 19-20”

18.

Mikołaj Omiatacz

II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka

w Bolesławcu

 

 „III miejsce w Międzynarodowym konkursie saksofonowym we Wrocławiu”

19.

Marta Szelągowska

Zespół Szkół Elektronicznych

im. Ignacego Domeyki

w Bolesławcu

 

wybitne wyniki w nauce

20.

Martyna Kowal

Zespół Szkół Elektronicznych

im. Ignacego Domeyki

w Bolesławcu

 

wybitne wyniki w nauce

21.

Ewa Aleksandra Będzińska

Zespół Szkół Elektronicznych

im. Ignacego Domeyki

w Bolesławcu

 

wybitne wyniki w nauce

22.

Dominika Ozga

Zespół Szkół Elektronicznych

im. Ignacego Domeyki

w Bolesławcu

 

wybitne wyniki w nauce

 

23.

 

Patrycja Gadzińska

Zespół Szkół Budowlanych
w Bolesławcu

 

wybitne wyniki w nauce

24.

Łukasz Maciej Osipa

Zespół Szkół Budowlanych
w Bolesławcu

 

wybitne wyniki w nauce

25.

Dominika Patrycja Picheta

Zespół Szkół Budowlanych
w Bolesławcu

 

wybitne wyniki w nauce

26.

Damian Kożuchowski

II Liceum Ogólnokształcące
im. Janusza Korczaka

w Bolesławcu

wybitne wyniki w nauce

27.

Monika

Matuszewska

Zespół Szkół Elektronicznych

im. Ignacego Domeyki

w Bolesławcu

 

wybitne wyniki w nauce

28.

Julia Bancer

Zespół Szkół Handlowych

i Usługowych

im. Jana Kochanowskiego

w Bolesławcu

 

wybitne wyniki w nauce

29.

Martyna Orłowska

Zespół Szkół Handlowych

i Usługowych

im. Jana Kochanowskiego

w Bolesławcu

 

wybitne wyniki w nauce

30.

Radosław Lisiecki

Zespół Szkół Handlowych

i Usługowych

im. Jana Kochanowskiego

w Bolesławcu

 

wybitne wyniki w nauce

31.

Patrycja Jaskot

Zespół Szkół Handlowych

i Usługowych

im. Jana Kochanowskiego

w Bolesławcu

 

wybitne wyniki w nauce

32.

Kornel Pańków

Zespół Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego

w Bolesławcu

 

wybitne wyniki w nauce

33.

Dominik Bezkorowajny

Zespół Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego

w Bolesławcu

 

wybitne wyniki w nauce

34.

Wawrzyniec Oliwa

I Liceum Ogólnokształcące
im. Władysława  Broniewskiego

w Bolesławcu

wybitne wyniki w nauce

35.

Alicja Myśliwiec

I Liceum Ogólnokształcące
im. Władysława  Broniewskiego

w Bolesławcu

wybitne wyniki w nauce

36.

Julia Babijczuk

I Liceum Ogólnokształcące
im. Władysława  Broniewskiego

w Bolesławcu

wybitne wyniki w nauce

37.

Joanna Weronika Błaszczyk

I Liceum Ogólnokształcące
im. Władysława  Broniewskiego

w Bolesławcu

wybitne wyniki w nauce

38.

Tomislav Pranić

II Liceum Ogólnokształcące
im. Janusza Korczaka

w Bolesławcu

wybitne wyniki w nauce

39.

Paulina Martyna Owerko

II Liceum Ogólnokształcące
im. Janusza Korczaka

w Bolesławcu

wybitne wyniki w nauce

40.

Zuzanna Miertuszka

Zespół Szkół Ogólnokształcących

i Zawodowych

im. mjra Henryka Sucharskiego

w Bolesławcu

wybitne wyniki w nauce

41.

Paulina Bożęcka

Zespół Szkół Ogólnokształcących

i Zawodowych

im. mjra Henryka Sucharskiego

w Bolesławcu

wybitne wyniki w nauce

42.

Klaudia Michalina Dzedzej

Zespół Szkół Ogólnokształcących

i Zawodowych

im. mjra Henryka Sucharskiego

w Bolesławcu

wybitne wyniki w nauce

43.

Wiktoria Aleksandra Stefanko

Zespół Szkół Ogólnokształcących

i Zawodowych

im. mjra Henryka Sucharskiego

w Bolesławcu

wybitne wyniki w nauce

44.

Joanna Karolina Proć

Zespół Szkół Ogólnokształcących

i Zawodowych

im. mjra Henryka Sucharskiego

w Bolesławcu

wybitne wyniki w nauce

45.

Rafał Adam Nadzieja

Zespół Szkół Ogólnokształcących

i Zawodowych

im. mjra Henryka Sucharskiego

w Bolesławcu

wybitne wyniki w nauce

46.

Katarzyna Strojek

Zespół Szkół Ogólnokształcących

i Zawodowych

im. mjra Henryka Sucharskiego

w Bolesławcu

wybitne wyniki w nauce

47.

Dagmara Aleksandra Szuk

Zespół Szkół Elektronicznych

im. Ignacego Domeyki

w Bolesławcu

wybitne wyniki w nauce

Uczniowie, którzy będą otrzymywać stypendium za wybitne wyniki w nauce za rok szkolny 2017/2018:

IMIĘ I NAZWISKO

NAZWA SZKOŁY

Dominika Anna Hrycaj

Zespół Szkół Budowlanych
w Bolesławcu (ZSB)

Marcin Tadeusz Rogalski

ZSB

Dawid Marcin Gorczyca

ZSB

Oliwia Adriana Miszkiewicz

ZSB

Karolina Galek

ZSB

Sandra Wiktoria Muschol

ZSB

Julia Anna Mańkiewicz

ZSB

Michał Dominik Miśta

ZSB

Michał Jóźków

II Liceum Ogólnokształcące
im. Janusza Korczaka
w Bolesławcu (II LO)

Magdalena Polańska

II LO

Mateusz Burdyna

II LO

 

Janusz Artur Siudak

Zespół Szkół Elektronicznych

im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu

(ZSE)

Aleksandra Gabriela Ziembikiewicz

ZSE

Katarzyna Szajwaj

ZSE

Mirela Stefanko

ZSE

Aleksander Mikołaj Sawicki

ZSE

Michał Andrzej Rudelicz

ZSE

Anna Barbara Popko

ZSE

Marta Anna Nowacka

ZSE

Maciej Kazimierz Nawrot

ZSE

Jacek Myjkowski

ZSE

Oskar Błażej Lasko

ZSE

Wiktoria Anna Kurt

ZSE

Agata Kubica

ZSE

Anna Koza

ZSE

Aleksander Komarek

ZSE

Patryk Grzegorz Kocioł

ZSE

Maciej Kierys

ZSE

Wiktoria Jędryczka

ZSE

Mateusz Damian Friedek

ZSE

Sara Emilia Dudzik

ZSE

Hanna Marta Druzgała

ZSE

Katarzyna Natalia Chyła

ZSE

Wiktor Cawricz

ZSE

Kornela Klaudia Baryluk

ZSE

Monika Prosół

ZSE

Krystian Sebastian Burdyna

ZSE

Olaf Siedlecki

ZSE

Wiktoria Wrzeszcz

Zespół Szkół Handlowych i Usługowych

im. Jana Kochanowskiego

w Bolesławcu

Monika Świątkowska

ZSHiU

Anna Romenśka

ZSHiU

Urszula Kumoś

ZSHiU

Katarzyna Bochenek

ZSHiU

Maciej Hyjek

ZSHiU

Wiktoria Klaudia Kopeć

ZSHiU

Justyna Kowalik

ZSHiU

Natalia Patrycja Gliniecka

ZSHiU

Emilia Zofia Mielko

ZSHiU

Alicja Maria Król

Liceum Plastyczne

w Zespole Szkół Plastycznych

im. Stanisława Kopystańskiego we Wrocławiu

Marceli Mateusz Jurczak

Zespół Szkół Mechanicznych

im. Ludwika Waryńskiego

w Bolesławcu

Jakub Kazimierz Sikora

ZSM

Piotr Michał Tylutki

ZSM

Przemysław Bielecki

ZSM

Daniel Zatylny

ZSM

Patryk Kacper Kamiński

ZSM

Jarosław Gwozdowicz

ZSM

Tomasz Marcin Marut

ZSM

Agata Knapik

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława  Broniewskiego w Bolesławcu

(I LO)

Julia Michalina Stańczyk

I LO

Kacper Gajda

I LO

Zofia Juda

I LO

Wojciech Jerzy Orleski

I LO

Alicja Barbara Basińska

I LO

Patryk Heryć

I LO

Magda Sawin

I LO

Wiktoria Elżbieta Kozinoga

I LO

Oliwia Kinga Janaszak

I LO

Pola Aleksandra Juchaniuk

I LO

Magdalena Anna Wilk

I LO

Katarzyna Marusiak

I LO

Przemysław Sulich

I LO

Karolina Zdunek

I LO

Dominik Paszko

I LO

Filip Zarubiński

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. mjra Henryka Sucharskiego
w Bolesławcu

(ZSOiZ)

Aleksandra Urszula Markiewicz

ZSOiZ

Laura Kręzel

ZSOiZ

Jarosław Rafał Skrypnik

ZSOiZ

Gracjana Natalia Napolska

ZSOiZ

Aleksandra Maria Domzalska

ZSOiZ

Klaudia Józefa Bojanowska

ZSOiZ

Sandra Skrok

ZSOiZ

Patrycja Julia Midera

ZSOiZ

Marta Zborowska

ZSOiZ

Weronika Rejman

ZSOiZ

Dominika Weronika Mosiądz

ZSOiZ

Uczniowie z oceną bardzo dobrą lub celującą z egzaminu czeladniczego:

  • BŁAŻEJ KIKISZ -  CZELADNIK  w zawodzie  mechanik pojazdów samochodowych  - ocena bardzo dobry
  • PIOTR  BARAN - CZELADNIK  w zawodzie  mechanik pojazdów samochodowych  - ocena bardzo dobry
  • PATRYK  WĄCZYNA - CZELADNIK  w zawodzie  mechanik pojazdów samochodowych  - ocena celujący
  • KAMIL KRZYSZTOF ZDUNEK - CZELADNIK  w zawodzie  monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie - ocena  bardzo dobry
  • KAMIL PAWEŁ JANOWSKI - CZELADNIK  w zawodzie  dekarz - ocena  bardzo dobry
  • PAWEŁ DUDYŃSKI - CZELADNIK  w zawodzie  dekarz - ocena  bardzo dobry
  • PAWEŁ DUBIEL - CZELADNIK  w zawodzie  monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie - ocena  bardzo dobry
  • NATALIA MAGDALENA SIKORA - CZELADNIK  w zawodzie  cukiernik - ocena  bardzo dobry



















(Kazimierz Marczewski)


Podziel się:
Facebook nk.pl
Daj nam cynk! Zgarnij Kubek Bolecnauty!
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy?
Zaproponuj swój BolecCynk - przekazana przez Ciebie informacja, po zaakceptowaniu, zostanie wyświetlona na stronie głównej portalu, a Ty otrzymasz nagrodę.
Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.
Na informacje od Ciebie czekamy też pod numerem telefonu: +48 693 375 790 (przez całą dobę).
W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Perłowoszary Jesion   27 października 2018r. o 11:29

~Perłowoszary Jesion

Postów:

gratulacje
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

  Inne informacje z Bolesławca:
  - 21.11.2018, Grozi mu pięć lat za kratkami
  - 21.11.2018, Po pierwszej sesji VIII kadencji Rady Miasta
  - 21.11.2018, Nie wymagajmy moralności od polityków
  - 21.11.2018, Apel burmistrza Nowogrodźca
  - 21.11.2018, NA ŻYWO: Inauguracja Rady Miasta VIII kadencji
  - 21.11.2018, Sukcesy Zbigniewa Boczara
  - 21.11.2018, 25-latka chciała naciągnąć bank
  - 20.11.2018, Jak zdobyć rozmiar pierścionka zaręczynowego?
  - 20.11.2018, Bohater drugiego planu
  - 20.11.2018, Standardowe usługi w niestandardowym wydaniu
  Zobacz także: ARCHIWUM INFORMACJI BOLEC.INFO

Wybory samorządowe 2018 w powiecie bolesławieckim
Cezary Przybylski nadal marszałkiem Cezary Przybylski nadal marszałkiem

Umowa koalicyjna w Sejmiku została podpisana. Prawo i Sprawiedliwość będzie rządzić na Dolnym Śląsku.

Bolesławieckie Święto Ceramiki (15-19.08.2018r.) - raport specjalny
Zbierali pieniądze dla Klekusiowa Zbierali pieniądze dla Klekusiowa

Udało się podczas podróży zebrać Ceramicznym Expressem kwotę 2194,34 zł.