ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4159, 25 marca 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama KOMFORT zaprasza
reklama KOMFORT zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

7 listopada 2018r. godz. 11:09, odsłon: 1798, ZSHiU
Czy blog może fascynować?
Iwona Banach gościła w Zespole Szkół Handlowych i Usługowych.
Bolesławiec - Informacje: Czy blog może fascynować? Iwona Banach na spotkaniu (fot. Zespół Szkół Handlowych i Usługowych)

5 listopada 2018 roku w Zespole Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu odbyło się spotkanie ze znakomitą pisarką, Iwoną Banach ( „Szczęśliwy pech”, „Lokator do wynajęcia”, „Czarci krąg”, „Maski zła” itd.), którą bez wątpienia można nazwać - Przyjacielem Szkoły. Spotkanie, w którym uczestniczyli miłośnicy literatury autorki, tym razem poświęcone było nauce pisania bloga i propozycji współpracy przy tworzeniu bloga bibliotecznego w ZSHiU. 

Iwona Banach przygotowała prezentację multimedialną na ten temat, pokazała krok po kroku, jak rozpocząć przygodę z recenzowaniem książek, zachęcała, aby książki dla młodzieży oceniała młodzież. Dała uczniom wiele praktycznych rad i opowiedziała o swoich przygodach z blogiem.

Pokazała fascynujący świat Internetu, który daje duże możliwości pozyskiwania, bezpłatnie, książek dla siebie czy biblioteki szkolnej- tylko dzięki prowadzeniu bloga lub udziałowi w konkursach czytelniczych, które ogłaszają różne portale internetowe.

Spotkania z pisarką to dla uczniów czas ogromnej mobilizacji intelektualnej. Wszyscy czytają książki autorki i z niecierpliwością oczekują na możliwość osobistej rozmowy, a po spotkaniu długo dyskutują w zaciszu biblioteki szkolnej. Organizatorką spotkania była pani Aldona Wilas -nauczyciel bibliotekarz.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


MORENAZuraw KlevetKlekusiowoDomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasus
reklama Promedica zaprasza
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy
Prezydent RP Andrzej Duda w Bolesławcu
Prezydent wyjechał z Bolesławca Prezydent wyjechał z Bolesławca

Zakończyła się wizyta Prezydenta Andrzeja Dudy w mieście ceramiki.