ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4158, 24 marca 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Mrowka zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony20 listopada 2018r. godz. 22:14, odsłon: 1678, Zlecony tekst
Jak zdobyć rozmiar pierścionka zaręczynowego?
Zakup pierścionka zaręczynowego przysparza wiele problemów prawie każdemu mężczyźnie.
Bolesławiec - Informacje: Jak zdobyć rozmiar pierścionka zaręczynowego? Jak zdobyć rozmiar pierścionka zaręczynowego? (fot. )

Muszą oni zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, związanymi z takimi kwestiami jak chociażby tylko – ustalenie, jakie kruszce będą odpowiednie do wykonania biżuterii, jaki jest wymarzony pierścionek ich partnerki, ale także z tymi bardziej prozaicznymi, dotyczącymi chociażby uzbierania potrzebnych środków pieniężnych oraz wybrania konkretnego modelu spośród tysięcy wzorów, jakie oferowane są aktualnie przez jubilerów i salony z biżuterią działające na rynkach lokalnych oraz na rynku ogólnopolskim.

Inną trudnością, jaka pojawić się może przy zakupie pierścionka zaręczynowego, jest ustalenie jego właściwego rozmiaru. Dotyczy to w szczególności tych sytuacji, w których partner zamierza zrobić swojej drugiej połówce niespodziankę, wskutek czego nie może wprost zapytać, jaki rozmiar biżuterii zazwyczaj nosi. Mierząc się z tą przeciwnością mężczyźni sięgają po różne sposoby, dzięki czemu większości z nich udaje się poczynić wystarczające ustalenia.

Sposoby na zdobycie rozmiaru pierścionka

Zamierzając ustalić rozmiar pierścionka zaręczynowego mężczyźni posuwają się do różnych zabiegów i intryg, dzięki którym mogą uzyskać tę informację. Najczęściej z pomocą przychodzą osoby najbliższe – przyszli teściowie oraz rodzeństwo kandydatki na małżonkę, którzy różnymi metodami ustalają rozmiar pierścionka. Często mężczyźni starają się też – pod nieobecność partnerki – sprawdzić rozmiary biżuterii, której zazwyczaj używa. Zazwyczaj możliwe jest to poprzez zaniesienie jednego z posiadanych przez nią pierścionków do jubilera, który oceni, jaki dokładnie rozmiar pasował będzie na palec posiadaczki przyniesionego pierścionka. Innym sposobem na zdobycie informacji na temat rozmiaru pierścionka jest poczynienie w tym celu wcześniejszych zabiegów, podczas luźnych rozmów lub wizyty w galerii handlowej albo salonie jubilerskim. Pod pretekstem neutralnego zachowania oraz prób przymierzenia zwykłych pierścionków można uzyskać i zapamiętać, jaki rozmiar pasować będzie na palec partnerki. Ten sposób jest jednak ryzykowny o tyle, o ile weźmie się pod uwagę, że druga połowa wyczuć może intencje mężczyzny oraz oczekiwać oświadczyn czasie w najbliższym.

Przeczytaj: 10 wskazówek jak wybrać pierścionek?

Czym kierować się przy wyborze pierścionka?

Poza samym rozmiarem biżuterii, wybierając pierścionek zaręczynowy należy zwrócić uwagę na rodzaj kruszców użytych do jego wytworzenia, a także to, jaki kamień szlachetny został umieszczony w jego centralnej części. To właśnie te dwa czynniki w głównej mierze determinować będą zarówno jakość wyrobu jubilerskiego, jak i ostateczną jego cenę. Warto przy tym mieć na uwadze, że nawet wybierając pierścionek z brylantem, także sam kamień może odznaczać się różnymi parametrami, takimi jak waga, kształt, czystość, które będą mieć wpływ na cenę oraz walory wizualne biżuterii. Wybór pomiędzy podobnymi do siebie produktami może okazać się trudny, jednak z pomocą w takich sytuacjach przyjść powinien personel salonów jubilerskich.

Poznaj ofertę pierścionków zaręczynowych w Auroria Diamonds

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Rdzawobrązowy Platan   22 stycznia 2019r. o 1:39

~Rdzawobrązowy Platan

Postów:

Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem na ten temat https://www.zaklad-zlotniczy.pl/jak-wybrac-pierscionek-zareczynowy/
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

piotrek2   22 stycznia 2019r. o 14:23

piotrek2

Postów: 171
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Liliowobiała Aukuba   22 stycznia 2019r. o 15:13

~~Liliowobiała Aukuba

Postów:

Jeszcze jeden sposób.
Zapraszasz pannę na kolację. Kiedy szykujesz żarcie prosisz o pomoc lubą i niby przypadkiem wielkim nożem odcinasz jej palca, Jedziecie szybko na SOR, a ty w tym czasie masz czas, żeby dokładnie palec zwymiarować. Na chirurgicznym palec oddajesz lekarzom, oni przyszywają i wracacie na kolację, a ty już masz ROZMIAR PIERŚCIONKA!
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Seledynowa Krokosmia   22 stycznia 2019r. o 17:06

~~Seledynowa Krokosmia

Postów:

~~Liliowobiała Aukuba napisał(a): Jeszcze jeden sposób.
Zapraszasz pannę na kolację. Kiedy szykujesz żarcie prosisz o pomoc lubą i niby przypadkiem wielkim nożem odcinasz jej palca, Jedziecie szybko na SOR, a ty w tym czasie masz czas, żeby dokładnie palec zwymiarować. Na chirurgicznym palec oddajesz lekarzom, oni przyszywają i wracacie na kolację, a ty już masz ROZMIAR PIERŚCIONKA!


no niezłe ,ale drastyczne,

najpierw zdobycz ,pózniej rozmiar
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

Duet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENAZuraw KlevetKlekusiowoDomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy Duzy
reklama Promedica zaprasza
Inne informacje z regionu
reklama KOMFORT zaprasza
Prezydent RP Andrzej Duda w Bolesławcu
Prezydent wyjechał z Bolesławca Prezydent wyjechał z Bolesławca

Zakończyła się wizyta Prezydenta Andrzeja Dudy w mieście ceramiki.