ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4057, 13 grudnia 2018r.
zaloguj się
zarejestruj się

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


Tekst zlecony
Jak zdobyć rozmiar pierścionka zaręczynowego?
20 listopada 2018r. godz. 22:14, odsłon: 1347

Zakup pierścionka zaręczynowego przysparza wiele problemów prawie każdemu mężczyźnie.

Bolesławiec - Informacje: Jak zdobyć rozmiar pierścionka zaręczynowego?
Jak zdobyć rozmiar pierścionka zaręczynowego? (fot. )

Muszą oni zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, związanymi z takimi kwestiami jak chociażby tylko – ustalenie, jakie kruszce będą odpowiednie do wykonania biżuterii, jaki jest wymarzony pierścionek ich partnerki, ale także z tymi bardziej prozaicznymi, dotyczącymi chociażby uzbierania potrzebnych środków pieniężnych oraz wybrania konkretnego modelu spośród tysięcy wzorów, jakie oferowane są aktualnie przez jubilerów i salony z biżuterią działające na rynkach lokalnych oraz na rynku ogólnopolskim.

Inną trudnością, jaka pojawić się może przy zakupie pierścionka zaręczynowego, jest ustalenie jego właściwego rozmiaru. Dotyczy to w szczególności tych sytuacji, w których partner zamierza zrobić swojej drugiej połówce niespodziankę, wskutek czego nie może wprost zapytać, jaki rozmiar biżuterii zazwyczaj nosi. Mierząc się z tą przeciwnością mężczyźni sięgają po różne sposoby, dzięki czemu większości z nich udaje się poczynić wystarczające ustalenia.

Sposoby na zdobycie rozmiaru pierścionka

Zamierzając ustalić rozmiar pierścionka zaręczynowego mężczyźni posuwają się do różnych zabiegów i intryg, dzięki którym mogą uzyskać tę informację. Najczęściej z pomocą przychodzą osoby najbliższe – przyszli teściowie oraz rodzeństwo kandydatki na małżonkę, którzy różnymi metodami ustalają rozmiar pierścionka. Często mężczyźni starają się też – pod nieobecność partnerki – sprawdzić rozmiary biżuterii, której zazwyczaj używa. Zazwyczaj możliwe jest to poprzez zaniesienie jednego z posiadanych przez nią pierścionków do jubilera, który oceni, jaki dokładnie rozmiar pasował będzie na palec posiadaczki przyniesionego pierścionka. Innym sposobem na zdobycie informacji na temat rozmiaru pierścionka jest poczynienie w tym celu wcześniejszych zabiegów, podczas luźnych rozmów lub wizyty w galerii handlowej albo salonie jubilerskim. Pod pretekstem neutralnego zachowania oraz prób przymierzenia zwykłych pierścionków można uzyskać i zapamiętać, jaki rozmiar pasować będzie na palec partnerki. Ten sposób jest jednak ryzykowny o tyle, o ile weźmie się pod uwagę, że druga połowa wyczuć może intencje mężczyzny oraz oczekiwać oświadczyn czasie w najbliższym.

Przeczytaj: 10 wskazówek jak wybrać pierścionek?

Czym kierować się przy wyborze pierścionka?

Poza samym rozmiarem biżuterii, wybierając pierścionek zaręczynowy należy zwrócić uwagę na rodzaj kruszców użytych do jego wytworzenia, a także to, jaki kamień szlachetny został umieszczony w jego centralnej części. To właśnie te dwa czynniki w głównej mierze determinować będą zarówno jakość wyrobu jubilerskiego, jak i ostateczną jego cenę. Warto przy tym mieć na uwadze, że nawet wybierając pierścionek z brylantem, także sam kamień może odznaczać się różnymi parametrami, takimi jak waga, kształt, czystość, które będą mieć wpływ na cenę oraz walory wizualne biżuterii. Wybór pomiędzy podobnymi do siebie produktami może okazać się trudny, jednak z pomocą w takich sytuacjach przyjść powinien personel salonów jubilerskich.

Poznaj ofertę pierścionków zaręczynowych w Auroria Diamonds(Zlecony tekst)


Podziel się:
Facebook nk.pl
Daj nam cynk! Zgarnij Kubek Bolecnauty!
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy?
Zaproponuj swój BolecCynk - przekazana przez Ciebie informacja, po zaakceptowaniu, zostanie wyświetlona na stronie głównej portalu, a Ty otrzymasz nagrodę.
Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.
Na informacje od Ciebie czekamy też pod numerem telefonu: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


  Inne informacje z Bolesławca:
  - 13.12.2018, Czternaście lat w niewoli
  - 12.12.2018, Emeryci dzielili się opłatkiem
  - 12.12.2018, Szczegóły porozumienia w Gerresheimer
  - 12.12.2018, Przypadek czy podpalenia?
  - 12.12.2018, Policja zatrzymała "drogowego recydywistę"
  - 12.12.2018, Świąteczne turnieje piłki nożnej
  - 12.12.2018, Pirat doceniony przez Polski Związek Żeglarski
  - 12.12.2018, Pijany kierowca rozwalił ogrodzenie
  - 12.12.2018, Sąd stara się pracować normalnie
  - 12.12.2018, Wyrwali i ukradli bankomat
  Zobacz także: ARCHIWUM INFORMACJI BOLEC.INFO