zaloguj się
zarejestruj się

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT

Tylko na Bolcu4 grudnia 2018r. godz. 13:19, odsłon: 1042, Kazimierz Marczewski/Waldemar Krzemiński
Koszykarze zdobyli złoty medal
Koszykówka to dyscyplina sportowa uprawiana przez ludzi w każdym wieku, w każdej części świata.
Bolesławiec - Informacje: Koszykarze zdobyli złoty medal Koszykarze złota drużyna. (fot. Waldemar Krzemiński)

W  Żmigrodzie odbył się XV Dolnośląski Turniej Piłki Koszykowej Olimpiad Specjalnych. Organizatorem zawodów były Olimpiady Specjalne Oddział Dolny Śląsk oraz Klub Olimpiad Specjalnych „Sokół” Żmigród. W zawodach wzięły udział drużyny z Wałbrzycha, Milicza, Wrocławia, Trzebnicy, Bolesławca i Legnickiego Pola.

Po dwóch grach obserwowanych drużyna „Olimpijczyka” Bolesławiec została zakwalifikowana do najsilniejszej grupy rozgrywkowej. W finale drużyna koszykarzy "Olimpijczyka" Bolesławiec pokonała drużyny „Juniora” Milicz i „Sprintera” Trzebnica  zajęła I miejsce i zdobyła złoty medal.

Bolesławiecką  drużynę do turnieju przygotowała Halina Małyska To już czwarty złoty medal naszej drużyny w rozgrywkach piłki koszykowej. Drużynie i trenerce składamy serdeczne gratulacje.