ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4158, 24 marca 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama KOMFORT zaprasza
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony5 grudnia 2018r. godz. 21:06, odsłon: 696, Muzeum Ceramiki
Bożonarodzeniowe warsztaty w Muzeum Ceramiki
Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. Zapraszamy na warsztaty do bolesławieckiego muzeum.
Bolesławiec - Informacje: Bożonarodzeniowe warsztaty w Muzeum Ceramiki Zapraszamy na warsztaty do bolesławieckiego muzeum. (fot. Muzeum Ceramiki)

Projekt nr CZ.11.4.120/0.0/0.0/15_006/0000086 pn. „Bolesławiec - Vrchlabi – aktywna transgraniczna współpraca muzeów” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska

 

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. Zapraszamy na warsztaty do bolesławieckiego muzeum.

Tradycją lat ubiegłych Muzeum Ceramiki w Bolesławcu zaprasza dzieci i młodzież do udziału w bezpłatnych warsztatach bożonarodzeniowych. Zajęcia zaplanowano w okresie przedświątecznym w dniach: 11-14.12.2018 r. i 18-21.12.2018 r. w Dziale Historii Miasta przy ul. Kutuzowa 14 w godzinach od 9.00 do 14.00. Warsztaty rozpoczynać się będą o pełnych godzinach i trwać będą około 50 minut.

W czasie zajęć uczestnicy wraz z instruktorami będą wykonywać świąteczne ozdoby. Animatorzy przygotują projekty ozdób do samodzielnego wykonania, dostosowane do wieku dzieci. W tym roku zostaną wykorzystane również materiały, które nie kojarzą się wprost z dekoracjami bożonarodzeniowymi: kolorowe guziki, korki, drewniane patyczki, foremki do babeczek, waciki kosmetyczne oraz kolorowe pompony, z których powstaną niebanalne ozdoby na świąteczne drzewko i wigilijny stół.  

Grupy szkolne oraz indywidualnych chętnych zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o dokonywanie rezerwacji pod numerem telefonu: 75 644 22 00.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


MORENAZuraw KlevetKlekusiowoDomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasus
reklama KOMFORT zaprasza
Inne informacje z regionu
reklama Mrowka zaprasza
Prezydent RP Andrzej Duda w Bolesławcu
Prezydent wyjechał z Bolesławca Prezydent wyjechał z Bolesławca

Zakończyła się wizyta Prezydenta Andrzeja Dudy w mieście ceramiki.