ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4221, 26 maja 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Mrowka zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony30 grudnia 2018r. godz. 14:29, odsłon: 3600, Zlecony tekst
Gdzie zamówić loty widokowe helikopterem?
Na zakup tego rodzaju prezentu decydują się bardzo często znajomi jubilata lub solenizanta.
Bolesławiec - Informacje: Gdzie zamówić loty widokowe helikopterem? Gdzie zamówić loty widokowe helikopterem? (fot. )

Wśród wielu ciekawych i nietuzinkowych pomysłów na prezenty z okazji urodzin, imienin oraz innych ważnych uroczystości w życiu, coraz większą popularnością cieszą się loty widowiskowe helikopterem. Na zakup tego rodzaju prezentu decydują się bardzo często znajomi jubilata lub solenizanta, którzy – zmierzając do zapewnienia mu niezapomnianych atrakcji, które pamiętać będzie na długi czas – wybierają go spośród wielu innych atrakcji oferowanych przez podmioty zajmujące się organizacją imprez, eventów oraz ekstremalnymi i nietypowymi prezentami.

W istocie bowiem zakup przelotu widokowego może dostarczyć wielu pozytywnych przeżyć, a widoki, które obserwować się będzie w czasie jego trwania na długo wyryją ślad w pamięci osoby korzystającej z tej formy spędzania wolnego czasu. Nie oznacza to jednak, aby loty te można było odbywać wyłącznie w ramach otrzymanego prezentu. Coraz częściej na takie formy rozrywki decydują się samodzielnie osoby zainteresowane lotnictwem, a także uwielbiające obserwować z ciekawej perspektywy krajobrazy. Nierzadko organizowane są także w ramach spotkań biznesowych, wieczorów kawalerskich lub panieńskich itp.

Kto organizuje loty widokowe helikopterem?

Decydując się na zakup – dla siebie lub osoby bliskiej, znajomego – lotu widokowego wybierać możemy pomiędzy dużą liczbą podmiotów specjalizujących się w organizacji tego rodzaju atrakcji. Można podzielić je zasadniczo na dwie grupy. Do pierwszej z nich zaliczają się te wszystkie agencje i biura, które same nie dysponują własnym lądowiskiem, statkami powietrznymi oraz załogą statków, a jedynie pośredniczą w organizacji imprez. Właściwe czynności wykonuje współpracujący z nimi podmiot z branży lotniczej, który zapewnia obsługę logistyczną i personalną wydarzenia. Druga grupa podmiotów to z kolei wszystkie te ośrodki, które na co dzień zajmują się szkoleniem pilotów, udostępnianiem statków powietrznych oraz wykonywaniem – na zlecenie klientów – przelotów śmigłowcem i helikopterem. Usługa realizowana jest bezpośrednio przez tego wykonawcę, bez pośrednictwa i współpracy z podmiotami trzecimi.

Jaką firmę organizującą loty wybrać?

Wybór pomiędzy jedną z opisanych powyżej grup podmiotów nie zawsze jest rzeczą prostą i jednoznaczną. Choć na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że o wiele większe bezpieczeństwo dla niezakłóconego przebiegu imprezy gwarantuje sięgnięcie po usługi świadczone bezpośrednio przez ośrodki dysponujące własnym sprzętem i pilotami, w wielu przypadkach dużym ograniczeniem pozostawać mogą sztywne ramy współpracy oraz ustalone odgórnie terminy lotów. Agencje specjalizujące się w organizacji lotów widokowych często współpracują z kolei z kilkoma alternatywnymi wykonawcami, dzięki czemu ich oferta może okazać się bardziej elastyczna i dostosowana do własnych preferencji. Oczywiście też – przy wyborze zwrócić należy także uwagę na inne czynniki, takie jak cena, długość lotu, możliwość dostosowania jego trasy, a także wiele innych spraw, które wpłynąć mogą na ostateczne zadowolenie.

Zobacz loty widokowe w HeliPoland.com

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Gołębi Starzec   31 grudnia 2018r. o 10:28

~Gołębi Starzec

Postów:

Haha, firma z Bielska Białej...
To już lepiej wybrać się do Lubina i skorzystać z usług AZM. Bliżej i taniej

Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Bordowa Miodunka   2 stycznia 2019r. o 22:09

~~Bordowa Miodunka

Postów:

Z Bolesławca chłopak po szkole lotniczej w Dębinie, też coś takiego organizuje, ale dwupłatowcem. Loty są dwugodzinne i można polecieć we wskazanym przez siebie kierunku :-)
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Czarna Języczka   2 stycznia 2019r. o 23:08

~Czarna Języczka

Postów:

Chyba Dęblinie, ale to daleko :P Mimo wszystko, masz namiary na gościa? ;)
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

Lombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusAroni HydraulikMORENAZuraw KlevetDomoExpertAutogazMRparts
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Zamek Kliczków zaprasza!