ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4191, 26 kwietnia 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony5 stycznia 2019r. godz. 08:03, odsłon: 1484, Zlecony tekst
Kwiaty kurierem prosto do Warszawy? Teraz to możliwe!
Kwiaty od wieków powiązane są z wyrażaniem uczuć.
Bolesławiec - Informacje: Kwiaty kurierem prosto do Warszawy? Teraz to możliwe! Kwiaty kurierem prosto do Warszawy? Teraz to możliwe! (fot. )

Ich poszczególne gatunki, a nawet kolory, odzwierciedlają intencje darczyńcy i stopień zażyłości z obdarowywanym.

Wręcza się je z wielu okazji - takich jak ślub, chrzciny czy urodziny, czy też bardziej spontanicznie - jako podziękowanie za mile spędzone popołudnie albo gościnę. Nie zawsze jednak można dostarczyć je osobiście. Co wtedy?

Bogaty wybór pod ręką

Praca, szkoła, zakupy, sprzątanie, opieka nad dzieckiem - to tylko niektóre zajęcia absorbujące większość osób każdego dnia. Czasem znalezienie chwili na wybór i kupno kwiatów graniczy z cudem. W takiej sytuacji niezastąpiona okaże się kwiaciarnia internetowa! W przeciwieństwie do stacjonarnego lokalu, online zobaczyć można więcej gotowych bukietów. Niektórzy tworzą też własne kompozycje.

Niekiedy ilość wręczanych kwiatów ściśle łączy się z ilością lat czy dni, którą dana para spędziła wspólnie. A może chodzi o ocenę, jaką ukochana wnuczka otrzymała na maturze. W kwiaciarniach internetowych można wybrać liczbę kwiatów. Coraz popularniejsze stają się też bukiety w ozdobnych pudełkach. Wyglądają elegancko i łatwo przewieźć je samochodem bez uszkodzenia delikatnych płatków.

Okazuje się jednak, że kwiaty to nie wszystko. Dodatek w postaci kokardy w ulubionym kolorze, serduszka czy liścik z miłym wpisem wywoła uśmiech na twarzy każdego odbiorcy. Oprócz tradycyjnych ozdób, w ostatnim czasie sporo osób dołącza do kwiatów większy upominek - czekoladki, alkohol czy maskotkę. 

Gdy czas goni

Dostawa kwiatów bezpośrednio do drzwi ma jeszcze inną zaletę - umożliwia dostarczenie prezentu o ściśle określonej porze. Dla niejednego klienta znaczenie ma nie tylko dzień, ale też godzina! Korki, nadgodziny, a czasem nawet rozkładające przeziębienie uniemożliwiają dostarczenie ukochanej osobie upominku.

Warto skorzystać wtedy z pomocy poczty z kwiatami. Tego typu usługi świadczone są także na terenie Warszawy. Na stronie internetowej e-kwiaty dokładnie opisano, w jaki sposób składać zamówienia i w jakich godzinach najlepiej jest to robić, w zależności od tego, kiedy usługa ma zostać wykonana.

Poczta z dostawą kwiatów jest korzystnym rozwiązaniem także dla tych, którzy mieszkają w znacznej odległości od osób, którym chcą wręczyć podarunek. Być może niejedna osoba już wielokrotnie chciała ofiarować coś przyjacielowi czy krewnemu z Warszawy, jednak przesłanie pamiątki pocztą w kopercie wydawało się być zbyt zwyczajne, a spotkanie twarzą w twarz - niemożliwe. Teraz takie osoby bez problemu mogą zrobić niespodziankę swoim bliskim!

Najważniejszy jest przekaz

Podczas wręczania komuś upominku największe znaczenie ma gest i to, co dany człowiek chce przekazać drugiej osobie. Jeśli są to wyrazy głębokiej miłości i oddania, warto postawić na symbol tego żarliwego uczucia - czerwone róże. Bukiet składający się z kilkudziesięciu ciemnoczerwonych kwiatów na pewno zrobi niesamowite wrażenie. W ramach podziękowań warto wybrać rośliny w delikatnych, pastelowych odcieniach.

Kremowe czy herbaciane róże, pomarańczowe gerbery lub różowe lilie od razu przywiodą na pamięć miłe chwile i wywołają ciepłe uczucia. Kwiaty na przeprosiny mogą mieć intensywniejsze barwy, w tym wypadku jednak najważniejsze są gusta osoby przepraszanej - z pewnością jej ulubione kwiaty bardziej załagodzą zatarg niż pierwszy lepszy bukiet! Okazje są przeróżne, na szczęście wybierając kwiaty online, można wejść w odpowiednią kategorię i wybrać prezent najbardziej pasujący do okoliczności. W witrynie e-kwiaty dodatkowo przy każdym bukiecie zasugerowano pasujący dodatek, o którym w emocjach wielu zapomina.

Klienci indywidualni i nie tylko

Kwiaciarnia internetowa e-kwiaty zapewnia ekspresową dostawę bukietów także do firm. Zakupów dokonywać można na fakturę, a stali klienci mogą liczyć na rabaty. Bezpośrednia wysyłka kwiatów i upominków do kontrahentów czy pracowników w okresie świątecznym będzie miłym gestem.

Kwiaty to jeden z lepszych pomysłów na prezent - warto więc co jakiś czas zrobić bliskim niespodziankę i dostarczyć im je prosto do drzwi!

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Jasnoturkusowa Kolczurka   5 stycznia 2019r. o 8:51

~Jasnoturkusowa Kolczurka

Postów:

Po co nam kwiaty z warszawky jak mamy na miejscu pocztę kwiatową ?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Szarawobiały Suchodrzew   5 stycznia 2019r. o 15:03

~Szarawobiały Suchodrzew

Postów:

Mów za siebie. Nie każdy ma dziewczynę, czy rodzinę z okolicznej wsi.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Ciemnożółta Przylaszczka   6 stycznia 2019r. o 7:18

~Ciemnożółta Przylaszczka

Postów:

Tak. Wszyscy mają dziewczyny w Warszawie.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Czerwonozłoty Ziarnopłon   6 stycznia 2019r. o 12:05

~Czerwonozłoty Ziarnopłon

Postów:

Nie, wszyscy mają rodziny i dziewczyny w okolicznych wioskach.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Zielonoszary Cyprysik   6 stycznia 2019r. o 14:53

~~Zielonoszary Cyprysik

Postów:

cena cena w poczta kwiatowa w bolesławcu średnio o 60zł drożej za bukiet
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

KlekusiowoDomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENAZuraw Klevet
reklama KOMFORT zaprasza
Inne informacje z regionu
reklama Zamek Kliczków zaprasza!