ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4307, 20 sierpnia 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony5 stycznia 2019r. godz. 08:03, odsłon: 1655, Zlecony tekst
Kwiaty kurierem prosto do Warszawy? Teraz to możliwe!
Kwiaty od wieków powiązane są z wyrażaniem uczuć.
Bolesławiec - Informacje: Kwiaty kurierem prosto do Warszawy? Teraz to możliwe! Kwiaty kurierem prosto do Warszawy? Teraz to możliwe! (fot. )

Ich poszczególne gatunki, a nawet kolory, odzwierciedlają intencje darczyńcy i stopień zażyłości z obdarowywanym.

Wręcza się je z wielu okazji - takich jak ślub, chrzciny czy urodziny, czy też bardziej spontanicznie - jako podziękowanie za mile spędzone popołudnie albo gościnę. Nie zawsze jednak można dostarczyć je osobiście. Co wtedy?

Bogaty wybór pod ręką

Praca, szkoła, zakupy, sprzątanie, opieka nad dzieckiem - to tylko niektóre zajęcia absorbujące większość osób każdego dnia. Czasem znalezienie chwili na wybór i kupno kwiatów graniczy z cudem. W takiej sytuacji niezastąpiona okaże się kwiaciarnia internetowa! W przeciwieństwie do stacjonarnego lokalu, online zobaczyć można więcej gotowych bukietów. Niektórzy tworzą też własne kompozycje.

Niekiedy ilość wręczanych kwiatów ściśle łączy się z ilością lat czy dni, którą dana para spędziła wspólnie. A może chodzi o ocenę, jaką ukochana wnuczka otrzymała na maturze. W kwiaciarniach internetowych można wybrać liczbę kwiatów. Coraz popularniejsze stają się też bukiety w ozdobnych pudełkach. Wyglądają elegancko i łatwo przewieźć je samochodem bez uszkodzenia delikatnych płatków.

Okazuje się jednak, że kwiaty to nie wszystko. Dodatek w postaci kokardy w ulubionym kolorze, serduszka czy liścik z miłym wpisem wywoła uśmiech na twarzy każdego odbiorcy. Oprócz tradycyjnych ozdób, w ostatnim czasie sporo osób dołącza do kwiatów większy upominek - czekoladki, alkohol czy maskotkę. 

Gdy czas goni

Dostawa kwiatów bezpośrednio do drzwi ma jeszcze inną zaletę - umożliwia dostarczenie prezentu o ściśle określonej porze. Dla niejednego klienta znaczenie ma nie tylko dzień, ale też godzina! Korki, nadgodziny, a czasem nawet rozkładające przeziębienie uniemożliwiają dostarczenie ukochanej osobie upominku.

Warto skorzystać wtedy z pomocy poczty z kwiatami. Tego typu usługi świadczone są także na terenie Warszawy. Na stronie internetowej e-kwiaty dokładnie opisano, w jaki sposób składać zamówienia i w jakich godzinach najlepiej jest to robić, w zależności od tego, kiedy usługa ma zostać wykonana.

Poczta z dostawą kwiatów jest korzystnym rozwiązaniem także dla tych, którzy mieszkają w znacznej odległości od osób, którym chcą wręczyć podarunek. Być może niejedna osoba już wielokrotnie chciała ofiarować coś przyjacielowi czy krewnemu z Warszawy, jednak przesłanie pamiątki pocztą w kopercie wydawało się być zbyt zwyczajne, a spotkanie twarzą w twarz - niemożliwe. Teraz takie osoby bez problemu mogą zrobić niespodziankę swoim bliskim!

Najważniejszy jest przekaz

Podczas wręczania komuś upominku największe znaczenie ma gest i to, co dany człowiek chce przekazać drugiej osobie. Jeśli są to wyrazy głębokiej miłości i oddania, warto postawić na symbol tego żarliwego uczucia - czerwone róże. Bukiet składający się z kilkudziesięciu ciemnoczerwonych kwiatów na pewno zrobi niesamowite wrażenie. W ramach podziękowań warto wybrać rośliny w delikatnych, pastelowych odcieniach.

Kremowe czy herbaciane róże, pomarańczowe gerbery lub różowe lilie od razu przywiodą na pamięć miłe chwile i wywołają ciepłe uczucia. Kwiaty na przeprosiny mogą mieć intensywniejsze barwy, w tym wypadku jednak najważniejsze są gusta osoby przepraszanej - z pewnością jej ulubione kwiaty bardziej załagodzą zatarg niż pierwszy lepszy bukiet! Okazje są przeróżne, na szczęście wybierając kwiaty online, można wejść w odpowiednią kategorię i wybrać prezent najbardziej pasujący do okoliczności. W witrynie e-kwiaty dodatkowo przy każdym bukiecie zasugerowano pasujący dodatek, o którym w emocjach wielu zapomina.

Klienci indywidualni i nie tylko

Kwiaciarnia internetowa e-kwiaty zapewnia ekspresową dostawę bukietów także do firm. Zakupów dokonywać można na fakturę, a stali klienci mogą liczyć na rabaty. Bezpośrednia wysyłka kwiatów i upominków do kontrahentów czy pracowników w okresie świątecznym będzie miłym gestem.

Kwiaty to jeden z lepszych pomysłów na prezent - warto więc co jakiś czas zrobić bliskim niespodziankę i dostarczyć im je prosto do drzwi!

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Jasnoturkusowa Kolczurka   5 stycznia 2019r. o 8:51

~Jasnoturkusowa Kolczurka

Postów:

Po co nam kwiaty z warszawky jak mamy na miejscu pocztę kwiatową ?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Szarawobiały Suchodrzew   5 stycznia 2019r. o 15:03

~Szarawobiały Suchodrzew

Postów:

Mów za siebie. Nie każdy ma dziewczynę, czy rodzinę z okolicznej wsi.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Ciemnożółta Przylaszczka   6 stycznia 2019r. o 7:18

~Ciemnożółta Przylaszczka

Postów:

Tak. Wszyscy mają dziewczyny w Warszawie.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Czerwonozłoty Ziarnopłon   6 stycznia 2019r. o 12:05

~Czerwonozłoty Ziarnopłon

Postów:

Nie, wszyscy mają rodziny i dziewczyny w okolicznych wioskach.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Zielonoszary Cyprysik   6 stycznia 2019r. o 14:53

~~Zielonoszary Cyprysik

Postów:

cena cena w poczta kwiatowa w bolesławcu średnio o 60zł drożej za bukiet
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

NajlepszeDomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENAZuraw Klevet
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
Inne informacje z regionu
reklama MAXI BUSY!
Jarmark Garncarski w Nowogrodźcu (16-18.08.2019r.) - raport specjalny
Bolesławieckie Święto Ceramiki (14-18.08.2019r.) - raport specjalny
Dzień po święcie ceramików Dzień po święcie ceramików

W niedzielę setki ludzi w rynku a w poniedziałek pusto, cicho i zamknięte budki.