ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4305, 18 sierpnia 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony10 stycznia 2019r. godz. 14:55, odsłon: 2522, Zlecony tekst
Parawany plażowe – jak je można wykorzystać na 3 sposoby
O parawanach plażowych krążą legendy, a kabarety co roku wykorzystują ten polski fenomen do tworzenia różnych żartów.
Bolesławiec - Informacje: Parawany plażowe – jak je można wykorzystać na 3 sposoby Parawany plażowe – jak je można wykorzystać na 3 sposoby (fot. )

O parawanach plażowych krążą legendy, a kabarety co roku wykorzystują ten polski fenomen do tworzenia różnych żartów. Z drugiej strony ten atrakcyjny nośnik reklamowy staje się również ciekawym narzędziem do promocji mniej lub bardziej znanych marek. Zobacz, dlaczego parawany plażowe są wykorzystywane przez wiele różnych firm.

  1. Popularność parawanów plażowych
  2. Nośnik reklamy
  3. Estetyczne i trwałe

Popularność parawanów plażowych

Podobno to typowo polski zwyczaj, by na plażach odgradzać się od sąsiadów kolorowymi parawanami, a tym samym tworzyć własną przestrzeń, w którą nikt nie zagląda, do której nikt nie wejdzie. Efekt jest taki, że cała plaża jest gęsto usiana materiałowymi płachtami. Ten fenomen oczywiście doceniają firmy i parawany reklamowe coraz częściej pojawiają się w różnych przestrzeniach. Niezmiennie najpopularniejsze są parawany materiałowe, w które wszyte są drewniane kije. Cała konstrukcja jest lekka, wytrzymała i pozwala ustawić niemalże dowolny kształt, który będzie zaznaczać własną przestrzeń na plaży.

Nośnik reklamy

Poza tym że parawany chronią przed wiatrem oraz zapewniają minimalne poczucie intymności w publicznym miejscu a także wytyczają przestrzeń zabawy na przykład dla dzieci, to również są dla firm okazją do promocji. Nowoczesny nośnik reklamy jest bardzo chętnie wykorzystywany przez przedsiębiorców z różnych branż. Przede wszystkim parawany reklamowe to dość tani, ale widoczny element promocji konkretnej marki lub też produktu. Na pewno będzie przykuwać uwagę i założenia nie da się go nie zauważyć – nawet na zatłoczonej plaży. Najczęściej ten rodzaj reklamy wykorzystują firmy z branży kosmetycznej lub ubezpieczeniowej, ale teoretycznie na parawanie może pojawić się niemalże wszystko, ponieważ w skuteczny sposób łączy i estetykę, i duży zasięg promocji oraz skojarzenia z przyjemnie spędzanym czasem.

Estetyczne i trwałe

Parawany z sublimacją to najpopularniejsze i najtrwalsze propozycje dla wytrwałych plażowiczów. Przede wszystkim taka technika druku pozwala na wykonanie graficznie atrakcyjnych wzorów, a nawet naniesienie dużego zdjęcia albo atrakcyjnej grafiki w bardzo dobrej jakości wydruku. Warto pamiętać, że sublimację stosuje się tylko na parawanach poliestrowych. Poza tym że chętnie z takich propozycji korzystają plażowicze, to najczęściej spotkamy się z tego typu techniką nadruku na banerach informujących o wydarzeniach sportowych, kulturalnych czy też przy stoiskach reklamowych. Dzięki temu szczególnie w miejscowościach turystycznych mamy do czynienia z nowoczesnymi materiałami promocyjnymi, które są wykonane w najwyższej jakości wydruku.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


AutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENAZuraw KlevetNajlepszeDomoExpert
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama MAXI BUSY!
Jarmark Garncarski w Nowogrodźcu (16-18.08.2019r.) - raport specjalny
Bolesławieckie Święto Ceramiki (14-18.08.2019r.) - raport specjalny
Pobiegli z filiżankami Pobiegli z filiżankami

Rywalizowali o najlepszy czas