ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4305, 18 sierpnia 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Promedica zaprasza
reklama UPC zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

14 stycznia 2019r. godz. 12:06, odsłon: 2531, Bolec.info
Trzech nietrzeźwych zatrzymanych
Jazdę jednemu z mężczyzn udaremnił inny kierowca i powiadomił Policję
Bolesławiec - Informacje: Trzech nietrzeźwych zatrzymanych Kontrola - badanie alkomatem (fot. KPP Bolesławiec)

W ciągu kilku godzin zatrzymanych zostało 3 nietrzeźwych kierowców. Postawą godną naśladowania wykazał się mieszkaniec gminy Bolesławiec, który na sklepowym parkingu zabrał kluczyki nietrzeźwemu kierowcy i wezwał policyjny patrol.

W minioną sobotę, tj. 12 stycznia na terenie powiatu bolesławieckiego doszło do zatrzymania 3 mężczyzn, którzy kierowali samochodami będąc w stanie nietrzeźwości. Każdy z nich miał ok. 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Pierwszy kierowca został zatrzymany przez policjantów bolesławieckiej drogówki przed godz. 7.00 w Bolesławcu. Podczas kontroli 44-latka okazało się, że wsiadając po alkoholu za kierownicę mężczyzna popełnił 2 przestępstwa, obowiązuje go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Do kolejnego zatrzymania doszło na parkingu sklepowym. Około godz. 11.00 mieszkaniec gminy Bolesławiec zauważył pijanego kierowcę i natychmiast podjął działania, aby udaremnić mu dalszą jazdę. Po zabraniu kluczyków wezwał na miejsce policyjny patrol, który ustalił że nietrzeźwy kierowca to 50-letni mieszkaniec Bolesławca.

Trzeci kierowca został zatrzymany po godz. 15.00 na terenie gminy Gromadka. Badanie stanu trzeźwości 41-latka potwierdziło podejrzenia mundurowych, że kierował on pomimo wcześniej spożytego alkoholu.

Zatrzymani odpowiedzą za kierowanie w stanie nietrzeźwości, za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Natomiast 44 –latkowi za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


Zuraw KlevetNajlepszeDomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENA
reklama STOL-ART zaprasza
Inne informacje z regionu
reklama UPC zaprasza
Jarmark Garncarski w Nowogrodźcu (16-18.08.2019r.) - raport specjalny
Bolesławieckie Święto Ceramiki (14-18.08.2019r.) - raport specjalny
Pobiegli z filiżankami Pobiegli z filiżankami

Rywalizowali o najlepszy czas