ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4157, 23 marca 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Efekt-Okna zaprasza
reklama KOMFORT zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

11 marca 2019r. godz. 11:15, odsłon: 2511, KPP w Bolesławcu/Bolec.info
Chronił kolegę, nie zatrzymał się do kontroli
Grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności
Bolesławiec - Informacje: Chronił kolegę, nie zatrzymał się do kontroli Policja (fot. Bolec.Info)

Mężczyzna, który nie zatrzymał się do kontroli i uciekał przed policjantami usłyszał zarzuty. Podejrzany tłumaczył, że z troski o wolność kolegi uciekał przed policyjnym patrolem, teraz jemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu ustalili mężczyznę, który w lutym nie zatrzymał się do kontroli i uciekał przed patrolem. W wyniku działań pościgowych kierowca nie mogąc już jechać samochodem uciekł na pieszo pozostawiając w samochodzie kolegę. Pasażer został zatrzymany przez policjantów ponieważ był osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności. Dodatkowo w samochodzie policjanci zabezpieczyli środki odurzające.

Kierowcy nic nie dało ukrywanie się przed funkcjonariuszami ponieważ prowadząc szereg działań i sprawdzeń bolesławieccy policjanci ustalili jego obecne miejsce pobytu.

Przy współpracy z policjantami z województwa lubuskiego 23-letni mieszkaniec powiatu żarskiego został zatrzymany. Sprawca przyznał się do zarzucanych mu czynów oraz wyjaśnił przyczyny swojego zachowania. Uciekał bo wiedział, że jego pasażer ma do odbycia karę pozbawienia wolności i nie chciał aby kolega trafił do więzienia. Zatrzymany był już wcześniej karany.

Podejrzany odpowie za niezatrzymanie się do kontroli i posiadanie środków odurzających, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


CasusMORENAZuraw KlevetKlekusiowoDomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazję
reklama Efekt-Okna zaprasza
Inne informacje z regionu
reklama KOMFORT zaprasza
Prezydent RP Andrzej Duda w Bolesławcu
Prezydent wyjechał z Bolesławca Prezydent wyjechał z Bolesławca

Zakończyła się wizyta Prezydenta Andrzeja Dudy w mieście ceramiki.