ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4157, 23 marca 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
reklama Mrowka zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Wideo14 marca 2019r. godz. 11:04, odsłon: 4410, KPP w Bolesławcu/Bolec.info
Chciał ukraść bankomat, miał broń
39-latek na razie dostał areszt na 3 miesiące, grozi mu jednak do 10 lat za kratkami, miał przy sobie broń i narkotyki.
Bolesławiec - Informacje: Chciał ukraść bankomat, miał broń Zatrzymany złodziej bankomatu (fot. KPP w Bolesławcu)

Bolesławieccy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę usiłowania kradzieży z włamaniem do bankomatu. Podejrzany usłyszał łącznie 5 zarzutów. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd wobec zatrzymanego zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie kradzieży z włamaniem do bankomatu oraz cztery inne przestępstwa. W nocy z 10 na 11 marca br. w centrum Bolesławca miało miejsce usiłowanie kradzieży z włamaniem do bankomatu. Kiedy na miejsce przestępstwa nadjechał patrol policyjny, sprawcy zaczęli uciekać dwoma pojazdami. Jednym z nich był ciągnik rolniczy, który w trakcie jazdy uderzył w budynek, a jego kierowca kontynuował ucieczkę na pieszo. W wyniku pościgu mężczyzna został zatrzymany.

Po zatrzymaniu mężczyzny policjanci zabezpieczyli broń oraz środki odurzające w postaci amfetaminy. W wyniku dalszych czynności mundurowi ustalili, że traktor użyty do popełnienia przestępstwa, został skradziony kilka dni wcześniej na terenie powiatu polkowickiego. Odzyskany pojazd został już przekazany właścicielowi.

39-letni mieszkaniec powiatu bolesławieckiego usłyszał 5 zarzutów. Mężczyzna odpowie za usiłowanie kradzieży z włamaniem, posiadanie broni i środków odurzających, paserstwo pojazdu pochodzącego z przestępstwa oraz ucieczkę przed policjantami. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd wobec zatrzymanego zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Burozielona Kalina   14 marca 2019r. o 19:43

~Burozielona Kalina

Postów:

Dostanie ze 3lata, po połowie kary wyjdzie warunkowo, ale co nakradł to już mu zostanie. Założę się, że bankomat w Nowogrodźcu to również ci sami. Metoda działania podobna, najpierw kradzież ciągnika, a potem bankomat. I tu uwaga łup ponad 300tys. - odsiadka 1,5 roku... Czy ktoś z was tyler zarabia w tak krótkim czasie. Bycie złodziejem jednak popłaca
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Ołowianoniebieska Czarnuszka   15 marca 2019r. o 0:55

~~Ołowianoniebieska Czarnuszka

Postów:

powinien przykładnie zostać ukarany zważywszy ze w regionie były większe włamania kradzieże sprawców lub sprawce nie ustalono dodatkowo powinien miedz dołożone tak zwane krycie kolegów , za każdego kolegę np. 3latka i niech sobie kryje i siedzi za nich
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

MORENAZuraw KlevetKlekusiowoDomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasus
reklama Promedica zaprasza
Inne informacje z regionu
reklama Mrowka zaprasza
Prezydent RP Andrzej Duda w Bolesławcu
Prezydent wyjechał z Bolesławca Prezydent wyjechał z Bolesławca

Zakończyła się wizyta Prezydenta Andrzeja Dudy w mieście ceramiki.