ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4185, 20 kwietnia 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Mrowka zaprasza
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

BolecSzort20 marca 2019r. godz. 19:36, odsłon: 1448, KPP Bolesławiec/Bolec.Info
Policjanci odzyskali skradzione mienie
Zatrzymany usłyszał łącznie siedem zarzutów.
Bolesławiec - Informacje: Policjanci odzyskali skradzione mienie Zatrzymany (fot. KWP w Gorzowie Wlkp.)

Mundurowi zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamania do piwnic i złamanie sądowego zakazu kierowania pojazdem. W wyniku szeregu przeszukań policjanci odzyskali mienie o wartości blisko 10 tys. złotych. Zatrzymanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu w wyniku działań operacyjnych ustalili i zatrzymali podejrzanego o dwa włamania do piwnic.

Do obu przestępstw doszło na terenie Bolesławca. Z informacji jakie zebrali policjanci wynikało, że do pierwszego zdarzenia doszło na początku marca br. i łupem złodzieja padły wówczas elektronarzędzia oraz sprzęt wędkarski.

Drugie zgłoszenie funkcjonariusze otrzymali w drugiej połowie marca br. - pokrzywdzona zawiadomiła o włamaniu do piwnicy i kradzieży m.in. kijów golfowych.

Intensywne działania policjantów dały bardzo szybko efekt w postaci zatrzymania podejrzanego w tej sprawie 34-latka i odzyskania utraconych rzeczy. Na dodatek mężczyzna został zatrzymany w chwili, gdy jadąc samochodem złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. W jego aucie funkcjonariusze znaleźli rzeczy pochodzące z włamania - m.in. sprzęt wędkarki i kije golfowe.

Po przeszukaniu pomieszczeń zajmowanych przez 34-latka policjanci zabezpieczyli kolejne przedmioty utracone w wyniku przestępstw. Obecnie wyjaśniane jest pochodzenie części zabezpieczonych przedmiotów.

Bolesławieccy policjanci odzyskali mienie o łącznej wartości blisko 10 tysięcy złotych.  Zabezpieczone kije golfowe, sprzęt wędkarski i elektronarzędzia mundurowi przekażą właścicielom.

Zatrzymany usłyszał łącznie siedem zarzutów. 34-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


MORENAZuraw KlevetKlekusiowoDomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasus
reklama Praca
Inne informacje z regionu
reklama Zamek Kliczków zaprasza!