ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4246, 20 czerwca 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Efekt-Okna zaprasza
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

BolecSzort21 maja 2019r. godz. 22:42, odsłon: 2156, KPP Bolesławiec/Bolec.Info
Chcieli zamienić koła na kamienie
Przyjechali na kradzież kół z kamieniami w bagażniku, zostali zatrzymani na gorącym uczynku
Bolesławiec - Informacje: Chcieli zamienić koła na kamienie Kamienie (fot. KPP Bolesławiec)

Policjanci z Nowogrodźca zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy próbowali ukraść koła z samochodu osobowego. Jako zamiennik chcieli zostawić właścicielowi w miejscu brakujących kół kamienie. Dodatkowo w samochodzie podejrzanych policjanci znaleźli narkotyki. Zatrzymanym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Nowogrodźcu zatrzymali dwie osoby podejrzane o usiłowanie kradzieży. Zatrzymani to mieszkańcy Zgorzelca w wieku 30 i 27 lat.

Sprawcy chcieli wykorzystać fakt, że kierowca ciężarówki wyjechał w trasę pozostawiając prywatny samochód na parkingu przy swojej firmie.

Podejrzani kradzież zaplanowali szczegółowo. W bagażniku mieli przygotowane kamienie, które chcieli pozostawić w miejscu skradzionych kół.

Dodatkowo funkcjonariusze udowodnili 30-latkowi popełnienie podobnego przestępstwa kilka dni wcześniej na tym samym parkingu. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży kół oraz posiadania środków odurzających, które w postaci metamfetaminy mundurowi znaleźli w trakcie przeszukania samochodu, którym mężczyźni przyjechali na miejsce przestępstwa.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


MRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENAZuraw KlevetDomoExpertAutogaz
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamt