ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4252, 26 czerwca 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamt
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony12 czerwca 2019r. godz. 08:55, odsłon: 1291, Laboratorium Kreatywności
Półkolonie w Laboratorium Kreatywności
Pięć turnusów pasjonujących półkolonii dla wszystkich dzieci
Bolesławiec - Informacje: Półkolonie w Laboratorium Kreatywności Laboratorium Kreatywności (fot. Laboratorium Kreatywności)

Często zapominamy o podtrzymywaniu zamiłowania naszych dzieci do zdobywania wiedzy w okresie wakacyjnym. Ale jak długo można grać na komputerze, czy wpatrywać się w telewizor? Nie zapominajmy, że dzieci mogą się świetnie bawić podczas zadawania pytań, rozwiązywania zadań logicznych i eksperymentowania z liczbami i nie tylko... Mózg dziecka najlepiej funkcjonuje, gdy może się bawić i uczyć jednocześnie, a motywacja i zabawa w grupie doskonale stymuluje rozwój i pracę mózgu. Dlatego także w tym roku, Laboratorium Kreatywności organizuje dla wszystkich dzieci półkolonie letnie - łącznie 5 turnusów:

I turnus- 01.07- 05.07.2019r.

II turnus-08.07-12.07.2019r.

III turnus-15.07-19.07.2019r.

IV turnus-22.07-26.07.2019r.

V turnus-19.08-23.08.2019r.

W ofercie naszych półkolonii znajdziecie dla swych pociech fascynujące tematyczne zajęcia ze świata robotyki: programowania i projektowania gier oraz samych robotów . Natomiast dzieci, by nie pozostawać nazbyt długo w świecie wirtualnym będą eksperymentować, poznając zjawiska zachodzące w przyrodzie. Będą także tworzyć indywidualnie własne rozwiązania problemów, rozwijając swą kreatywność. Każda osoba będzie uczestniczyła w zajęciach plastycznych i sportowych. Do południa będą to zajęcia w Laboratorium Kreatywności , zajęcia z Młodego Programisty, Młodego Grafika, Młodego Laboranta. Po południu zajęcia sportowo-rekreacyjne w różnych miejscach.

Dodatkowo nie zapomnimy o rozwoju umiejętności sprawnościowo- zwinnościowych, połączonym z ruchem na świeżym powietrzu. Pobyt dzieci na obiektach: Leśny Potok, stadion lekkoatletyczny, Orka, Termy pod okiem trenerów i instruktorów sportu zagwarantują harmonijny rozwój.

Przewidziana jest w programie jednodniowa wycieczka do Parku Linowego w połowie  każdego turnusu, połączona z ogniskiem i grami rekreacyjnymi.

Dodatkowe atuty naszych półkolonii:

- sprawdzone, smaczne posiłki cateringowe + pyszne naleśniki,
- małe grupy dopasowane wiekowo
- zajęcia tematyczne,


Nie czekaj na ostatnią chwilę, zapisz dziecko już dziś!

Czas trwania półkolonii 5 dni roboczych od poniedziałku do piątku 8.00 - 16.00.

 

Zapisów dokonać można telefonicznie 577333562

lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie www.laboratoriumkreatywnosci.com

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


Zuraw KlevetDomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENA
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy