ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4273, 17 lipca 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamt
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

12 lipca 2019r. godz. 19:00, odsłon: 265, Grupa FLPR
Dolnoślązaczka finalistką Miss Polonia 2019
Marcelina Urbańska wśród 20 finalistek o tytuł najpiękniejszej Polki

Na jubileuszowy półfinał 90-lecia konkursu Miss Polonia w Łodzi zaproszone zostały laureatki konkursów regionalnych, oraz kandydatki z castingu open. 80 dziewcząt musiało zaprezentować się w stroju codziennym oraz kąpielowym. Każda z nich przeszła też przez indywidualną rozmowę z jurorami. Po wielogodzinnym castingu, w końcu poznaliśmy 20 finalistek, które w grudniu rywalizować będą o tytuł najpiękniejszej Polki. Wśród nich znalazła się Marcelina Urbańska, reprezentantka województwa Dolnośląskiego. 

Marcelina Urbańska ma 19 lat i pochodzi z Oleśnicy. Jest studentką pierwszego roku na Politechnice Wrocławskiej. Studiuje na kierunku Mechanical Engineering w języku angielskim. Lubi aktywnie spędzać czas i jest miłośniczką dobrego ale zdrowego jedzenia. Dodatkowo interesuje się szkicowaniem, modelingiem oraz poznawaniem nowych kultur i języków. W konkursie Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019 Marcelina otrzymała tytuł II Vice Miss i już niedługo będzie dumnie reprezentować swój region podczas ogólnopolskiej edycji konkursu. 

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


Zuraw KlevetDomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENA
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy