ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4308, 21 sierpnia 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Hotel Garden zaprasza
reklama MAXI BUSY!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tylko na Bolcu23 lipca 2019r. godz. 11:59, odsłon: 1968, KPP Bolesławiec/Bolec.Info
Święto Policji
Bolesławieccy policjanci na dolnośląskich obchodach Święta Policji
Bolesławiec - Informacje: Święto Policji Święto Policji Dolny Ślask (fot. Policja)

We Wrocławiu odbyły się uroczystości związane z obchodami Święta Policji, w których udział wzięli Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Elżbieta Witek oraz Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk. W towarzyszącym festynie skierowanym do mieszkańców i dzieci przebywających na wakacyjnym odpoczynku udział wzięli mundurowi z Bolesławca promując bezpieczeństwo oraz nasz region.

Wojewódzkie Święto Policji miało bardzo uroczysty charakter. Na pl. Wolności we Wrocławiu oprócz uroczystego apelu, mieszkańcy mieli możliwość obejrzeć m.in.: występy policyjnej orkiestry, sprzętu Policji i innych służb. Starsi i młodsi mogli również poznać ciekawe rzeczy dotyczące pracy Policji.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej policji w Bolesławcu na swoim stanowisku przygotowali różne atrakcje związane z bezpieczeństwem dla  najmłodszych oraz publikacje pokazujące piękno naszego regionu.

Osoby odwiedzające na namiot profilaktyczny miały okazję obejrzeć to co kojarzy się z Bolesławcem czyli ceramikę. Ogromny zainteresowaniem cieszyły się elementy odblaskowe, informatory oraz smycze z charakterystycznym wzorem stempelkowym.

W związku z obchodami 100 rocznicy powstania Policji Państwowej podczas uroczystości 208 dolnośląskich funkcjonariuszy zostało odznaczonych medalami za Długoletnią Służbę i Odznakami Zasłużony Policjant, w tym trzech bolesławieckich policjantów.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


AutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENAZuraw KlevetNajlepszeDomoExpert
reklama UPC zaprasza
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy
Jarmark Garncarski w Nowogrodźcu (16-18.08.2019r.) - raport specjalny
Bolesławieckie Święto Ceramiki (14-18.08.2019r.) - raport specjalny
Dzień po święcie ceramików Dzień po święcie ceramików

W niedzielę setki ludzi w rynku a w poniedziałek pusto, cicho i zamknięte budki.