ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4306, 19 sierpnia 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
reklama Promedica zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony2 sierpnia 2019r. godz. 08:10, odsłon: 1180, Zlecony tekst
Marzymy o lepszym życiu…
Wszyscy ludzie marzą o tym, żeby w pewnym momencie swojego życia żyć na wysokim poziomie, w wygodzie i luksusie.
Bolesławiec - Informacje: Marzymy o lepszym życiu… Marzymy o lepszym życiu… (fot. )

Jedni chcą kupić własny dom lub mieszkanie, inni marzą by posiadać wygodny i komfortowy samochód czy wyjechać na wspaniałe wczasy za granicę. Niestety nie wszyscy mogą pozwolić sobie na zakup własnych czterech kątów z najróżniejszych powodów. Niektórzy z powodu bieżących wydatków nie są w stanie odłożyć sobie odpowiedniej ilości pieniędzy, na jednorazowy duży zakup, inni z kolei pozwalają wziąć górę swojej pesymistycznej naturze, martwiąc się bez przerwy “co będzie jutro?” i odkładając przyjemności na drugi plan. Trzeba jednak wiedzieć, że większość przyjemności życia jest w zasięgu ręki, a pomoc dobrego doradcy finansowego i kalkulator zdolności kredytowej mogą otworzyć szereg perspektyw.

Czym tak naprawdę jest kredyt?

Mowa tutaj o kredycie, który pozwala wielu osobom zrealizować wieloletnie marzenia, takie jak zakup własnego domu lub mieszkania, czy wyjazd na egzotyczne wczasy. Kredyt to udzielana na konkretnych warunkach umowa między bankiem, a klientem, w mocy której bank realizuje całą płatność za konkretny produkt, a klient zobowiązuje się do spłaty tej płatności w ratach. Wiele osób słysząc hasło “kredyt” myśli wyłącznie o wielkich liczbach, rzędu kilkuset tysięcy złotych wziętych pod zastaw lub z zamiarem zakupu domu. Prawda jest zgoła inna, ponieważ kredytem również może być umowa podpisana na kwotę dziesięciu czy dwudziestu tysięcy złotych. Aby jednak dowiedzieć się, czy i jak kwalifikujemy się na dostanie kredytu potrzebne jest zweryfikowanie zdolności. Można to w pierwszej fazie wykonać wykorzystując kalkulator zdolności kredytowej.

Kalkulator pomoże zdecydować

Kalkulator zdolności kredytowej jest prostym symulatorem, który na podstawie wprowadzonych danych, czyli między innymi wieku kredytobiorcy, ilości zarobków i zobowiązań finansowych, ilości osób na utrzymaniu, czy czasu, jaki potencjalny kredytobiorca chce poświęcić na spłatę zadłużenia wylicza, czy i na ile dana osoba może sobie pozwolić. W niektórych przypadkach zdolność kredytowa jest dość niska i bank jest w stanie zaoferować potencjalnemu kredytobiorcy zaledwie kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy złotych, inne przypadki zaś kwalifikują się do wzięcia kredytu nawet na kilkaset tysięcy. Weryfikacja swoich możliwości na przykład w internetowym kalkulatorze jest bezpłatna i zwykle pozwala skierować zainteresowanego na konkretne oferty banków. Późniejsze kwestie formalne z kolei ustalane są już bezpośrednio z bankami.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


Lombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENAZuraw KlevetNajlepszeDomoExpertAutogazMRparts
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama STOL-ART zaprasza
Jarmark Garncarski w Nowogrodźcu (16-18.08.2019r.) - raport specjalny
Bolesławieckie Święto Ceramiki (14-18.08.2019r.) - raport specjalny
MDK na BŚC MDK na BŚC

Mały Bolesławiec oraz Iniemamocne 4 - zespoły z MDK wystąpiły podczas Bolesławieckiego Święta Ceramiki.