ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4339, 21 września 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony7 sierpnia 2019r. godz. 08:51, odsłon: 571, Zlecony tekst
Jak zaprojektować koszulkę z własnym nadrukiem?
Koszulka z własnym nadrukiem to nie tylko ciekawy i oryginalny pomysł na prezent.
Bolesławiec - Informacje: Jak zaprojektować koszulkę z własnym nadrukiem? Jak zaprojektować koszulkę z własnym nadrukiem? (fot. )

Koszulka z własnym nadrukiem to nie tylko ciekawy i oryginalny pomysł na prezent, ale także częsta praktyka w firmie, gdy zależy nam na promowaniu naszej marki. Wykonanie prostej grafiki nie jest skomplikowane, choć do bardziej wysublimowanych projektów warto zatrudnić grafika. Jeżeli chcemy tego uniknąć, możemy także skorzystać z opcji projektowania koszulek online. Jak to zrobić? Na co zwrócić uwagę przy "dopinaniu" projektu na ostatni guzik? Czy wykorzystanie generatora koszulek jest kosztowne?

1. Możesz zlecić pracę grafikowi...

2. ...lub wykonać ją samodzielnie

3. Dlaczego warto korzystać z generatorów koszulek?

Możesz zlecić pracę grafikowi...

Jest to opcja szczególnie polecana w sytuacji, gdy musimy wykonać większą ilość koszulek, np. dla całego zespołu w firmie. Podejmując współpracę z grafikiem mamy pewność, że wzór zostanie przygotowany dobrze i rzetelnie, a także że nie zostaniemy sami z procesem realizacji druku. Większe firmy zwykle mają budżet przeznaczony na takie materiały promujące markę, jednak nawet jeżeli planujemy wykonać to z własnych pieniędzy, nie musimy martwić się o bardzo duże koszty. Wszystko zależy od jakości samych koszulek, jak i rodzaju druku, na jaki się zdecydujemy. Często także większe, sieciowe drukarnie są w stanie wykonać daną usługę taniej, niż ich małe odpowiedniki.

...lub wykonać ją samodzielnie

Jeżeli chcemy zrobić jedną lub kilka koszulek ze śmiesznym czy po prostu ciekawym wzorem, możemy wykonać wszystko samodzielnie. Projektowanie koszulek nie jest takie trudne, jeżeli znamy choć jeden podstawowy program do grafiki, z pewnością sobie poradzimy. Z kolei wybierając dobrej jakości generator koszulek jesteśmy w stanie przygotować ładne i atrakcyjne wzory w zaledwie kilka chwil, a także wydrukować je na dobrej jakości koszulce, dzięki czemu mamy pewność, że będzie ona trwała, a nadruk nie spierze się zbyt szybko.

Dlaczego warto korzystać z generatorów koszulek?

Projektowanie koszulek online pozwala nam oszczędzić czas, a także wykonać wszystkie czynności - zarówno nadruk, jego umiejscowienie, jak i zlecenie druku i opłatę - w jednym miejscu. Dzięki temu nie musimy oddzielnie szukać twórcy grafiki, oddzielnie drukarza i oddzielnie kuriera, który dostarczy nam gotowy produkt, a wszystkie te sprawy załatwiamy kilkoma kliknięciami. Oszczędza to nie tylko nasz czas, ale także i pieniądze. Ryzyko, że ktoś coś źle zrozumie lub wykona również zostaje zminimalizowane, ponieważ jedna firma obsługuje nasze zamówienie w całości.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


AutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENAZuraw KlevetNajlepszeProfiDomoExpert
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy
Jarmark Garncarski w Nowogrodźcu (16-18.08.2019r.) - raport specjalny
Bolesławieckie Święto Ceramiki (14-18.08.2019r.) - raport specjalny
Dzień po święcie ceramików Dzień po święcie ceramików

W niedzielę setki ludzi w rynku a w poniedziałek pusto, cicho i zamknięte budki.