ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4338, 20 września 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama UPC zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony22 sierpnia 2019r. godz. 07:24, odsłon: 230, Zlecony tekst
Szeregówki Wrocław
Cena, jaką warto zapłacić za mieszkanie szeregowe w Stolicy Dolnego Śląska
Bolesławiec - Informacje: Szeregówki Wrocław Szeregówki Wrocław - cena, jaką warto zapłacić za mieszkanie szeregowe w Stolicy Dolnego Śląska (fot. )

Istotnym elementem jest nie tylko to, jaką cenę ktoś może zapłacić za mieszkanie szeregowe we Wrocławiu. Tak naprawdę należy zestawić ze sobą kilka istotnych elementów. Poza atrakcyjną ceną, nie można nie wspomnieć o takich aspektach jak chociażby lokalizacja danego obiektu, jak jego usytuowanie, jak wyposażenie, zastosowane w jego budowie technologie. Te wszystkie aspekty w bardzo dużym stopniu wpływają, a wręcz rzutują na komfort mieszkania w danym miejscu. Tym samym sama cena mimo swojej istoty, jest tylko jednym z kilku ważnych elementów. Dla klienta bardzo ważne jest to, aby były to nowoczesne i funkcjonalne domy. Wrocław jest pod tym względem miastem, które spełnia wysokie wymagania potencjalnych nabywców.

Szeregówki godne zauważenia

Oczywiście różnych nowoczesnych osiedli mieszkaniowych w poszczególnych dzielnicach Wrocławia jest bardzo wiele. Na granicy dzielnic Brochów oraz Jagodno przy ulicy Sygnałowej tworzona jest inwestycja domków szeregowych, które budzą bardzo duże zainteresowanie. Te obiekty to nie tylko nowoczesność w każdym calu, ale ponadto również bardzo dogodne położenie. Tym samym mówiąc o tejże inwestycji, należy wskazać na bardzo wymierne korzyści związane z jej zakupem. Oczywiście i cena gra tu swoją rolę, aczkolwiek lokale mieszkaniowe firmowane przez podmiot o nazwie Scandi Home znajdują się w bardzo przystępnej cenie. Niewątpliwie istotnym elementem jest fakt, iż są to całkiem nowe szeregówki. Wrocław proponuje tutaj coś niezwykłego, odrębnego od innych obiektów.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja owych obiektów cechuje się kilkoma znaczącymi elementami. Mowa jest między innymi o:

  • dogodnym połączeniu z centrum Wrocławia - zaledwie 5 km.
  • istotnej inwestycji drogowej - przebudowie ulicy Buforowej - co jeszcze bardziej skróci czas dojazdu do centrum miasta,
  • sąsiedztwie parku Brochowskiego,
  • bliskości żłobków, przedszkoli, szkół czy też sklepów.

Biorąc pod uwagę wszystkie te aspekty, można stwierdzić, że owa inwestycja mieszkaniowa jest w stanie spełnić oczekiwania klientów. Bliskość centrum miasta i bardzo dobre z nim skomunikowanie to element, dzięki któremu nie trzeba martwić się o dojazd, o stanie w korkach i ewentualne spóźnienia do pracy. Poza tym również oznacza to bliskość różnych centrów handlowych, rozrywkowych i ważnych instytucji. Bliska odległość od szkół, przedszkoli oraz żłobków jest tutaj kluczowa. Wszakże ma to bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo najmłodszych, którzy do tych miejsc uczęszczają. Wreszcie nie można pominąć również obecności rozległego Parku Brochowskiego. To świetne miejsce do tego, aby móc przebywać na łonie dzikiej przyrody, aby móc uprawiać jakiś sport. Tym samym w kontekście lokalizacji Osiedla Scandi nie można mieć żadnych zastrzeżeń.

Szczegóły techniczne

Z punktu widzenia potencjalnego nabywcy lokalu mieszkaniowego, bardzo istotnym elementem staje się nie tylko jego lokalizacja, ale ponadto również trzeba wskazać na taki element, jakim jest wyposażenie oraz zastosowane w lokalach mieszkaniowych rozwiązania. Ogólnie rzecz ujmując należy podkreślić nowoczesność, innowacyjność rozwiązań, trwałość poszczególnych elementów. Trzeba jednakże równocześnie wskazać na coś konkretnego, a mianowicie na system o nazwie Scandi Smart. W tym systemie można wyróżnić takie elementy jak system bezzłączkowych instalacji, jak Technikę Ciepłego Montażu czy też różne inteligentne rozwiązania pozwalające swobodnie sterować różnymi funkcjami domu nawet z poziomu smarftona. Odnosząc się do Techniki Ciepłego Montażu, polega ona na zastosowaniu rozwiązań pozwalających wyeliminować wszelkie mostki cieplne, a tym samym znacząco oszczędzić koszty ogrzewania.

Firma Scandi Home to bardzo nowoczesny i wiarygodny deweloper. Wrocław to pole do popisu, aczkolwiek należy zauważyć, że współczesny człowiek często ucieka od centrum miasta, od zamieszkania w centrum miasta. Wielu ludzi poszukuje dogodnej lokalizacji do zamieszkania wpisując w wyszukiwarkach pojęcie szeregówki Wrocław. Cena to element, na który zwracają oni bardzo dużą uwagę, aczkolwiek w dobie, gdy istnieje dosyć duży dostęp do kredytów hipotecznych, ten aspekt nie jest najważniejszy, chociaż bardzo istotny. Warto przyjrzeć się ofercie Osiedla Scandi Home, która budzi na rynku sporego kalibru zainteresowanie, która jest jedną z bardziej nowoczesnych i odpowiadających oczekiwaniom potencjalnych klientów. Oczywiście nie jest to jedyna warta uwagi inwestycja mieszkaniowa Wrocławia, ale na pewno jedna z tych czołowych.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


CasusMORENAZuraw KlevetNajlepszeProfiDomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazję
reklama Mrowka zaprasza
Inne informacje z regionu
reklama Mrowka zaprasza
Jarmark Garncarski w Nowogrodźcu (16-18.08.2019r.) - raport specjalny
Bolesławieckie Święto Ceramiki (14-18.08.2019r.) - raport specjalny
Dzień po święcie ceramików Dzień po święcie ceramików

W niedzielę setki ludzi w rynku a w poniedziałek pusto, cicho i zamknięte budki.