ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4337, 19 września 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Praca w AMAZON
reklama Mrowka zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony6 września 2019r. godz. 09:09, odsłon: 802, OHP w Oleśnicy
Trwa nabór na rok szkolny 2019/2020!
Zapraszamy do uzupełnienia wykształcenia i zdobycia zawodu w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy!
Bolesławiec - Informacje: Trwa nabór na rok szkolny 2019/2020! Zapraszamy do uzupełnienia wykształcenia i zdobycia zawodu (fot. OHP w Oleśnicy)

Jeśli skończyłeś 15 rok życia, a nie ukończyłeś 18 lat, zapraszamy do uzupełnienia wykształcenia i zdobycia zawodu w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy!
Organizujemy naukę w klasach: VII i VIII szkoły podstawowej  I klasie branżowej szkoły zawodowej. Kształcimy w zawodach: kowal, fryzjer, kucharz, cukiernik, piekarz, ogrodnik i monter zabudowy. U nas z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Zapewniamy bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie,  a także całodobową opiekę wychowawców w internacie. Nasi uczestnicy to  pracownicy młodociani (otrzymują wynagrodzenie, ubezpieczenie w ZUS, urlop wypoczynkowy oraz zaliczenie stażu pracy). Posiadamy własne warsztaty szkoleniowe do odbywania zajęć praktycznych. Dysponujemy: siłownią, pracownią informatyczną, salą kinowo -widowiskową, strzelnicą.

Nie ma mowy o nudzie! U nas rozwiniesz swoje pasje na kołach zainteresowań, poznasz inne kultury na wymianach międzynarodowych i zwiedzisz Polskę na wycieczkach krajoznawczych. Nasza siedziba mieści się w Zamku Książęcym w Oleśnicy. Odwiedź naszą stronę i sprawdź ofertę rekrutacyjną!
Szczegółowe informacje o rekrutacji: www.ckiw-olesnica.ohp.pl lub pod numerem 71 314 20 12.                                             

www.dokariery.pl


SZUKASZ SZKOŁY NA NOWY ROK SZKOLNY?
Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy zaprasza osoby, które skończyły 15 rok życia, a nie ukończyły 18 lat do uzupełnienia wykształcenia i zdobycia zawodu.
Prowadzimy rekrutację do VII i VIII szkoły podstawowej oraz I klasy branżowej szkoły zawodowej. Kształcimy w zawodach: kowal, fryzjer, kucharz, cukiernik, piekarz, ogrodnik i monter zabudowy.

Zakwaterowanie i wyżywienie jest bezpłatne, zapewniamy całodobową opiekę w internacie. Za naukę na praktykach zawodowych uczniowie otrzymują wynagrodzenie, ubezpieczenie w ZUS, urlop wypoczynkowy oraz zaliczenie stażu pracy. Posiadamy własne warsztaty szkoleniowe do odbywania zajęć praktycznych. Dysponujemy: siłownią, pracownią informatyczną, salą kinowo-widowiskową, strzelnicą.

Nie ma mowy o nudzie! Nasi uczestnicy rozwijają  swoje pasje na kołach zainteresowań, poznają obce kultury na wymianach międzynarodowych i zwiedzają Polskę na wycieczkach krajoznawczych. Siedziba Centrum mieści się w Zamku Książęcym w Oleśnicy. Odwiedź naszą stronę i sprawdź ofertę rekrutacyjną!
Szczegółowe informacje o rekrutacji: www.ckiw-olesnica.ohp.pl lub pod numerem 71 314 20 12.    

www.dokariery.pl

 

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


DomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENAZuraw KlevetNajlepszeProfi
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Praca w AMAZON
Jarmark Garncarski w Nowogrodźcu (16-18.08.2019r.) - raport specjalny
Bolesławieckie Święto Ceramiki (14-18.08.2019r.) - raport specjalny
Dzień po święcie ceramików Dzień po święcie ceramików

W niedzielę setki ludzi w rynku a w poniedziałek pusto, cicho i zamknięte budki.