ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4362, 14 października 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

4 października 2019r. godz. 11:45, odsłon: 1658, Bolec.Info
Szpikolada trwa
Rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
Bolesławiec - Informacje: Szpikolada trwa Szpikolada w ZSOiZ w Bolesławcu (fot. Bernard Łętowski)

W piątek rozpoczęła się Szpikolada, autorskie przedsięwzięcie społeczności Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu utrzymane w charakterze charytatywno - edukacyjnym. Jest realizowane przez grupę nauczycieli i uczniów przy współpracy fundacji zajmujących się pozyskiwaniem dawców komórek macierzystych i szpiku. W trakcie przedsięwzięcia odbywa się rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego.
Szpikoladę połączono ze świętem szkoły, uroczystym apelem, powitaniem i pasowanie pierwszoklasistów oraz rozstrzygnięciem szkolnych konkursów. Program imprezy jest jednak znacznie bogatszy.

 Dziś od godziny w sali gimnastycznej szkoły przy ulicy Komuny Paryskiej trwa ejestracja potencjalnych Dawców Szpiku  a w sobotę już o godzinie 9 rozpocznie się rejestracja zawodników szóstego Biegu dla Szpiku. Start biegu, na terenie boiska ZSOiZ o godzinie 11.30. O tej samej godzinie w sali rozpocznie się otwarty trening z programem Ewy Chodakowskiej prowadzony przez  Aleksandra Wróbel - Ambasadorka Ewy Chodakowskiej.

Tak jak dziś, również w sobotę do godziny 13, w sali będzie trwała rejestracja potencjalnych Dawców Szpiku.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


MRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENAZuraw KlevetNajlepszeDomoExpertAutogaz
reklama Hotel Garden zaprasza
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy