ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4390, 11 listopada 2019r.
reklama
Ubezpieczenia OC i AC - najatrakcyjniejsze oferty tylko na mFind.pl!
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Mrowka zaprasza
reklama Mrowka zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

BolecSzort11 października 2019r. godz. 16:30, odsłon: 2243, KPP Bolesławiec/Bolec.Info
„SPEED” zatrzymała trzy prawa jazdy
Kierowcy pomimo dotkliwych konsekwencji nadal jeżdżą bardzo szybko w terenie zabudowanym
Bolesławiec - Informacje: „SPEED” zatrzymała trzy prawa jazdy Policja (fot. Bolec.Info)

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu działający w ramach grupy „SPEED” kontrolowali prędkość pojazdów poruszających się m.in. w terenie zabudowanym. Niestety, pomimo wielu informacji w mediach o zatrzymanych prawach jazdy i przypomnieniach o konsekwencjach zbyt szybkiej jazdy w terenie zabudowanym, kolejni kierowcy stracili prawo jazdy na 3 miesiące.

Jednego dnia  wciągu trzech godzin drogówka zatrzymała aż trzech kierowców. 25-letnia kobieta została zatrzymana w Brzeźniku jadąc z prędkością 105 km/h. Kolejnych dwóch kierowców zostało zatrzymanych w Nowogrodźcu, 44-latka jechała  z prędkością 101 km/h, natomiast 23-latek przekroczył dozwoloną o 54 km/h. Wszyscy kierowcy to mieszkańcy powiatu bolesławieckiego. Każdy z nich stracił prawo jazdy na 3 miesiące i został ukarany mandatami oraz punktami karnymi.

Policjanci przypominają, że jazda z dużą prędkością zawsze stanowi zagrożenie zarówno dla osób podróżujących pędzącym pojazdem, jak również dla innych uczestników ruchu drogowego. Prędkość to przecież kluczowy czynnik wpływający na ryzyko zaistnienia wypadków drogowych, ma ona także decydujące znaczenie dla rodzaju i rozmiaru doznanych obrażeń przez uczestników zdarzeń drogowych.

 

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


MRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENAZuraw KlevetNajlepszeAutogaz
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Zamek Kliczków zaprasza!