ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4398, 19 listopada 2019r.
reklama
Ubezpieczenia OC i AC - najatrakcyjniejsze oferty tylko na mFind.pl!
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony15 października 2019r. godz. 10:42, odsłon: 1754, Zlecony tekst
Inwestowanie w nieruchomości bez wkładu własnego?
Wiele osób zadaje sobie to pytanie: czy można inwestować w nieruchomości bez wkładu własnego?
Bolesławiec - Informacje: Inwestowanie w nieruchomości bez wkładu własnego? Inwestowanie w nieruchomości bez wkładu własnego? (fot. )

Takie rozterki mają przede wszystkim osoby, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w tej przestrzeni. Rzadko, który student czy człowiek prosto po studiach jest tym tzw. “rekinem biznesu”, jest milionerem, który może kupować kolejne mieszkanie, lokal użytkowy, od tak - jak bułki w sklepie. Co więcej banki z każdej strony “krzyczą i grożą”, że bez wkładu własnego otrzymanie kredytu hipotecznego jest niemożliwe. Może i tak, ale okazuje się, że dla chcącego nic trudnego. Przy odrobinie szczęścia, kreatywności, zmykałki do interesu każdy może zacząć inwestować - poradnik od specjalistów z https://domardevelopment.pl.

Inwestycje deweloperskie - od skromnego wynajmu po duży biznes

Nie musisz być milionerem, by zacząć inwestować w nieruchomości. Masz mieszkanie po babci? Zacznij je wynajmować, to już dobry start w branży. Osobę, która inwestuje bez dużego wkładu własnego nazywa się rentierem. Dużą popularnością cieszy się ostatnio “home - staging”, czyli cały szereg działań, które mają na celu zwiększenie atrakcyjności danego miejsca. Wbrew pozorom we wszystkie zmiany nie trzeba inwestować nie wiadomo jak dużej kwoty gotówki. Wystarczy pomysł, kreatywny zmysł i nawet ze starej nieruchomości można zrobić prawdziwą “perełkę”. Drobny, remont, naprawa - każdy skromny ruch we wspomnianym mieszkaniu po babci sprawia, że wartość nieruchomości od razu wzrasta.

(Kontakt do nas znajdziesz na https://domardevelopment.pl/kontakt/)

Home Staging - zaczaruj przestrzeń pod inwestycje

Inwestycje deweloperskie, inwestycje na rynku wtórnym? Nieistotne, która nas dotyczy. W obu przypadkach mała zmiana może wiele. Lekkie odświeżenie mieszkania, przemalowanie ścian dodanie małych akcesoriów, dodatków sprawią, że dom/mieszkanie będzie miało duszę. Kupiec znajdzie się bardzo szybko. Każdy bez względu na to czy kupuje czy wynajmuje pragnie się czuć ciepło i przytulnie w swoim zaciszu domowym. Rozpoczynając przygodę z home staging potrzeba odrobinę kreatywności. Przyda się też dobra znajomość branży. Warto przed szukaniem najemcy sprawdzić czego dziś wynajmujący/kupujący szukają i na co zwracają uwagę. Tutaj trzeba być trochę psychologiem, aby wczuć się w potrzeby drugiej strony.

Najpopularniejsze strategie inwestowania

Kiedy mówimy o strategiach inwestowania nie możemy zapomnieć o trzech najważniejszych. Zgromadzony kapitał można pomnażać, np. inwestując dalej.

Trzy najważniejsze strategie inwestowania to:

a) strategię zakupu w celu sprzedaży z zyskiem,

b) strategię zakupu w celu otrzymania zysku z dochodu pasywnego,

c) strategię kontroli, czyli zyskownego zarządzania nieruchomością.

Zanim zrobisz ten pierwszy krok i wejdziesz w świat inwestycji deweloperskich zastanów się dobrze, jaka forma inwestycji i gromadzenia kapitału będzie dla Ciebie najbardziej wygodna i odpowiednia. W początkowej fazie inwestowania w nieruchomości trzeba być naprawdę bardzo ostrożnym. Każdy ruch musi być przeanalizowany i przemyślany. Jeśli jednak pierwsze kroki w branży będą udane - inwestowanie w nieruchomości może stać się przygodą życia.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


Lombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENAZuraw KlevetNajlepszeAutogazMRparts
reklama Odprawy celne
Inne informacje z regionu
reklama