ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4397, 18 listopada 2019r.
reklama
Ubezpieczenia OC i AC - najatrakcyjniejsze oferty tylko na mFind.pl!
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Efekt-Okna zaprasza
reklama Hotel Garden zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

17 października 2019r. godz. 08:28, odsłon: 3788, KPP Bolesławiec
I po prawku
Przy ograniczeniu 50 km/h poruszał się z prędkością 111 km/h
Bolesławiec - Informacje: I po prawku Policja (fot. Bolec.Info)

Polak z brytyjskim prawem jazdy został zatrzymany w Tomisławiu gdzie przy ograniczeniu 50 km/h poruszał się z prędkością 111 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem i 10 punktami karnymi oraz  zatrzymano mu prawo jazdy.

Kierowcy lekceważąc przepisy ruchu drogowego muszą liczyć się z konsekwencjami szybkiej jazdy,  w tym możliwością utraty prawa jazdy na 3 miesiące. Bolesławieccy policjanci przypominają, że jazda z dużą prędkością zawsze stanowi zagrożenie zarówno dla osób podróżujących pędzącym pojazdem, jak również dla innych uczestników ruchu drogowego. Prędkość to przecież kluczowy czynnik wpływających na ryzyko zaistnienia wypadków drogowych, ma ona także decydujące znaczenie dla rodzaju i rozmiaru doznanych obrażeń przez uczestników zdarzeń drogowych.

Szczególnie jesienią, kiedy warunki pogodowe są zmienne, należy pamiętać aby prędkość dostosować do panujących warunków a nie tylko ograniczeń wynikających z oznakowania.  

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


Lombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENAZuraw KlevetNajlepszeAutogazMRparts
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy