ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4397, 18 listopada 2019r.
reklama
Ubezpieczenia OC i AC - najatrakcyjniejsze oferty tylko na mFind.pl!
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
reklama Odprawy celne
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

17 października 2019r. godz. 11:27, odsłon: 1494, Grupa FLPR
Miss Polonia 2020 poszukiwana!
Rusza casting do konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2020!
Bolesławiec - Informacje: Miss Polonia 2020 poszukiwana! Miss Polonia 2020 poszukiwana (fot. Grupa FLPR)

Posiadasz wdzięk, ciekawą urodę i wyjątkową osobowość? Uważasz, że to właśnie Ty zasługujesz na tytuł najpiękniejszej dolnoślązaczki? Już dziś zgłoś się do konkursu i zostań Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2020!

Kandydatka na miss - warunki zgłoszenia do konkursu

W konkursie mogą brać udział dziewczęta w wieku 18-25 lat, które są Polkami, pannami bezdzietnymi, nie posiadające widocznych tatuaży na ciele - są to wymogi wynikające z zapisów regulaminu. Co ważne, w wyborach mogą wziąć udział kandydatki o każdym typie figury, oraz wzroście - wymagane wymiary nie są w żaden sposób określone. Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wypełnić formularz na stronie http://misspoloniadolnegoslaska.com.pl/zostan-miss/

 

Jaka powinna być przyszła Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego?

W tym konkursie liczy się nie tylko uroda - aby zostać Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego kandydatka powinna posiadać wyjątkową osobowość oraz ciekawe zainteresowania. Ważne, aby chciała nieść pomoc innym, a tytuł Miss Polonia traktowała jako możliwość rozwoju i dotarcia do odbiorców z własnym przesłaniem. Podczas ostatniej edycji konkursu koronę Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego otrzymała Sara Pożarlik, która od tej pory dumnie reprezentuje swoje województwo podczas najważniejszych wydarzeń regionalnych oraz wspiera liczne akcje charytatywne.  

Konkurs Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego ponownie zorganizuje Grupa FLPR z Wrocławia. Jak mówi jej przedstawiciel, Paweł Zabilski “Zeszłoroczne castingi cieszyły się ogromnym powodzeniem. W sumie do konkursu zgłosiło się ponad sto dolnoślązaczek. W tym roku liczymy oczywiście na jeszcze większą frekwencję. Poszukujemy wyjątkowych kandydatek, które oczarują nas nie tylko swoim wyglądem ale przede wszystkim osobowością. Podczas ostatniej edycji wyborów finalistki nie tylko pozowały do zdjęć czy chodziły po wybiegach - aktywnie poznawały historię województwa, przechodziły test wiedzy oraz brały udział w szkoleniach i spotkaniach z inspirującymi postaciami.”  

 

Dlaczego warto się zgłosić? 

Konkurs Miss Polonia posiada ponad 90-letnią tradycję, a jego laureatki reprezentują nasz kraj podczas konkursów Miss World, Miss Universe i Miss Grand International. Dla wielu Polek wybory Miss Polonia były początkiem wspaniałej kariery. Idealnymi przykładami są: Aneta Kręglicka, Ewa Wachowicz, Rozalia Mancewicz, Paulina Krupińska i Agata Biernat. Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego reprezentuje swoje województwo podczas wydarzeń promujących region, wspiera charytatywne inicjatywy oraz ma szansę na udział w wyjątkowych projektach. Tytuł Miss otwiera wiele nowych drzwi i pomaga w realizacji ambitnych celów. 

 

Co dalej?

Castingi online to pierwszy etap wyborów Miss Polonia. Już na początku przyszłego roku przedstawiciele konkursu wyruszą na poszukiwania najpiękniejszej dolnoślązaczki do największych miast w województwie. Podczas castingów stacjonarnych będzie można wypełnić formularz przy pomocy Sary Pożarlik - obecnej Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego, wykonać zdjęcia próbne oraz zadać pytania organizatorom. Po zakończeniu castingów stacjonarnych oraz online wybrane kandydatki wezmą udział w oficjalnym półfinale. 20 wybranych przez jury finalistek spotka się ponownie podczas 4-dniowego zgrupowania, które tak jak w zeszłym roku zakończy Wielki Bal Charytatywny. Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2020 zostanie wybrana podczas Gali Finałowej w czerwcu przyszłego roku.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


AutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENAZuraw KlevetNajlepsze
reklama
Inne informacje z regionu
reklama Efekt-Okna zaprasza