ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4392, 13 listopada 2019r.
reklama
Ubezpieczenia OC i AC - najatrakcyjniejsze oferty tylko na mFind.pl!
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Mrowka zaprasza
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony5 listopada 2019r. godz. 22:55, odsłon: 502, Zlecony tekst
Najlepsze obozy żeglarskie na Mazurach!
Jak mądrze zorganizować wakacje dziecku?
Bolesławiec - Informacje: Najlepsze obozy żeglarskie na Mazurach! Najlepsze obozy żeglarskie na Mazurach! (fot. )

Wakacje to czas wyczekiwany z niecierpliwością przez wszystkie dzieci. Dlaczego? Oznacza on bowiem dwa miesiące wolnego czasu, który można spędzić na zabawach, rozrywkach, beztrosce; dwa miesiące, podczas których nie trzeba wstawać wcześnie rano, by zdążyć na lekcje czy martwić się ogromną ilością zadań domowych. Nie ma się więc co dziwić, że wakacje to ulubiony czas w roku wszystkich dzieciaków.

Również każdy dorosły z nostalgią wspomina czasy, kiedy jego także dotyczył ten przywilej. Kiedy jest się dzieckiem, nie ma się żadnych wątpliwości dotyczących tego czasu. Co innego jednak, kiedy jest się już rodzicem - wtedy należy odpowiedzieć sobie na pytanie, jak zorganizować dziecku wakacje? J

Jak pomóc swojemu maluchowi przeżyć te dwa miesiące tak, by były niezapomniane, a także pełne wartościowych, pouczających przeżyć? Nie jest to łatwe i wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, z którą rodzice bardzo często sobie nie radzą. Decydują się między innymi na urlop, by choć część tego czasu spędzić ze swoją pociechą.

Wyjazdy małe i duże

Innym rozwiązaniem jest wysłanie dziecka na specjalnie zorganizowany wyjazd. Obozy żeglarskie, sportowe, językowe - możliwości jest mnóstwo, dzięki czemu każdy rodzic jest w stanie znaleźć coś, co trafi w gusta jego dziecka. Każdy maluch ma oczywiście pewne preferencje i wie, czy lubi - przykładowo - grać w piłkę nożną lub pływać, czy wręcz przeciwnie.

Dlatego też obozy powinny być przez rodziców wybierane po uprzedniej rozmowie z dzieckiem, które powinno mieć szansę jasno wyrazić, czego oczekuje od takiego wyjazdu. Z drugiej strony można również wysłać malucha na wyjazd związany z aktywnością, której nigdy nie praktykował, by pozwolić mu się sprawdzić, spróbować czegoś zupełnie nowego.

Najpierw należy się jednak skontaktować z jednostką organizującą to przedsięwzięcie. Niejednokrotnie bowiem organizatorzy zapraszający choćby na obozy żeglarskie wyraźnie podkreślają, że dziecko chcące wziąć w nich udział musi bardzo dobrze umieć pływać i posiadać choć minimalne doświadczenie w zakresie żeglarstwa.

Najlepsze obozy żeglarskie

Gdzie w Polsce organizowane są najlepsze obozy żeglarskie dla dzieci? Na Mazurach, rzecz jasna. Dzieje się tak z kilku przyczyn. Po pierwsze - niesamowicie sprzyjające okoliczności przyrody. Nigdzie nie można w naszym kraju znaleźć regionu, w którym byłoby równie dużo jezior o tak pokaźnej powierzchni.

Właśnie dlatego na polskich pojezierzach żeglarstwo wprost kwitnie. A co za tym idzie - wiele osób decyduje się na dobre związać swoje życie z żeglarstwem. Dzięki temu na Mazurach powstało wiele ośrodków żeglarskich wypełnionych specjalistami, którzy w sposób fachowy i rzeczowy potrafią przeprowadzić dla dzieci zajęcia z zakresu żeglarstwa.

Jeśli więc chce się zapewnić swojemu dziecku niezapomniane przeżycia po żaglami, najlepiej jest wysłać je na obóz organizowany na Mazurach. Dzięki temu zbierze mnóstwo nowych doświadczeń, a być może pokocha ten region Polski gorącą miłością i będzie w to miejsce wracać przez całe życie.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


MORENAZuraw KlevetNajlepszeAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasus
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama UPC zaprasza