ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4417, 8 grudnia 2019r.
reklama
Ubezpieczenia OC i AC - najatrakcyjniejsze oferty tylko na mFind.pl!
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Stary Dworzec zaprasza
reklama Mrowka zaprasza
reklama Krajowy Fundusz Szkoleniowy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tekst zlecony24 listopada 2019r. godz. 19:24, odsłon: 2812, UM NOwogrodziec/Bolec.info
Program priorytetowy „Czyste powietrze'
Na potrzeby realizacji tego programu zostało zorganizowane stanowisko pracy wyposażone w odpowiedni sprzęt.
Bolesławiec - Informacje: Program priorytetowy „Czyste powietrze' Ratusz w Nowogrodźcu (fot. Kazimierz Marczewski)

Gmina Nowogrodziec realizuje program priorytetowy „Czyste powietrze” którego celem jest poprawa efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń atmosfery z istniejących jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub uniknięcie emisji zanieczyszczeń powietrza pochodzących z nowo budowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych.

Wyżej wymieniony program jest realizowany na mocy zawartego porozumienia w dniu 10.07.2019 r. we Wrocławiu pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu a Gminą Nowogrodziec. Z programu z korzystało już 17 mieszkańców Gminy Nowogrodziec.

Urząd Miejski w Nowogrodźcu w każdym dnia pracy jest do dyspozycji swoich mieszkańców, którym udziela wszelkich informacji, pomocy wypełnieniu i złożeniu wniosku do WFOŚiGW ( pokój nr 3 na parterze) dotyczącego programu „Czyste powietrze”. Na potrzeby realizacji tego programu zostało zorganizowane stanowisko pracy wyposażone w odpowiedni sprzęt zgodnie z wymogami porozumienia.

Ponadto nawiązując do programu na stronie internetowej urzędu w zakładce : pomiar smogu i zanieczyszczeń istnieje możliwość zapoznania się z wynikami jakości powietrza w Nowogrodźcu.

Nawiązując do informacji związanej z apelem do mieszkańców w sprawie sezonu grzewczego

Straż Miejska w ramach codziennych zadań i każdego zgłoszenia podejrzenia spalania odpadów w piecach jest natychmiast sprawdzane i weryfikowane pod kątem jakości paliwa na podstawie min. dokumentu zakupu opału po czym sporządzane są protokoły kontroli.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


MRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęMedycyna Chińska 2CasusMORENANajlepszeMedycyna ChińskaAutogaz
reklama Fitarena zaprasza
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy