ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4215, 20 maja 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama MAXI BUSY!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

14 stycznia 2008r. godz. 11:34, odsłon: 1309, Telewizja TLB
Pisz i wygrywaj
Wysyp nagród w Windzie Kulturalnej.
Bolesławiec - Informacje: Pisz i wygrywaj Winda Kulturalna wymaga poświęceń (fot. Telewizja TLB)
Dzięki księgarni Agora i zespołowi Sumptuastic w najbliższych wydaniach Windy Kulturalnej można wygrać przewodniki i poradniki narciarskie wydawnictwa Pascal: „Narty i snowboard”, „Polska na zimę”, „Narty” i „Bezpieczna zima w górach”. Dla widzów Windy mamy też single zespołu Sumptuastic.

W kolejnych odcinkach programu pojawią się pytania, na które wystarczy odpowiedzieć za pomocą SMSa. Aby brać udział w zabawie należy wysłać SMS o treści TC.WK.odpowiedź na numer: 72068 (opłata za SMS 2 zł plus 22% podatku VAT) obsługa ALLPAY. Wygra autor co drugiego sms-a.

Winda kulturalna to wspólny pomysł TLB i Bolesławieckiego Ośrodka Kultury. Co tydzień, w każdy czwartek, znajdziesz w niej zapowiedzi imprez kulturalnych i relacje z nich. Zapowiedzi literackie, kinowe i koncertowe oraz konkursy z nagrodami. Program prowadzi Halina Chlastawa z Bolesławieckiego Ośrodka Kultury. Za zdjęcia i montaż odpowiada Patryk Iskierski a materiały z Lubania i okolic przygotowuje duet Patrycja Harydowicz i Dawid Jabłoński. Produkcją Windy dowodzi Ilona Parejko.

Windę można oglądać na antenie TLB w każdy czwartek o godzinie 17:50 i 20:20.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


MRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENAZuraw KlevetDomoExpertAutogaz
reklama Efekt-Okna zaprasza
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy