ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4215, 20 maja 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Efekt-Okna zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

17 stycznia 2008r. godz. 14:34, odsłon: 1209, BOK/Bolec.Info
Rozruszaj miasto
BOK zaprasza do udziału w projekcie. Zadanie: "Steatralizuj miasto, przekształć anonimową przestrzeń miejską w dzieło sztuki!"
Bolesławiec - Informacje: Rozruszaj miasto Festiwal Play City (fot. BOK)
Projekt, którego finał odbędzie się 16. maja 2008, składa się z trzech sesji warsztatu teatralnego, z wyśmienitymi reprezentantami współczesnych form teatralnych:
  • performance (luty)
  • improwizacja w teatrze ruchu (marzec)
  • happening (kwiecień)
Warsztaty będą podróżą we współczesną dziedzinę sztuk performatywnych, wytrawni przewodnicy podzielą się własnymi własnym doświadczeniem i wiedzą (seminaria i projekcje multimedialne) wzlecisz ponad horyzont codziennych działań, wyzwolisz w sobie twórczą moc! A ponadto, tylko ten projekt daje możliwość prezentacji przed ogromną publiką w czasie Dni Miasta Bolesławiec - 16 maja 2008 - to miasto należy do Was!

Jest to konkurs kierowany do otwartych, twórczych, aktywnych mieszkańców Bolesławca i okolic na realizację zaskakującej prezentacji angażującej elementy naszego Miasta. Warunkiem wzięcia udziału w przeglądzie jest udział przynajmniej jednego członka grupy w specjalnie zaprojektowanych na ten cel warsztatach alternatywnych form teatralnych /luty, marzec, kwiecień/. Oferujemy warsztat teatralny u najlepszych mistrzów. Warsztaty składają się z dwóch części: praktycznej i teoretycznej. Część teoretyczna zostanie przeprowadzona w formie wykładów i prezentacji filmowych. Część praktyczna odbędzie się zgodnie z Klubie PEGAZ w Bolesławieckim Ośrodku Kultury oraz na terenie miasta Bolesławiec.

Przegląd The PlayCity (nagroda i statuetka dla najlepszej grupy) Włącz się! w kreację nowej rzeczywistości The PlayCity! Działaj! Zapisy do 31 stycznia 2008 Cena dla Ciebie!.

Pierwsze warsztaty teatralne w ramach projektu The PlayCity - „MIASTO - POLE AKCJI” WARSZTATY PERFORMANCE - odbędą sie w klubie „Pegaz” w Bolesławieckim Ośrodku Kultury podczas tegorocznych ferii w dniach 19 - 22 lutego 2008.

W programie:
  • warsztaty praktyczne
  • działania plenerowe – przygotowanie performance
  • wykłady i prezentacje multimedialne
  • prezentacje filmowe
Warsztaty prowadzi Janusz Bałdyga - performer, artysta plastyk, art.-edukator. Autor licznych instalacji, realizacji przestrzennych i pokazów performance.

Więcej informacji, szczegóły pojawiać się będą na www.bok.boleslawiec.pl
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


CasusMORENAZuraw KlevetDomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazję
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy