ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4245, 19 czerwca 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

21 stycznia 2008r. godz. 07:49, odsłon: 3075, Bolec.Info/BOK
Ferie zimowe w obiektywie aparatu
11-14 lutego BOK organizuje warsztaty fotograficzne. Poprowadzą je Grzegorz Sidorowicz i Leszek Żukrowski.
Bolesławiec - Informacje: Ferie zimowe w obiektywie aparatu Klub Pegaz (fot. Bolec.Info)
Warsztaty fotograficzne będą składać się z wykładów i zajęć w terenie. Na zakończenie ferii przewidziany jest wernisaż i wystawa najlepszych fotografii wykonanych podczas warsztatów. Celem warsztatów jest poznanie technik fotografii, rozwijanie uzdolnień uczestników, pobudzanie zainteresowań oraz aktywne spędzanie wolnego czasu.

Program warsztatów:
  • 11 - 12 lutego (w poniedziałek i we wtorek), od godz. 9:00 zajęcia z reportażu fotograficznego poprowadzi Leszek Żukrowski. Po wykładzie dotyczącym fotografii, uczestnicy wyjdą w teren na realizację powierzonego zadania. Młodzież dostanie temat fotografii i będzie miała możliwość wykonania zdjęć. W drugim dniu spotkania zdjęcia wykonane dzień wcześniej zostaną omówione i po selekcji (wybraniu najlepszych) przygotowane do wywołania.
  • 13 - 14 lutego (w środę i w czwartek), z młodzieżą spotka się fotograf Grzegorz Sidorowicz, który poprowadzi zajęcia z impresji artystycznej.
  • 13 lutego o godz. 9:00 - spotkanie z uczestnikami, wprowadzenie w świat fotografii czarno - białej. Jak fotografujemy, co fotografujemy, światło, parametry ekspozycji, sprzęt foto.
    Od godz. 10.00 zajęcia w plenerze - architektura, ludzie, co może inspirować w mieście?
    Od godz. 14.00 wywoływanie negatywów, pokaz fotografii i sprzętu (stare i nowe aparaty), fotografia otworkowa-co to takiego? Zakończenie zajęć około 20.00
  • 14 lutego od godz. 9.00 zajęcia w ciemni. Powiększenia z negatywów, praca w grupach po 3-4 osoby. Suszenie odbitek i retusz (plamkowanie) oprawa gotowych prac. Zakończenie zajęć około 20.00
Zajęcia będą się odbywać w klubie Pegaz. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31. stycznia 2008 roku, w sekretariacie Bolesławieckiego Ośrodka Kultury - pl. Piłsudskiego 1c, 59-700 Bolesławiec, tel. 075 644 21 45.

Koszt zajęć: 10 zł jeden dzień warsztatowy - 4 dni warsztatów to wydatek 40 zł. Osoby zgłaszające się na warsztaty muszą posiadać własny aparat fotograficzny.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


MORENAZuraw KlevetDomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusAroni Hydraulik
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Zamek Kliczków zaprasza!