Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
4 kwietnia 2009r. godz. 19:44, odsłon: 1464, Starbol

Porażka i zwycięstwo

Na turnieju mini-koszykówki w Jeleniej Górze najmłodsze bolesławianki rozegrały kolejne 2 mecze.
(fot. Bolec.Info)
Nasze dziewczęta zaczęły od porażki. UKS Przemków okazał się zbyt silny (jeszcze nie przegrał żadnego spotkania) dla StarBolu. Nasza drużyna wyraźnie uległa rywalkom 17:62.

Drugi mecz był bardzo wyrównany - przez 3 kwarty toczył się punkt za punkt. O losie spotkania z MKS Orłem Polkowice zadecydowała dopiero 4 kwarta, w której dziewczyny StarBolu rzuciły dwukrotnie więcej punktów od przeciwniczek i tym samym wygrały mecz 35:28.

KK StarBol Bolesławiec - UKS Przemków 17:62 (5:18, 6:14, 2:20, 4:10)
KK StarBol Bolesławiec - MKS Orzeł Polkowice 35:28 (8:9, 5:6, 8:6, 14:7)

KK StarBol: Kinga Ślusarczyk (0 i 0), Kornelia Fabiańska (2 i 0), Joanna Buczkowska (2 i 4), Magda Kościuk (4 i 2), Monika Sondaj (4 i 14), Paulina Ilkowicz (3 i 0), Natalia Wolańska (0 i 4), Izabela Kręgiel (0 i 0), Katarzyna Kołodyńska (2 i 6), Aleksandra Dąbrowa (0 i 5)