Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
20 września 2004r. godz. 22:27, odsłon: 1029, Łukasz Szwedo

Cenne zwycięstwo!

Grającym ostatnio dość przeciętnie piłkarzom BKS-u, mimo środowego zwycięstwa nad Śląskiem II, nikt chyba nie wróżył zdobycia punktów z Orłem Ząbkowice Śląskie - drużyną, która w zeszłym sezonie otarła się o III ligę! Jednak 18 września nasza drużyna wróciła z dalekich Ząbkowic z kompletem punktów.
(fot. Bolec.Info)

Piłkarze sprawili swoim kibicom miłą niespodziankę. Pierwszą bramkę w sobotnim spotkaniu już w 10. minucie zdobył Rudyk. Na 2:0 podwyższył Pietkiewicz. Była to 37. minuta. Gospodarze zdobyli wprawdzie kontaktowego gola, ale było to dopiero na 10 minut przed końcem spotkania. BKS doprowadził wynik do końca i mógł się cieszyć ze swojego drugiego wyjazdowego zwycięstwa. Wcześniej nasi piłkarze przywieźli 3 punkty ze Świdnicy po wygranym meczu ze Spartą (1:0).

Po tym zwycięstwie nasi piłkarze awansowali na 7. miejsce w czwartoligowej tabeli. Do lidera - Gawina Królewska Wola - nasza drużyna traci 8 punktów. Ta strata może się zmniejszyć, gdyż nasi piłkarze już w środę rozegrają w Lubinie zaległy mecz 2. kolejki z Zagłębiem II.

Niestety kolejnej porażki doznali nasi juniorzy starsi. Tym razem musieli oni uznać wyższość lidera rozgrywek LDJ - Ślęzy Wrocław. BKS przegrał na własnym boisku 0:3. Wygrali natomiast juniorzy młodsi. Ich mecz zakończył się wynikiem 2:1, a bramki zdobyli Szymański i Rudnicki.